עוד בדופ

קיצורים שימושים

חלוקה לפי קטגוריות כל הבדיחות

בדיחות ארוכות
בסך הכל ביקשתי?.

אישה פשוטה, יפה, חכמה, עשירה, עם גוף טוב, משכילה, אמהית, תומכת, מבינה, מפרגנת ורגישה.
שתחכה לי, שתנקה לי, שתבשל לי, שתקרצף לי, שתעריץ את הכשרונות שלי ותסלח לחסרונות שלי.
שתצחק מהבדיחות שלי גם בפעם החמישית ושתתגעגע אלי גם כשהיא איתי.
שתעטוף אותי בחום אבל שלא תחנוק, שיהיה לה טעם יקר אבל שלא תהיה בזבזנית, שתהנה כמוני מאוכל אבל שלא תהיה בהמה, שתהיה חרמנית אבל לא תובענית, שתיזום אבל באופן כנוע, שתהיה אסרטיבית אבל לא על חשבוני, שתתלבש סקסי אבל באופן צנוע, שתגניב את החברים שלי אבל מרחוק, שתהיה לה קריירה משלה אבל שתחכה לי בארבע בבית עם אוכל חם וחלוק סאטן וורוד.

שתרוויח הרבה אבל שאני ארוויח יותר, שתדע לדאוג לעצמה אבל קודם שתדאג לי, שתהיה אחלה אמא לילדים, במיוחד לילד שבי, שתרצה להניק בלי לחשוב על ניתוח פלסטי.

שתדע לגלגל סושי אבל גם לבשל חריימה, שתדע באיזה מפרטורה להגיש את היין האדום אבל שיהיה לה מיץ פטל בארון.
שיהיה לה נסיון מיני עשיר אבל שאני אהיה הראשון שלה, שתדע דבר או שניים על גברים אבל שתשכח הכל ברגע שאני אופיע, שתאהב סוויטות חמישה כוכבים אבל שתדע גם לעשות קשר צופי, שתעביר לי את כאב הבטן בנשיקה או ברייקי ושהיא עצמה אף פעם לא תהיה חולה.

שתהיה רכה, חלקה, טעימה ונעימה בלי שאני אראה אותה מזיעה בשביל זה.
שתקנה לי מתנות שאני לא ארצה להחליף, שתקנא לי אבל שלא תהיה קנאית, שלא תעיר לי על הנהיגה שלי גם כשאני דורס זקנות, שתסע במונית רק במושב האחורי, שההורים שלה לא ישאלו מה עושים ההורים שלי, שיהיה לה חיים משלה אבל שתקרא לי חיים שלי.
ושתגרום לי לצחוק עד דמעות וגם לבכות מאושר.

נו מה בסך הכל בקשתי ? !
בלונדינית אחושקלוקי רשימת מועדפיםבדיחות

התחברו לאתר דרך פייסבוק ותוכלו להנות מאפשרויות מתקדמות נוספות כמו עדכון מהיר של סטטוסים, אפשרות להוספת תוכן לאתר ועוד אפשרויות ומידע.
facebook login