דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: תקשור חדש ממשואות האור שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08
מדינה: ישראל
הודעות: 2046

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 27/7/10 בשעה 13:05 | IP רשום צטט את רונית :-)

< http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 11">< name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5Cronit%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml" target="_blank">< style>

~ תבניות אנושיות חדשות ~

הקו בין החיים למוות הופך להיות יותר ויותר דק

מאת סטיב,

החודש שינו הקבוצה את הכיוון והתמקדו בגוף האנושי והשינויים הצפויים לכולנו כבני אנוש. הם ציינו את האינפוזיה של האנרגיה המינית הנמצאת עתה במלוא הקצב על פני הפלנטה. מידי יום ניתן לראות הוכחות לכך בחיי בני האדם. דברים שהיו קרקע מוצקה מתחילים לזוז ביותר מאשר דרך אחת. אחת הנקודות היותר גדולות במסר הנוכחי עוסקת בגוף הפיזי. בעוד החיווט מחדש של האנושות נמצא בעיצומו, השלב הבא יהיה לשחרר את הדפוסים האנושיים הישנים המחזיקים אותנו. כאשר דפוסים אלה יתחילו להשתחרר, עלולה להיות רגישות אנרגטית לגוף הפיזי. למעשה אמרו הקבוצה שבמהלך זמנים אלה בני האנוש קרובים יותר הביתה וזה צעד קל לחצות בו את הקו בין החיים למוות.

הם אמרו שבמהלך תקופה זו על פני כדור הארץ, יהיו רבים שיעזבו על מנת לבחור בעמדה חדשה, ולמעשה כל בני האנוש היו קרובים למוות יותר מאשר תיארנו לעצמנו. אינני זוכר במדויק את מילותיהם, אבל ברגע מסוים בתקשור ידעתי שהם מדברים על בריטני מרפי ובעלה, ששניהם מתו לאחרונה באזהרה מועטה מאוד. הקו בין החיים והמוות קרוב עתה אלינו יותר מכפי שנוכל לתאר. עתה יש לנו בחירה: האם נתחיל לפחד עקב כך או האם נחייה מעתה כל יום כאילו זהו יומנו האחרון? זו באמת סיבה נוספת עבורנו לחיות מתוך מטרה.

חודש נהדר לכם והפיצו אור רב!

נקודת תחימה בהתפתחות האנושית

יום זה מציין זמן מאוד מיוחד בהתפתחות ובהתקדמות של החיה האנושית על פני הפלנטה ארץ. אלה הם זמנים של שינוי גדול במחזורי ההתפחות של כל הוויה, וכל דבר בו הנכם מאמינים הינו ישות. נכון, רבים מהדברים החיים והנושמים אינם נחשבים על ידי בני האנוש כחיים, אך למעשה הם אכן חיים. כל דבר אותו הנכם רואים סביבכם, יקירים, חי ונושם בדרך כלשהי. אתם מחשיבים רבים מהדברים כדוממים. יתכן ותרימו צדף על חוף הים ותאמרו שאין בו אנרגיה של כוח חיים, ואנו אומרים שיש בו אנרגיה של כוח חיים, שכן אחרת לא הייתם מסוגלים להרימו. אם הוא לא היה חי ומתפתח, הוא לא היה מתקיים בתוך טווח הרטט אליו הנכם מכווננים ולו הנכם קוראים עולם.

יקירים, היום ברצוננו לפנות אליכם עקב אותה חתימה. זהו הרגע בו הדברים מתחילים להשתנות עבור גופכם הפיזי. דברנו כבר בעבר על החיווט מחדש של האנושות. כל אחד ואחד מכם עובר חיווט אנרגטי מחדש על מנת שיוכל לשאת יותר אור על פני הפלנטה מאשר אי פעם בעבר. כוונתנו בדברים אלה פשוטה: רק חלק קטן מהנשמה האמיתית שלכם נמצא בגופכם, למרות שהנכם מחוברים אליה לחלוטין. יש לכם גישה אל כל חלק שלה באמצעות האני הגבוה. זוהי נקודת החיבור הפותחת את החלק הקטנטן שלכם הנקרא ההוויה הפיזית, אל החלק העצום שהינו למעשה אתם. חיבור זה מתחיל להשתנות.

שחרור הדפוסים

דברנו על כך כבר בעבר, אך יש ברצוננו לתמצת זאת כאן שכן חשוב להבין את מכלול התהליך. האנושיים החלו את מסעם על פני האדמה ללא גוף פיזי. הייתם כאן עם מה שהנכם מחשיבים כגוף מלאכי, או גופים אתריים, ללא דחיסות פיזית. הגיע הרגע בו לא יכולתם יותר לשמור על הקשר, שכן על מנת שתוכלו לאחסן את הנשמה היה עליכם לעבור לצורה דחוסה יותר. זה היה הזמן בו אימצתם לעצמכם בפעם הראשונה על פני הפלנטה גוף פיזי. אתם מחוברים אליה; היא מחוברת אליכם. אינכם חדשים על פני כדור הארץ.

לאחר שסיפרנו לכם דברים אלה, נוכל לחלוק עמכם את העובדה שהיה זה פרק זמן ארוך בו נערך המעבר מגוף אתרי לגוף פיזי דחוס. זו היתה התפתחות. למרות שבאותו זמן הורדתם את הרטט, היתה זו התפתחות אדירה עבור האנושות כולה, ועבור האירועים שהתרחשו על פני כדור הארץ. עתה הנכם עוברים את אותו סוג של התפתחות. אין זה סוד, יקירים, אתם שוב עומדים בפני העלאת הרטט, אך היה זמן בהתפתחות שלכם שהיה עליכם להוריד את הרטט על מנת שתוכלו ליטול את הגוף הפיזי. עשיתם את כל שהיה ביכולתכם על מנת להכניס עצמכם אל תוך גוף זה, ואז ניסיתם לחפש את הבית. ניסיתם למצוא בחוץ את אשר חשתם בפנים, ניסיתם לאפשר לנשמה לזהור דרך בועה פיזית דחוסה של ביולוגיה. עתה התחלתם לעשות זאת שוב, והגוף הפיזי שלכם מפתח את עצמו. ובכן אין זה סוד שבסופו של דבר ישוב הגוף הפיזי להיות גוף של אור, שכן לא תזדקקו יותר לדחיסות הפיזית. המעבר אותו הנכם מתחילים לעבור עתה הינו כביר.

כאשר הגעתם לראשונה אל כדור הארץ כדי לקבל את הגוף הפיזי הדחוס, היו רק 500 מכם. טריליוני נשמות אכלסו את כדור הארץ, אולם כאשר נטלתם את הגוף הפיזי הדחוס, היו רק 500 מכם שהחליטו לשחק את המשחק באופן זה. לכן נוצרו רק 500 תבניות, ומאותו רגע היו בני האנוש מוגבלים לאותן תבניות ראשוניות. עובדה זו משתנה עכשיו ומתחלפת, שכן אינכם זקוקים יותר לאותן תבניות. הבה נסביר.

התבניות היו מאוד מועילות. בתחילת התפתחותכם כסוג, הייתם זקוקים לתבניות חזקות וחסונות על מנת לוודא שתשרדו, במיוחד עם דפוסי המלחמה החוזרים ונשנים שלכם. עתה זקוקה הנשמה שלכם למרחב גדול יותר על מנת לצמוח ולעבוד בדרכים חדשות. לכן, יכול גופכם לשחרר עתה את הדימוי המגביל שפעם החזיק בו כאפשרות הגבוהה ביותר של הגוף. רבים מכם נלחמו באותן תבניות שנים רבות, דבר שגרם לעתים תכופות לבעיות, שכן הן אינן מחזיקות יותר בכול הנשמה. למרות זאת, מתאים עתה הגוף את עצמו כך שיוכל לאחסן חלק גדול יותר מהנשמה, מהאור, ואף מהביטוי האישי של מי שהנכם באמת בתקופת חיים זו, מבלי לשנות את הגוף. דבר זה מעולם לא התרחש קודם לכן. מגיע עתה זמן בו תשתחררו מהתבניות הישנות שהחזיקו את גופכם. תבניות אלה הינן צורת האנרגיה הבסיסית אותה יצר סביבכם החומר, שכן הן החזיקו בדימוי המושלם של גופכם בצורתו הגבוהה ביותר. הבה נסביר את הרעיון, שכן חשוב שתבינו.

חשיבות היופי הפנימי

הדימוי של הפיזיות יוצרת אותה. היום הנכם אוחזים בדמות זו בראשכם, אולם בתחילת החיים דמויות אלה נוצרו על ידי התבניות עצמן, אז הן הועברו אל החוזים ההוריים הראשוניים שלכם, ומהם אליכם. הדמות השתנתה רק כאשר רמסתם את התבנית המקורית בעזרת מערכות האמונה שלכם, או תשוקותיכם. למרות זאת התבנית השתנתה רק במידה מסוימת, וזו היתה המגבלה של התבנית עצמה. הדמות הגבוהה ביותר שמורה כחלק מאותה תבנית. בדומה ל- DNA מתבונן הגוף באותה דמות בכל פעם שהוא יוצר עצמו מחדש. אנו אומרים זאת, שכן גם אם הנכם משחררים את התבניות, ימשיך הגוף לחפש את אותה דמות, וזו הסיבה שחשוב שתראו את היופי הפנימי האמיתי שלכם.

היופי הפנימי הינו מה שהנכם מחזיקים בראשכם. אנו מקווים שתחשבו על כך בפעם הבאה שתתבוננו במראה, כאשר כל תשומת לבכם תופנה אל בעיותיכם, אל האתגרים הפיזיים או אל חוסר המושלמות שלכם. הטבע האנושי שלכם מתמקד באותם ליקויים. במקום זאת למדו לראות יופי באותה מראה ותבנית הגוף החדשה תיווצר סביב אותה דמות. כאשר תראו את היופי האמיתי ותהלכו באותה דמות, היא תאפשר לכם להתחיל לשחרר את התבניות הישנות.

זה הדבר שלמעשה מתרחש, ואנו קוראים לו 'נקודת החתימה'. כאשר תתקדמו, תשחררו את התבניות שעזרו לכם לשמור על דמותכם. כל בריאה ביקום, ואין זה משנה אם היא חיה, נושמת, או מה שהנכם מכנים דוממת. כל דבר חי ונושם, שכן אחרת הוא לא היה קיים בעולמכם. אך זהו רעיון שמאוד קשה לכם לעכל או לעבוד עמו ברמה זו, שכן זהו אחד הדברים שמשתנה לחלוטין על פני הפלנטה. יגיע זמן בו כאשר שדכן הסיכות שלכם לא יעבוד, תוכלו לדבר עמו. תהיו מסוגלים לתקשר ברמות שונות באופן שמעולם לא יכולתם קודם לכן, שכן הבנתכם לא תהיה מוגבלות יותר באותה דרך בה היתה קודם לכן. היכולות החדשות של הכלה גדולה יותר של הנשמה בגוף, נמצאות עתה ממש לפניכם.

הקו שבין החיים והמוות

אנו רוצים גם להזהירכם, שכן תראו אנשים העוזבים את הפלנטה. אין זה סוד וסיפרנו לכם על כך כבר בעבר. כאשר תעברו מתקופה אחת לבאה, יהיו רבים ביניכם שיחליטו לא להישאר. אין זה דבר נכון או שגוי, הדבר אומר רק שפשוט הולכים למחזר את האנרגיה ולשוב בצורה חדשה. בתקופה זו בה התבניות המקוריות מוסרות, הצעיף הופך להיות דק יותר, אך גם הקו שבין החיים והמוות חלש ושברירי יותר. מסיבה זו תשמעו סיפורים על אנשים שמתו ללא סיבה נראית לעין. יום אחד הם היו בריאים לחלוטין, ואז יתכן שהתקררו, או משהו אחר, ולפתע עזבו. התבנית שבה הנכם מחזיקים, אחת מאותן 500 תבניות ראשוניות אותה בחרתם לתקופת חיים מסוימת, אינה מחזיקה יותר באנרגיה שלכם. היא אינה מגינה עליכם יותר, ולכן הקו שבין החיים והמוות בצורה הפיזית, קרוב אליכם יותר ממה שחוויתם אי פעם בעבר.

איננו אומרים לכם להיזהר. זהו דבר לא נכון לעשותו, שכן אם תהלכו בנסותכם להגן על עצמכם, סביר להניח שתביאו על עצמכם אסון, כי זו תהיה מחשבתכם: 'לא לעשות משהו'. היקום אינו שומע את המילה "לא" ופשוט מדלג עליה. כאשר מדברים במונחים של היקום, האנרגיה מתעצבת סביב מסגרת אותן המילים. רבים מכם מחזיקים בדימוי של גוף כלשהו אותו ראיתם בכתבי העת השונים. לפני שתתחילו להשתנות, ורבים מהגופים הפיזיים שלכם יתחילו מרגע זה ואילך להשתנות מהר מאוד, אנו מבקשים מכם קודם כל להתבונן בכל הדברים המרגשים שאתם מאמינים שמתרחשים. התבוננו בגוף שיש לכם היום, שכן הנכם רואים אותו בפעם הראשונה ללא התבנית.

יופי פנימי

אחד מהמפתחות הראשונים שברצוננו שתעבדו עמם, הוא למצוא את היופי הפנימי שלכם. ברור שהמילה יופי מאוד סובייקטיבית ומשתנה מאוד מאדם לאדם, אולם ישנו יופי טהור של הבית שכל אחד מכם נושא ומבטא בדרך כלשהי. עתה, כאשר התבניות לא תגבלנה אתכם יותר באופן בו הן עשו זאת בעבר, תוכלו להתחיל לראות חלק גדול יותר מהיופי הפנימי שלכם. זהו דבר חדש, שכן הוא תמיד היה מוסתר מפניכם. זה חלק מהסיבה מדוע כל תשומת לבכם מופנית למה שהנכם מכנים הפגמים, או הליקויים הקיימים בהופעתכם, במקום שתופנה אל היופי האמיתי שלכם.

היופי האמיתי שלכם הוסתר מכם מסיבות רבות. היתה זו בחירתכם לעשות זאת, שכן חששתם שהאגו יפריע ויחסום אתכם. אף אחת מאותן מגבלות אינה ישימה יותר, כך שביכולתכם להתחיל לראות את היופי הפנימי שלכם, את אותו חלק של הבית והמרומים אותו הנכם נושאים בתוך גופכם הפיזי. היופי הפנימי יתחיל להיראות ולזהור מכל אחד ואחד מכם. כאשר אנו מדברים על יופי, הפיזיות שלכם תשתנה, אתם הולכים ליצור את התבניות שלכם ואנו מבקשים מכם לעשות זאת בזוכרכם דבר אחד: אנא אל תתמקדו בכתבי העט, אלא לימדו לראות את יופי החיוך אשר על פניכם. עתה הוא הזמן, ורבים מגופיכם הפיזיים יתחילו לחוות שינויים בלתי מוסברים.

כאשר התבניות תתחלנה להשתחרר, דעו שהקו בין החיים והמוות הופך להיות דק. למעשה רבים מכם קרובים עתה לקצה לו הנכם קוראים מוות, יותר ממה שאתם מבינים. זה לא רע, אולם זה פשוט הופך להיות הדרך החדשה של בני האנוש. כאשר רציתם ללכת הביתה לא היה הדבר אפשרי כל כך מהר בגלל התבניות. לקח זמן רב לרכז את כל 11 המימדים לנקודה בה יכולתם לעזוב כאחד ולשוב כנשמה אחת, אולם זה הדבר שמשתנה עתה. זו הסיבה שחיים, מוות והקו שביניהם, הופכים להיות קרובים יותר לרבים מכם. לכל הנמצאים על פני האדמה הנושאים גוף פיזי – לא רק שתהיינה לכם יכולות חדשות, אלא אף פגיעויות. אל תחששו מהן ואל תדאגו. ברצוננו להפנות את תשומת לבכם להן לא רק בעולמכם הפרטי, אלא לכך שתראו סביבכם עדויות לדבר. מיום זה ואילך תתחילו לראות את הגוף הפיזי משתנה מאוד מהר.

כיצד יראה הגוף החדש?

עתה הנכם שואלים: "כיצד יראה הגוף החדש? כיצד הולכות להיראות התבניות החדשות? מהם אותם שינויים פיזיים שיתרחשו כאשר נתקדם וניצור תבניות חדשות?" אנו שואלים אתכם את אותה שאלה, שכן איננו יכולים לומר לאן פניכם מועדות, יקירים. איננו רואים את העתיד, שכן עדיין לא כתבתם אותו. דבר זה מעולם לא קרה בכל היש. משום שדבר זה מעולם לא התרחש, ההתרגשות בכול היקום ממוקדת בכדור הארץ, לראות את הלידה החדשה של אנושות על פלנטה יחידה. ההתרגשות גוברת ברמה היקומית, מעבר ליכולת הבנתכם. גם ברמת הבורא הולך הדבר להיות מרגש למדי, יחד עם זאת לעתים אף קשה ומאתגר. זוהי הדרך האנושית, זו הדרך בה הנכם לומדים. זו הדרך בה הנכם מסתגלים וזו הדרך בה אתם יוצרים לעתים תכופות, לכן אנו נותנים לכם כמה עזרים חזותיים, רעיונות ותפיסות לשיקולכם. אם הדבר מהדהד בלבכם, שמרו על הדימוי והוא יקרה. אם לא, בחרו בעצמכם בדימוי. אנא אל תעשו כדברינו אם הם אינם מהדהדים בלבכם, שכן זוהי בחירתכם וזה הדבר הנמצא בבסיס הכוח שלכם. אל תכנו זאת נכון או שגוי; אל תדאגו ביחס לזיהוי התווית, במיוחד תווית שהיתה טובה רק בשדה הדואליות. עולמכם משתנה סביבכם ועתה גם גופכם הפיזי מתחיל להשתנות על מנת להתאים עצמו לעשיית את השינוי ואתם תתפתחו לרמה הבאה.

הרמה הבאה אותה הנכם עוברים ממש עתה, תעזור לכם להגביר לפחות פי 12 את האור אותו אתם נושאים באותה צורה פיזית. הדבר היחיד הנחוץ, הוא לשחרר את הכבלים, את אותם גבולות שעזרו לכם ליצור את דמותכם. גבולות אלה היו התבניות הפיזיות, סוגי הגוף שהתקיימו על פני כדור הארץ מאז שנטלתם צורה פיזית. עתה משתנה הדבר וההתרגשות בכול היקום היא בלתי תיאמן. כל העיניים מופנות כלפי האנושות. המשחק היה מתוכנן להסתיים, והדבר היה אמור להסתיים על פני הפלנטה בין השנים 2000 ל- 2012. דהיינו ממש עכשיו היו נשארים מעט מאוד אנשים על פני הפלנטה והייתם אמורים להיות באחד ממצבי ההישרדות היותר קשים. אולם זה איננו המקרה, שכן אתם כבר שיניתם את התוצאה. עתה הנכם מכווננים את גופכם הפיזי, והפלנטה יולדת על מנת לאפשר צורה חדשה של בני אנוש. הכול משתנה כדי לאפשר לצורה הפיזית שלכם להכיל יותר מהאני האלוהי, והדבר מרגש. ובכן, כיצד אתם עושים את הצעד הבא ואיך נוכל לעזור לכם? איננו יכולים. מעולם לא שיחקנו את המשחק של להיות בני אנוש. ביכולתנו לומר לכם מה צפוי, אולם אנו סומכים עליכם שתעזרו זה לזה. אנו סומכים עליכם שתספרו זה לזה ותעבירו את המידע, שכן הדבר יקל על כל מי שהולך בדרך זו. הדבר יקל על כולם אם הם ידעו מי הם באמת ומהן מתנותיהם על פני הפלנטה.

היום מתחילה תקופה קסומה על פני הפלנטה ארץ. הדבר התרחש באיטיות, אולם מנקודה זו ואילך אתם תראו שינויים פיזיים שטרם נראו. זה בדיוק מה שבקשתכם ומגיע לכם כל רגע ממנו, יקירים.

יש ביניכם התוהים האם הם נמצאים במקום הנכון או האם הדבר מהדהד עמם, אולם אתם כתבתם את הדברים לפני זמן רב. היו רק מעט גופים שיכולים היו להתאים באותו זמן, והסיבה לכך שהנכם כאן היא שיש לכם לתת משהו מאוד חשוב. יש לכם חלק של הבית אותו הבאתם, ולמרות שהוא היה מוסתר מרובכם ולא הייתם מסוגלים למצוא אותו בעצמכם, הדבר עומד להשתנות. כיצד, אם כן, תמצאו את היופי הפנימי? כיצד עושים את הצעד הבא? עוזרים לאדם אחר למצוא את היופי שלו. קודם כל משקפים אותו ואחר כך לומדים כיצד להיות האור, שכן ישנן שתי דרכים לעבוד עם אור: להיות האור או לשקפו. שתיהן מתנות מדהימות של עבודת אור על פני הפלנטה.

יקירים, אנו רואים את התחבטויותיכם. אילו יכולנו להסיט את הצעיף, ולו רק לרגע על מנת שבאמת תוכלו לראות מי אתם, היה זה דבר קסום וחייכם היו מאוד קלים. הבעיה היא שאם היינו עושים זאת הייתם הולכים הביתה ולא הייתם נמצאים כאן על מנת לשחק את המשחק. הסכמתם לעטות את הצעיף ולהעמיד פני בני אנוש, להיתקל בסובב אתכם ולמצוא את דרככם. אנו כאן על מנת להריע לכם וכדי לחלוק עמכם כמה באמת הנכם יפים. יקירים, בדומה להורים גאים, לא היינו יכולים להיות יותר גאים מאשר כאשר אנו מתבוננים על הפלנטה עליה אנו שומרים. הפלנטה ארץ הינה חלק מאוד ממשי מחיינו, למרות שמעולם לא נטלנו צורה פיזית על מנת שנהיה מסוגלים להיות במקום בו אתם נמצאים ולחוש את שאתם חשים. אתם הנכם המאסטרים של לוח המשחק. אתם הם אלה אשר העזו להסיר את הכנפיים על מנת להיות כאן, שההינו לחוות חוויה אנושית, וברצוננו לאחל לכם כל טוב. אנו מאחלים לכם את החוויה האנושית המדהימה ביותר שיש ביכולתכם לחוות.

אנו עוזבים אתכם בשלוש תזכורות קטנות. נהגו זה בזה בכבוד גדול. התבוננו זה בעיניו של זה ומצאו את היופי הפנימי. הזינו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם ושחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

 __________________
החיים קצרים מכדי לדאוג בגללם, עדיף לחיות אותם
רונית-מנחת סדנאות "חיבור למודעות העל" שעוזרות בשינוי והתפתחות אישיים ונותנות כלים לריפוי אישי וריפוי אחרים ,קואוצ'רית מתקשרת,פותחת בקלפים ועוד
חזרה לתחילת העמוד הראה רונית :-)'s פרופיל חפש הודעות אחרות של רונית :-)
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0781 שניות.