דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
ציטוטשיין
 הערים של דופ : ציטוטשיין
נושא נושא: בקשה חשובה מכולם! (נושא נעול נושא נעול) שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Haim
סמל אישי
נשיאים
נשיאים

הצטרף / הצטרפה: 01/10/03
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04/11/05 בשעה 21:32 | IP רשום  

שלום,
יש לי בקשה, תפסיקו להכנס להודעות ישנות ולהתחיל בהן שיחה שלא קשורה לנושא, או שמפתחת סתם שיחה סתמית.

הבעיה שנוצרת היא שבסוף אורחים באים לחפש דברים כמו ציטוטים או סתם דיונים עם תוכן (כמו רוב הדברים שיש כאן ויש כאן המון!) ובסוף מוצאים אוסף של תגובות שמתאים לצ'ט!

ואפשר להבין את זה הכי טוב מהמספרים של ההודעות - שימו לב בדופלנד סיטי המצב הכי גרוע יש 366 נושאים אבל עם 7000 ומשהו תגובות(!!!) ואין סיכוי שכולן רציניות - רוב התגובות הן בסגנון

חחחחח...
איזה מצחיק...
וכו' ()

הבעיה שנוצרת היא שבקרוב נגיע לאיזה מיליון הודעות חסרות תוכן ממשי שסתם מכבידות על האתר ועל המהירות של הערים שלנו.

אז אני לא אומר לכם להפסיק לרשום, אבל תרשמו דברים עם תוכן או דברים באמת מעניינים וקשורים לאותו נושא - ככה גם לא נכביד על האתר וגם לא נבריח גולשים חדשים שיבהלו מהשיחות האישיות כאן.
 לא מפריע לי שנפתח איזה נושא שהוא סוג של דיון שטחי בתנאי שזה נשאר באותו נושא וכך כעבור תקופה אפשר למחוק את הדיון הזה וזה לא יפגע בתוכן ששווה שישאר בערים. אבל כרגע לוקחים נושאים שיש בהם דברים חכמים או יפים ומתחילים לפתוח שם דיונים לא קשורים.

חזרה לתחילת העמוד הראה Haim's פרופיל חפש הודעות אחרות של Haim בקר Haim's דף בית

מצטערים, אינך יכול/ה להגיב לנושא זה.
נושא זה נעול.

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה