עוד בדופ

קיצורים שימושים

חלוקה לפי קטגוריות כל הבדיחות

בדיחות ארוכות
הדייטים הגדולים של התנ"ך :
(בליווי הפקת לקחים והסקת מסקנות)

אברהם ושרה - "גדלנו יחד"- אהבת נעורים. הכירו ככל הנראה בסניף חרן, אברהם הציע חברות ליפה של השבט, ומכאן נותר להם רק לצעוד יחד אל עבר השקיעה.

סוד ההצלחה: "כל אשר תאמר אליך שרה - שמע בקולה" ציווי אלוקי ברור שאומר שהבנות תמיד צודקות. טיפ כללי לשלום בית. בנים, הפנימו!

יצחק ורבקה - השידוך הקלאסי - כולל בדיקות ייחוס (האמת, בסוף האבא לא משהו.), מידות, ובחינות קבלה. בפועל בחיי הנישואין התגלתה תקשורת לקויה, והרבה בלגן. מה שמוכיח כנראה שכבר אז שיטת השידוכים לא עבדה מי יודע מה.

יעקב ורחל- אהבה ממבט ראשון - מי אמר שאין רומנטיקה בתנ"ך? האב השלישי והאם הרביעית מהווים מודל לאהבת אמת כנגד כל המכשולים. אלא מאי? שכדרכן של האהבות הגדולות, הן נתקלות בקשיי מימוש קשים במיוחד, ובינינו, היום לא רק שלא מתים מאהבה, אלא גם לא מוכנים לעבוד בשביל מישהי 14 שנים, ועוד בדרך לקבל את אחותה. מסר- הסבלנות משתלמת!

יעקב ולאה - "כי ההורים לוחצים"- בהשראת המקרה נכתב השיר "למה לא סיפרת שאחותך (פחות) יפה ממך". טיפ- תבדוק טוב את המשפחה, את האחיות, ואת אמינות האבא. ותבוא עם עו"ד לפני שאתה מתחייב לחוזה עבודה ארוך טווח (7 שנים!), עם טיפוס מפוקפק, שבסופו הפרה צפויה.

משה וציפורה - שידוך מלכותי- נסיך מצריים (לשעבר) נישא לנסיכת מדיין, והופך לנביא הגדול של עם ישראל של כל הזמנים. קריירה קשה לחיי משפחה.

המלצה אישית מציפורה- שיהיה פחות סלבריטאי ויותר בבית.

דוד ובת שבע - כך הומצאה שיטת הסיכול הממוקד: אתה מתצפת על משהי שנראית לך. אתה מסמן מטרה. והנה אתם ביחד. שיטה שמיושמת עד עצם היום הזה בתיצפות מאסיבי על ומ- גגות בתי הכנסת בירושלים וסביבותיה.

שלמה המלך- בלי ספק מלך הדייטים של כל הזמנים. נסיך ביצת ירושלים דאז, ששמו יצא למרחקים גם בקרב החוצניקיות של האזור (ברפרטואר אפשר לציין את מלכת שבא ובת פרעה), ואחרי כל 1000 הנשים, יצא וסיכם:

"אדם אחד ב- 1000 מצאתי, ואישה בכל אלה לא מצאתי"

ואם זאת המסקנה של החכם באדם מה יגידו אזובי הביצה???
יורם רשימת מועדפיםבדיחות

התחברו לאתר דרך פייסבוק ותוכלו להנות מאפשרויות מתקדמות נוספות כמו עדכון מהיר של סטטוסים, אפשרות להוספת תוכן לאתר ועוד אפשרויות ומידע.
facebook login