דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: ילדים של האור- טליה גנאל שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08
מדינה: ישראל
הודעות: 2046

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 29/12/09 בשעה 10:25 | IP רשום צטט את רונית :-)


_____________________________________

 

                          ילדים של אור

 

בשנים האחרונות אנו עדים לדפוס חדש של ילדים, ניתן לכנות אותם ילדי האור- גל של תודעת אור זורם דרכם אל עולמנו.ילדים אלה התגלגלו על כדור הארץ בכמה עשורים האחרונים, והם נושאים חלק גדול יותר של הנשמה ברמת הד.נ.א השלם- לכן התדר שלהם שונה. 

הם רגישים, פתוחים, יצירתיים ובעלי תקשורת חדשה עם הסביבה.הם בעלי חוש "ספיגה" לסביבה: טבע והאדם. האינטואיציה שלהם מחודדת, ופניהם שלום ואמת. עדות מהסוג הזה נאספת בשנים האחרונות על ידי הורים, מחנכים ומטפלים בכל כדור הארץ.  

ילדי העכשיו (ילדי האור) כקבוצה, הם דור ילדים חדש, המוביל את ההתפתחות האבולוציונית הרוחנית והארצית כאחד, מצעידים אותנו למין אנושי חדש, האוחז בידיעה הפנימית של מי הוא באמת. בשנים הבאות אנו נהיה עדים לתמורות במערכות: החינוך, המשפט, הרפואה, הכלכלה ומדעי ההתנהגות, כשהילדים הבוגרים יתפסו עמדות מפתח בחברה.

                                                        *   *    *   *   

 

בתוך קבוצת ילדי האור אנו מזהים שתי קבוצות גדולות: האינדיגו והקריסטל.

תופעת האינדיגו קריסטל  הובחנה לראשונה על פי צבע ההילות, ומערכות יחסיות ייחודיות המאפיינות קבוצה.

הצבע כחול אינדיגו הוא צבע צ'אקרת העין השלישית, והקריסטל הוא בעל הילה מבריקה בוהקת בצבעי פסטל.

שתי קבוצות אלה מאופיינות בתכונות המייחדות כל אחת מהן, ומהוות את מה שאנו מכנים תופעת האינדיגו/קריסטל.

 

קבוצות האינדיגו והקריסטל שנולדו בכדור הארץ, מהוות את השלב הבא בהתפתחות האבולוציונית-רוחנית של המין האנושי. בעצם כל הצועדים בדרך רוחנית הופכים להיות בעלי אפיונים הדומים לילדי/אנשי  - האינדיגו/קריסטל.

 

____________________________________________________________ ______

 

                                 ילדי האינדיגו

קבוצת האינדיגו: תופעת האינדיגו קריסטל  הובחנה לראשונה על פי צבע ההילות, ומערכות יחסיות ייחודיות המאפיינות קבוצה.הצבע כחול אינדיגו הוא צבע צ'אקרת העין השלישית, והקריסטל הוא בעל הילה מבריקה בוהקת בצבעי פסטל. שתי קבוצות אלה מאופיינות בתכונות המייחדות כל אחת מהן, ומהוות את מה שאנו מכנים תופעת האינדיגו/קריסטל.

קבוצות האינדיגו והקריסטל שנולדו בכדור הארץ, מהוות את השלב הבא בהתפתחות האבולוציונית-רוחנית של המין האנושי. בעצם כל הצועדים בדרך רוחנית הופכים להיות בעלי אפיונים הדומים לילדי/אנשי  - האינדיגו/קריסטל.

 

האינדיגו החלו להתגלגל לכדור הארץ במאה השנים האחרונות. קבוצה גדולה ירדה לאחר מלחמת העולם השנייה, ואלה הם האינדיגו המבוגרים שנטלו חלק בשינויי צביון מערכות היחסים הגלובליות . אנו זוכרים בולטים מבניהם כמו גורבצ'וב, אנואר סאדאת, המלך חוסיין,  ערפאת, רבין, פרס וביל קליינטון. מנהיגים אלה נולדו בצבע אינדיגו ברמת הרוח, והם אלה שזרעו את זרעי - השינוי.

המסה הגדולה של קבוצת האינדיגו ,היא דור שלם, הנמצא כעת בשנות העשרים והשלושים לחייהם. אני מכנה אותם אינדיגו בוגרים. קבוצה זו מתעוררת עתה לשלב האבולוציה הרוחנית הבא שלהם. אינדיגו אלה הם בעלי פוטנציאל להתעורר אל תודעת הקריסטל. האינדיגו הבוגרים הם אלה העומדים לתפוס עמדות מפתח כמנהיגים בכדור הארץ.

 

לקבוצת האינדיגו טמפרמנט גבוה- ברוח של לוחמנים. הם באו לשנות תפיסות של מערכות ישנות בחינוך, במשפט ובממשל. ניתן לכנות אותם "גלאי שקר". הם יכולים להריח חוסר הגינות כפי שבעל חיים מריח פחד.

הם אינם יכולים להינתק מהרגשות שלהם (שאותם הם קולטים ברמה על חושית) ולהעמיד פנים. רבות תשמעו אותם נושאים את דבריהם בקול! לכן הסביבה זיהתה אותם בשנות ילדותם כמרדנים וחוצפנים.

קבוצת האינדיגו נולדה עם מערכת חדשה וחריגה של ייחוסים פסיכולוגיים. הם אלו שבעצם נענעו את הדפוסים המקובלים הישנים. קבוצה זו הרימה את קול צעקתה כילדים במערכות החינוך. זה היה דפוס של ילדים שונים: ילדים בעלי רגישות גבוהה, משתעממים בקלות, מתנגדים לסמכות מוחלטת ומסרבים להסתגל למערכות ישנות. קבוצה זו התנגדה למערכות מקובעות וטקסיות, ודרשה פיתוח של מחשבה יוצרת.

בתחילה תויגה קבוצה זו כמרדנית ובלתי משתלבת. רבות אופיינו ילדים אלה כבעלי בעיות קשב וריכוז. בעלי התפיסה הקונבנציונאלית חיפשו דרך ל"השתיק" תופעה זו - ולכן היינו עדים לאבחוני נוירולוגים וטיפול ברטלין. כיום מוצעות דרכי טיפול אלטרנטיביות.

 

במשך השנים נאספו עדויות רבות סביב תופעת האינדיגו. הורים, מטפלים, מורים ופסיכולוגים העבירו מידע חדש זה ברשת האינטרנט. במקביל תועדה תופעה זו על ידי "מטפלים רוחניים", שזיהו את הילדים כבעלי הילות בצבע חדש- צבע האינדיגו, וקשרו אליהם דפוסי התנהגות המאפיינים קבוצה.

 

האינדיגו שונים לא רק בצבע ההילה שלהם, אלא גם ברמת הד.נא בתא

הד.נ.א האנושי השלם בנוי מ12 רבדים. קבוצת ההורים, או הדור הקודם באבולוציה הרוחנית נולד עם שני רבדים בד.נא כפעילים ועשרה "רדומים. האינדיגו נולדו עם שישה רבדים פעילים בד.נ.א ושישה רבדים "רדומים". אם הוריהם אופיינו במסע קרמתי ובמערכות יחסים הקשורות בכך, הרי שהאינדיגו משוחררים מיצירה זו.

תפיסות הדור הקודם הייתה קשורה בתבניות ישנות, בהן הדת היתה דומיננטית ורוח הדברים פעלה תוך מאבק, כאב וסבל. דור זה תפס את המציאות כמובילה את חיי!

האינדיגו שונים בתכלית השינוי. הם רוצים להוביל את מציאות חייהם. האינדיגו נולדו עם תפיסת האדם האלוהי. עמוק בתוכם הם יודעים מי הם באמת - עליהם רק להיזכר בכך! 

(רבים מהאינדיגו הפכו את עצמם ל"רדומים" וחיים באשליית ניתוק מהרוח, כדרך השרדות. ברבות הזמן אם יבחרו בכך, יתעוררו מחדש אל מי שהם באמת, ויאפשרו התמזגות מחדש של החלק האלוהי והחלק הארצי).

 

____________________________________________________________ ________

 

                                             ילדי הקריסטל

 

קבוצת הקריסטל: קבוצת ילדי הקריסטל החלה להתגלגל לכדור הארץ החל משנת 2000. ילדים אלה הם עוצמתיים. הם כוח האהבה והשלום על הפלנטה. תפקידם לעזור לנו לגלות את העוצמה שלנו, את אלוהותנו הפנימית.

לילדי הקריסטל עיניים גדולות וחכמות- "עיניים מדברות". הם מקסימים וסלחניים (כיום בגילאי 0-9). ילדי הקריסטל בעלי יכולות טלאפתיות. המחשבות והרגשות שלהם פועלים באופן אינטואיטיבי. הם יכולים לחבק באהבה, באופן ספונטאני אנשים הזקוקים לכך.

רבים מילדי הקריסטל מגלים עיכוב בהתפתחות הדיבור שלהם, ולכן אנו עדים לתופעה בה מספר הילדים המאופיינים כאוטיסטים עולה לשיא. אך עלינו לשים לב! אוטיסט חייב עולם משלו ומנותק מהסביבה, בו בעת שהקריסטלים מתוקשרים עם הסביבה- הם משתמשים ביכולות טלאפתיות, מחבקים ונוגעים. לפעמים בשנים הראשונות לחייהם הם מפתחים שפת סימנים משלהם בכדי להביע את כוונתם.

 

ילדי הקריסטל שונים בצבע ההילה שלהם וברמת הד.נ.א בתא. הקריסטלים עד היום נולדו עם שמונה רבדים פעילים בד.נא. וארבעה רבדים רדומים. הם יודעים מי הם באמת ופועלים כמגבר לרטט הסביבתי בו הם שוהים. לכן חשוב לחזק את האני הנני שלהם, לשדר להם את הביטחון  במי שהם באמת, בכדי להוציא לאור את אלוהותם ,בכדי שיוכלו להתחבר לאנרגית המקור ולתפעל את ארבעת הרבדים "הרדומים" של הד.נ.א.

 

מסר מילדי הקריסטל:

"אנא נסו להבין אותנו. אנחנו לא מכירים את העולם. אנחנו לא מכירים כמותכם, את כדור הארץ, אבל משתדלים להתרגל לחיים כאן עד כמה שניתן. הרבה דברים כאן זרים לנו מאוד, הרבה דברים קשה לנו לשאת, אולם כולנו דבר אחד משותף.

בשנות החיים הראשונות, אנו חווים געגועים אינסופיים ל"בית שלנו", אל המרחבים שמהם באנו הנה. רבים מאיתנו בוכים הרבה בשנים הראשונות, ועושים רושם של די אומללים. היום אנחנו רוצים לבקש מההורים שלנו לא להיות עצובים בגלל זה ולא להיעלב, כי אנחנו פשוט מתגעגעים "הביתה"- נדמה לנו שלא נוכל לחזור.

אנחנו נשאבים במלוא מובן המילה אל תוך הארציות של כדור הארץ, אל תוך דחיסות שמעולם לא חווינו. אנו מבטאים זאת במחלה או בבכי, לפעמים אנחנו נסוגים באופן קיצוני ואתם לא מצליחים להגיע אלינו. אנו מבקשים מכם להבין כל זה לא מופנה נגדכם, זה פשוט חלק מתהליך ההסתגלות שלנו לחיים בכדור הארץ. זהו ניסיון להיקלט כאן טוב יותר.

אנחנו אוהבים אתכם מאוד ומודים לכם שאתם ההורים שלנו. קיבלתם אותנו באהבה רבה ואתם כה עדינים אלינו. אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו טוב יותר,כי הבאנו לכם דברים רבים.

רבים מאיתנו מכירים אתכם ,ההורים שלנו מגלגולים בכוכבים, מזמנים בהם לא הייתם בהתגלמות בכדור הארץ. אולי לפני שני דורות או שלושה, נשמתכם תרה במימדים אחרים,שם נפגשנו וקבענו,אפשר לומר שהזמנתם אותנו לבקר אתכם כאן. נעננו להזמנה שלכם ושל כל העולם, ועכשיו אנחנו כאן.

עתה נחווה את מה שצפוי לנו. הבאנו המון מתנות שתוכלו לראות כשתתחילו לתקשר עימנו. זו דרך חדשה, קצת שכחתם אותה, אבל היא מוכרת לכם.

תדמיינו שאנחנו נוף ותסתובבו בנו. תביטו בנו ותרגישו. תרגישו את הסיפורים שאנחנו מספרים לכם, את השירים שאנחנו שרים לכם, תרגישו את הידע שאנחנו מביאים לעולם הזה.

נסיים בבקשה זו אליכם: אנחנו מחבקים אתכם מכל הלב. אנחנו מודים לכם על ההרפתקה המקסימה הזאת שאתם מאפשרים לנו".

מתוך אנאריס (טוביאס, אדאמס, לאה ומתיאס)- "ילדים חדשים" יולי 2005

____________________________________________________________ ________

 

  

                             מסר לאינדיגו הבוגרים

(מסר זה מופנה גם אל האינדיגו ההורים)

 

"זוהי שעתכם להתעורר אל מי שאתם באמת, ולמה שבאתם להיות בכדור הארץ. לידתכם בכדור הארץ סייעה בתהליך האבולוציה הרוחנית. זוהי פניה אל קבוצת האינדיגו הבוגרת, אשר נמצאת בשנות העשרים והשלושים לחייה. עתה זמנכם לשינוי ברמת הרוח והביולוגיה, במעבר אל תודעת קריסטל- תודעה אלוהית, בה תפעילו את כל הרובדים של הד.נ.א בתא.

נולדתם שונים! זה לא מתבטא רק בצבע ההילה שלכם, אלא באיכויות ותכונות עימן ירדתם לכדור הארץ. כל אחד מכם יכול להעיד על עצמו שהוא חש את עצמו שונה מהסביבה בה גדל.

תחילת הדרך לא היתה קלה. רבים מכם "נבהלו" עוד בראשית דרכם, מהאנרגיה שסבבה אותם. נולדתם אל תוך מציאות שהיתה זרה לכם. אתם הייתם ברמת שהייה ארוכה במימדים אחרים, השונים ממשחק הדרמה בכדור הארץ, ולכן הזיכרון שלכם בעצם נובע מהתנסויות שלכם ביבשת למוריה ואטלנטיס.

אתם נולדתם עם תפיסת האדם האלוהי. נולדתם עם הידיעה של מי אתם באמת, אך המפגש עם במציאות מימד 3-4 , על כל ביטויה בכדור הארץ .היה לכם לזר. לכן רבים מכם בשלבים מוקדמים או מאוחרים יותר, הכניסו את עצמם למצב של תרדמת. אתם נכנסתם לאשליית ניתוק מהרוח שבתוככם. אינדיגו רבים מתעדים זאת כדרך השרדות .זה היה הולם לאותם זמנים, אך הפלנטה השתנתה, גאיה השתנתה, הרשת המגנטית שונתה ונבנתה רשת הקריסטל!

עיניים רבות נשואות אליכם מהרוח ובני האנוש. אתם אלה שיצרו את "הנענוע" הגדול בתפיסת החינוך בבית ובבית הספר. בדרך העיקשת, והמתמרדת שלכם הובלתם את הכלל לבחון את הדברים מחדש. באופי הייחודי שלכם, העלתם תפיסה חדשה, בה ראיתם את עצמכם במרכז. אתם רציתם לקבוע. אתם רציתם להוביל את מציאות חייכם. התעקשתם וזה אכן פעל! בתחילה ניסו להשתיק, למגר את התופעה, אולם עם הזמן החברה הבינה שמשהו חדש מתרחש- שיש דפוס חדש של ילדים בכדור הארץ.

 

היו ברוכים! אתם אכן נושאי דגל השינוי בכדור הארץ!

אתם חיפשתם בכל דרך חיבור אל הלב, ורבות נפלתם אל משחק הדרמה של הקבוצה שקדמה לכם בהתפתחות האבולוציונית הרוחנית.אתם נולדתם מתוך הסכמה אל ההורים שלכם. בעצם ההורים שלכם אפשרו לכם בית גידול. ברמת הרוח, טרם כניסה לגוף ביולוגי בכדור הארץ, נבחר עבורכם אל מי להיוולד ואתם הבעתם את הסכמתכם, שלא כקודמיכם אשר בחרו את הוריהם כמפגש קרמתי- בו יוכלו לשחק בדרמה לשם צמיחה.

הבינו אתם שונים מהוריכם. ברמה הפנימית אתם יודעים מי אתם באמת, עליכם רק להיזכר בכך! עליכם להביע את כוונת ההיזכרות ולתפעל את הד.נ.א השלם שלכם.

ההתפתחות שלכם תהיה שונה. אין אתם זקוקים לכלים שהשתמשו האחרים בעידן החדש. אתם לא נולדתם להיות מטפלים, אתם לא נולדתם לרפא אחרים, ולא להציל את העולם. אתם נולדתם להיות! להיות מי שאתם באמת כל אחד בדרכו הייחודית, כל אחד על פי תשוקתו. אתם נולדתם ברמה מפותחת- מתקדמת של הנשמה. הפעילו את רובד : הנני אשר הנני  בד.נ.א בתאים שלכם.חזרו עליו שוב ושוב: הנני אשר הנני!

דרכי ההתנהגות שרכשתם, הם בעצם לא שלכם. אתם חיקיתם את ההורים – זוהי השתקפות שלהם. אפשרו לדרכי התנהגות אלה להשתחרר. ברגע שתזהו אותם ותאפשרו לכם להשתחרר, תוכלו להתקדם אל השלב הבא בהתפתחות האבולוציונית-רוחנית שלכם.

  השלב הבא שלכם הוא שחרור הפחד, והוא מהותי עבורכם! האנרגיה הזאת עדיין מקודדת   

  בתוככם. פחד הוא חסר – העדר אהבה. הפחד הוא יצירה שלכם, יצירה מאתגרת, בכדי 

  שתוכלו לזכור מחדש- מי אתם באמת, בכדי שתוכלו לעלות את האהבה מתוככם.

אתם החופש- אתם האהבה! אתם ישות שלמה! שחררו את זיכרון הפחד מלמוריה ואטלנטיס. עלו את החוכמה הזוהרת מתקופת התנסות זו. האנושות מחכה לכם! אתם אלה שיתפסו את עמדות המפתח במנהיגות העולם. אתם תקבעו סדרי ממשל , חוק וסדר חדשים. אתם תשנו את הכלכלה. עליכם לעלות את חוכמת למוריה ואטלנטיס ולסייע בהתפתחות המדע והטכנולוגיה.

 

התחברו אל מי שאתם באמת!

בדרך בה עברתם, בחיפוש אחר האמת הפנימית שלכם, רבים מכם נפלו אל רשת של התמכרויות בגלל הסיבולת הנמוכה שלכם. זה היה כיסוי על האובדן הפנימי שלכם , והכוונה היא לכיסוי וטשטוש המציאות על ידי שימוש בסמים ואלכוהול!

זוהי תביעה עבורכם!!! נקו עצמכם לחלוטין מדפוסי התנהגות אלה!! אל תתחילו שום שינוי רוחני , טרם ניקתם לחלוטין את הגופים שלכם מהפרעה נוראית זו!!

שימוש בחומרים אלה מעצים את התהום ,הריקנות והבדידות, שהנשמה מנסה למלא מבחוץ. כאשר אתם משתמשים בחומרים בעלי רטט נמוך לברוא מצב של תודעה אחרת, או כדי לשוב ולהתחבר לאלוהות, התוצאה היא אשליה. אתם מרמים את עצמכם!

                       כל הזכויות © 2009 שמורות ל"פרי הורד" – טליה גנאל עמוד 9

 

חומרים אלה בוראים עיוותים בגוף הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני. הנפגע העיקרי הוא גוף הרגש. ההתמכרות גורמת לכם לנקוט במניפולציות ושקר .

הבינו! אין קיצורי דרך חיצוניים להארה. הארה היא תהליך פנימי. אנשים המשתמשים בסמים או בחומרים ממכרים אחרים, המטען האנושי שלהם אינו פתור. הם מביעים אך ורק שנאה עצמית. כמו כן הצ'אקרות (פתחי האנרגיה) נסגרות, וחדלות לשאת אור, כיוון שהן נגזרות לגזרים.

אם ברצונכם להתפתח באבולוציה רוחנית- עליכם להתנקות באופן מוחלט!! עליכם להיות נקיים מחומרים אלה חודש שלם, ואז להתחיל בתהליך השינוי. עליכם לקבל החלטה ולהתחייב לחיים: אני בוחר בחיים! הפסיקו לחפש את התשובות מחוץ לכם. הכל נמצא בתוככם! אל תחפשו קיצורי דרך! אל תחפשו דרכי מילוט!  אזנו את הגוף הרגשי שלכם. אל תפלו אל תוך הלקאה עצמית.

רבים מהאינדיגו מחפשים אחר האהבה מחוץ להם במערכות יחסים זוגיות. הבינו המשפט נושא השיר: בלעדיך אני חצי בן אדם- בטל ומבוטל!!!

 

אתם מהות שלמה . זכרו מי אתם באמת! מערכת היחסים האמיתית – היחידה היא אני ואני.

 

 הנה תרגיל עבורכם:

התבוננו יום יום בעצמכם במראה.  הביטו אל תוך העיניים, וראו את האלוהים שהינכם. הביעו אהבה לעצמכם. הרגישו את גוף האור השלם שלכם מתרחב.

 

אמרו:    " אני זוכר מי אני באמת!"

              אני מאמין בעצמי באופן מוחלט!

             אני יודע מי אני באמת!

              פני האלוהים בפני".

הרגישו את עצמכם כשמש מאירה. שלחו את הקרניים שלכם אל הסביבה.

 

                 כל הזכויות © 2009 שמורות ל"פרי הורד" – טליה גנאל עמוד 10

אינדיגו יקרים השתמשו במראה, היא דרך השתקפות המביעה את השלם שהינכם. הכל נמצא בתוככם. אהבו את עצמכם. קבלו את עצמכם כפי שאתם. אתם לא נולדתם להיות המושיע של האחרים, והאחרים לא נולדו להיות המושיע שלכם.

הושיעו את עצמכם! התחברו לעוצמה שלכם. שחררו את תודעת החסר, זוהי השתקפות של תודעת הוריכם. הודו להורים שלכם ששימשו לכם בית גידול, והביעו כוונה לשחרר את ההשתקפות שלהם בחייכם. התחברו אל המהות השלמה שהינכם. לאחר שתגיעו לתודעת השלם, תוכלו ליצור מערכות יחסים חדשות-הרמוניות. מערכות יחסים בין שלם לשלם. הכל יגיע אליכם בהתאמה.          

תובנת אני הנני תוביל לביטחון המלא באלוהים שהינכם. אתם פה בכדי להיות מי שאתם, כל אחד ואחד בדרכו הייחודית. אתם יכולים להיות  כל מה שתשוקת הלב תוביל אתכם".

 

 _____________________________________                           

 

                                   הורות חדשה

 

 להיות הורים לילדים החדשים:

הילדים החדשים נולדים אל דור הוריהם- ילדי האינדיגו הבוגרים, ועל פי כך, מערכת האינטראקציה הבסיסית בין ההורים וילדיהם אינה כבעבר.

בעבר, מערכות היחסים לבשו צביון בעל ערך למידה אתגרית. הלמידה צמחה מתוך מאבקים וקונפליקטים. דרכי ההתנהגות אופיינו בהחלטיות מרות ושליטה- זהו מודל ההורה/ המחנך הסמכותי. קשרים מן הסוג הזה היוו מצע לבוחן מציאות חדש (לשני הצדדים) . זו היתה קרקע פורייה לשינוי צמיחה, קרקע להתעלות מעבר - למצב  מולד או נרכש.

התפיסה של הדור הקודם היתה כרוכה בסבל וכאב. הדור הזה נולד עם קידוד בתפיסה ובהבנה, שהחיים מתנהלים מתוך תפיסה דואלית (אור –חושך, צודק שוגה...), על פי הניגודים ניתנה משמעות לחוויה הרגשית.

הילדים החדשים נולדים שונים. התפיסה שלהם היא שלמה. הם רואים את טובת הכלל. הם פועלים מתוך אהבה וחמלה. הם לא פועלים בדרך מניפולטיבית. הם אינם זקוקים למאבק בחייהם. זוהי המהות האמיתית של ילדי דור זה, ואם אין הם פועלים כך, הרי שהעתיקו דוגמות התנהגותיות מהוריהם והסביבה.

להורים יש חלק חשוב בסיוע ובעזרה -בהתאמה של הילדים האלה אל הסביבה החדשה אליה נולדו. זוהי מהות קשר שונה לחלוטין מבעבר. הקשר הורה-ילד נטולה ממרות ושליטה. ההורה הופך למנחה אוהב (משמעת אוהבת). תפקיד ההורה, ליצור במשותף עם הילדים מסגרות גבוליות בתוך החופש (שהוא מהותם), לכוון את חוויות הרגשיות שלהם ולאזנם.

ההורה משמש  סטנדרט התנהגותי לילדיו. בדרך גלויה וסמויה הוא משדר לילדיו את מערכות האמונה והחשיבה שלו. ועל כן חשוב שנבין עד כמה הקשר עם ילדנו חשוב.

תודה על ימים חדשים אלה, בהם התברכנו בילדים החדשים בסביבתנו. הילדים החדשים הגיעו במטרה להניע את  האבולוציה האנושות קדימה. זוהי זכות גדולה לחיות במשותף עימם. מי יתן ונגדל ונעצים זה את זה!

 

                      * * * * * 

              

                      

 כל הזכויות © 2009 שמורות ל"פרי הורד" – טליה גנאל

 


 
 

 


נערך על ידי רונית :-) על 29/12/09 בשעה 10:27


__________________
החיים קצרים מכדי לדאוג בגללם, עדיף לחיות אותם
רונית-מנחת סדנאות "חיבור למודעות העל" שעוזרות בשינוי והתפתחות אישיים ונותנות כלים לריפוי אישי וריפוי אחרים ,קואוצ'רית מתקשרת,פותחת בקלפים ועוד
חזרה לתחילת העמוד הראה רונית :-)'s פרופיל חפש הודעות אחרות של רונית :-)
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .1094 שניות.