עוד בדופ

קיצורים שימושים

חלוקה לפי קטגוריות כל הבדיחות

גסות
צייד ותיק ומנוסה מחליט שהוא רוצה להכניס קצת פלפל לציד שלו ויוצא לצוד דב, כשהוא משתמש ברובה בעל קליבר קטן ביותר. הוא רואה דב ביער, מכוון, יורה , והדב נעלם. הצייד מגיע למקום שבו ראה את הדב, אך לא מוצא כלום. פתאום הוא מרגיש טפיחה על השכם. הוא מסתובב ורואה מולו דב גריזלי ענק, בגובה 2 וחצי מטר. דב הגריזלי אומר לו:
"אתה ממש חוצפן. באמת חשבת שתוכל להרוג אותי עם רובה הקפצונים הזה? יש לך 2 אפשרויות: או שאני טורף אותך, או שאתה מוריד את המכנסיים ומקבל את זה כמו גבר".
הצייד בוחר לחיות, מוריד את מכנסיו והדב עושה את שלו.

הצייד הולך חזרה למכוניתו ומתחיל להתעצבן. כשהוא מגיע למכונית הדם כבר עולה לו לראש. הוא לוקח את רובה הציד הרגיל שלו וחוזר ליער, במטרה להרוג את הדב. הוא רואה אותו בקרחת יער, מכוון, יורה , אבל הדב נעלם. הצייד מגיע לקרחת היער, ושוב לא מוצא כלום. פעם שניה
הוא מרגיש טפיחה על השכם.

"אתה מתחיל להרגיז אותי באמת", אומר לו הגריזלי, "הפעם, או שאני קורע אותך לגזרים לאט, או שאתה מוריד את המכנסים, ואני
והחברים שלי עולים עליך".
לצייד אין ברירה, הוא מוריד את המכנסיים ומקבל את שלו.

כשהוא חוזר לרכב שלו, הוא כבר מטורף מזעם. הוא לוקח את רובה הפילים, חוזר ליער, רואה את הדב, יורה, והדב נופל. הצייד מגיע למקום נפילת הדב - ושוב הדב איננו. פעם נוספת הוא מרגיש טפיחה על הכתף.

"תגיד את האמת", אומר לו הדב, "אתה לא פה באמת בשביל לצוד, נכון?".
אנונימוס רשימת מועדפיםבדיחות

התחברו לאתר דרך פייסבוק ותוכלו להנות מאפשרויות מתקדמות נוספות כמו עדכון מהיר של סטטוסים, אפשרות להוספת תוכן לאתר ועוד אפשרויות ומידע.
facebook login