עוד בדופ

קיצורים שימושים

חלוקה לפי קטגוריות כל הבדיחות

בדיחות אקראיות לפייסבוק

מחשבים
מתכנת אחד התלונן בפני החברים שלו: "אני לא יודע מה עובר על אשתי, היא התחילה לדבר אתי בשפה בינארית, כל הזמן היא אומרת לי `אפס אחד אפס אחד`..."
מערכת האתר- תגובות רשימת מועדפים

נשים מול גברים
שאלה: "איך ניתן להוכיח שבבירה גנים נשיים?"
תשובה: "אחרי 5 כאלה אתה לא מסוגל לנהוג ואתה מתחיל לדבר שטויות..."
אנונימוס- תגובות רשימת מועדפים

בדיחות ארוכות
לפני זמן רב, כשאוניות מפרש שלטו בים, קפטן אחד והצוות שלו היו בסכנה משודדי ים שרצו לעלות על ספינתם במטרה להשתלט עליה.
כשהצוות נכנס לפאניקה והתחיל להשתולל, הקפטן שאג לחובל הראשי שלו, "הבא לי את החולצה האדומה שלי!", החובל הראשי הביא לקפטן במהירות את חולצתו האדומה וכשהקפטן לבש אותה הוא הוביל את הצוות שלו לקרב נגד השתלטות שודדי הים על הספינה. למרות שאחדים מאנשי הצוות נפגעו, שודדי הים נהדפו.

מאוחר יותר באותו היום, עומדי המשמר זעקו שבאופק עוד שני כלי שיט של שודדי ים, שודדי ים אלו גם כן ניסו לעלות על הספינה במטרה להשתלט עליה.
הצוות התעטף בפחד, אבל הקפטן, רגוע כמו תמיד שאג לחובל הראשי שלו, "הבא לי את החולצה האדומה שלי!" ועוד הפעם הוביל הקפטן את צוותו לקרב למרות שהפעם הם התמודדו נגד שני ספינות שודדי ים שניסו להשתלט על ספינתם.
ושוב פעם שודדי הים נהדפו אף על פי שהיו יותר נפגעים בקרב אנשי הצוות מהפעם הקודמת.

עייפים מהקרבות, ישבו הגברים במעגל על הסיפון באותו הלילה והתחילו לספר על המאורעות של אותו היום בשעה שאחד מהם פנה לקפטן ושאל אותו, "למה לבשת את חולצתך האדומה לפני כל קרב?"
הקפטן, בעודו מסתכל עליו במבט שרק קפטן יכול לתת, הטיף, "אם אני נפצע בקרב, החולצה האדומה לא מראה זאת ולכן אתם, הצוות, ממשיכים להילחם ללא חת." האנשים ישבו בשקט והתפלאו מהאומץ שיש לאיש הזה.

עם השחר למחרת הבוקר, זעקו עומדי המשמר שיש באופק ספינות שודדי ים, הפעם עשר כלי שייט וכולם עם שודדים שמוכנים ומזומנים לפלוש לכל ספינה שתבוא בדרך. האנשים השתתקו והסתכלו על הקפטן, המנהיג שלהם, וחיכו לפקודה הרגילה.
הקפטן, רגוע כתמיד, שאג, "הביאו לי את המכנס החום שלי..."
אליהו- תגובות רשימת מועדפים

בעלי חיים
איש אחד הולך עם עם כלב זאב לטיול מולו באותו השביל בא איש עם פודל קשור והם מתחילים לריב מי יעבור קודם, בסוף לאיש עם הכלב זאב נמאס והוא אומר: "תן לי לעבור או שאני משחרר את הכלב זאב שלי" ,בלי להתבלבל השני עונה לו: "תן לי לעבור או שאני משחרר את הפודל שלי",כך מיד שניהם משחררים את הכלבים ומתחיל מאבק, יש מלא אבק, לא רואים כלום, ואחרי עשר דקות רואים את הפודל (שנראה מאוד שבע) ולא רואים את הזאב אז בעל הזאב אומר: "מה? אני לא מאמין אתה יודע כמה כסף עלה לי לגדל את הזאב הזה? לאלף את הזאב הזה?" אז השני עונה לו: "אז מה, אתה יודע כמה כסף עלה לי לעשות ניתוחים פלסטיים לתנין?"
טל מ. אחראי בדיחת- תגובות רשימת מועדפים

עורכי דין
א: "מה ת`עשה כאשר תראה עורך דין ואיש מס הכנסה נופלים לתהום?"
ב: "ייצא לאכול צהריים"
דותן ט- תגובות רשימת מועדפיםבדיחות