דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: הבנות על הקורה לנו היום מאת מטטרון שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08
מדינה: ישראל
הודעות: 2046

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04/6/09 בשעה 12:20 | IP רשום צטט את רונית :-)

< http-equiv="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 11">< name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CHaim%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml" target="_blank"><link rel="Edit-Time-Data" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CHaim%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_editdata.mso" target="_blank">< style>

ההתעלות היא חיים מתוך שמחה

 

מאת המלאך הנעלה מטטרון

 

באמצעות לורי גילמור

 

תוקשר בשנת 1995 ופורסם ברשת בשנת 2002

 

מאנגלית: אלונה חן

 

 

 

רניה וולף, המתקשרת הידועה של מטטרון, המליצה בחום לקרוא את התקשור הזה!

הוא כולל שבעה חלקים ודן בשנים-עשר שלבי ההתעלות ובתסמינים האופייניים המלווים כל אחד מהם.  אלונה.

 

 

 

  חלק ראשון   

 

 

הנני מטטרון. נתבקשתי לשרת באמצעות הכתבת מידע שיסייע לכם לנוע עם השינויים העומדים בפני הפלנטה ובפני כל החי בה במהלך ההתעלות. הפלנטה הזו וכל סוגי החיים בה מצויים בתהליך של התעלות. התעלות משמעותה היא שכל צורות החיים שבממד הראשון והשני "יעלו" אל צורת החיים של הממד השלישי; בני אדם או צורות חיים של הממד השלישי, יעזבו אותו לטובת אחד מהשניים ~ אל עולמות הממד הרביעי או אל אחְדוּת הממד החמישי, בהתאם לרמת ההתפתחות שלהם או בהתאם לכוונה שלהם. ההתעלות מתרחשת עתה בתהליך של צעד אחר צעד; ובדרך זו או אחרת היא תימשך, משום שזהו רצון הכול.

לרוב, פלנטות ומיני החיים המתגלמים בהן מתעלים באמצעות אסונות נוראיים ההולמים למעגל המוות והתחייה מחדש. במעגל זה, כפי שהודגם על-ידי ישוע, אסונות יוצרים הרס ברמה פלנטרית. זוהי הדרך שבה לרוב מתרחשת ההתעלות, ולפיכך ידוע הדבר ומובן היטב ברמת התודעה האוניברסלית. זו הסיבה שמאז ימי קדם היו נבואות על הרס נוראי העומד להתרחש בקץ הזמנים.

מעגל התחייה מחדש הוא ההתעלות; שבה כל החיים מתחילים מחדש ברמה חדשה של מודעות ובעולם הנמצא בממד גבוה יותר. ההתעלות אינה מציינת גלגול נשמות, כיוון שגלגול נשמות נושא עמו את רעיון הקרמה, וקודם שיהא בו סיכוי להתעלוֹת ~ הקרמה כולה חייבת להתנקות. כמו כן, משמעות ההתעלות אינה רק חיים כנשמה בעולמות השמימיים, כיוון שההתעלות היא גם פיזית. כתהליך, היא משנה את הגוף הפיזי בעודה ממזגת את הגוף והרוח אלֵי הוויה אחת. ישות זו היא הוויה מושלמת של אור, המצויה בתוך גוף פיזי של אור.

תהליך זה של התעלות החל למעשה לפני אלפי שנים, עם יציאתם של בני ישראל ממצרים. הסיפור של משה המוציא את עמו מן השעבוד הוא מטפורה לתהליך של התעלות. התגלמותו של ישוע הייתה נקודת מפנה גדולה בתהליך, כיוון שכאָוואטר [Avatar] ~ ישוע היה מסוגל לקחת את ה"חטאים" או הקרמה של כל בני האנוש ולהתמיר את האנרגיה שלהם אל אור. בזכות הישועה הזו שלו, התאפשרה לישוע התעלות מעודנת. התעלות כזו מתפתחת באמצעות סדרת שלבים הנמשכת עד אשר ניתן להגיע למצב של הוויית אור. ישועת המשיח הייתה השלב הראשון בהתפתחות גוף האור. צעד ראשון זה נמשך קרוב לאלף שנה עד להשלמתו.

גוף האור הונהג לראשונה כניסוי בשנת 1988; שבעה חודשים בלבד לאחר "ההתכנסות ההרמונית"[1]. היה זה ניסוי כיוון שההתעלות מעולם לא נחוותה בדרך הזו. השיטה הזו הכוללת גם הגברת אור מְדוֹרֶגֶת בגופים הפיזיים של כל צורות החיים ושל הפלנטה וגם הגברת רמת הרטט ~ מעולם לא נוסתה קודם ביקום כלשהו שהתעלה. בתודעה האוניברסלית ישנן תיאוריות בנוגע לדרך שבה תהליך זה יצֵא לפועל, אולם לעתים התוצאות שונות מן המצופה. במקרים אלה, התיאוריות עמדו לבחינה מחודשת.

כבסיס למידע שאגיש מאוחר יותר, עלי להסביר לכם על התפתחות גוף האור. עליכם להבין כי תהליך זה מתבצע תחילה ברמה האישית. הרמה האישית משמעותה היא הדרך שבה גוף האור ישפיע עליכם פיזית, רגשית ומנטלית. לאחר-מכן אגיש מידע הנוגע לדרך שבה גוף האור ישפיע על הפלנטה ובנוגע לדרך שבה ישפיע הוא על מבני החברה שלכם.

דומה כי ההיבט החשוב והמרתק ביותר בנושא גוף האור הוא אותו ניסוי ההופך את מעטפת הגוף הפיזי שלכם לכלי המתאים למיזוג שלם עם העצמי הגבוה יותר שלכם, מיזוג המתרחש בו-זמנית עם התהליך הפיזי. מיזוג זה נוצר באמצעות סדרת הטמעות של הרוח, המתבצעות בהתאם לכמות האור שאתם נושאים בתאים שלכם. כמות האור המוחזקת בתאים הפיזיים קשורה קשר הדוק לרמת גוף האור; ככל שרמתו גבוהה יותר, כך הגוף צפוף פחות. ככל שאתם נושאים אור רב יותר בגופכם הפיזי ~ כך גבוהה יותר רמת הרוח שהנכם יכולים להכיל בתוך גופכם.

לשם סיום תהליך התפתחות גוף האור, רק המשיכו לנוע לעבר ההתעלות ואתם תתמזגו לחלוטין עם העצמי הגבוה יותר שלכם. הטמעת הרוח היא המנגנון המשמש לקבלתן או להפעלתן של המתנות הרוחניות מן המאסטרים.

לגוף האור יש שתים-עשרה רמות או שנים-עשר שלבים; ועם השלמתו של כל שלב, השינויים שהתרחשו באופן פיזי אמורים להיות משולבים בכל תחומי החיים והרוח. גוף האור מתוכנן להעלאת כל הסוגיות האנושיות שלכם בעודכם מתקדמים, וכל רמה גבוהה יותר שלו מעלה סוגיות מרובד עמוק יותר מזה אשר לפניו. הדבר נועד לסייע לכם להפוך צלולים מנטלית, רגשית, פיזית ורוחנית. כאשר מתגלות בעיות, עומדת לרשותכם הבחירה ~ לאפשר לישועת המשיח להתמיר אותן עבורכם, או לטהר אותן באמצעות שימוש בשיטות ובתהליכי אור אשר הפכו לזמינים במהלך עשרים השנים האחרונות (N.L.P, שיטות שונות של ריפוי במגע, ריברסינג[2] וכדומה).

בתום כל שלב עבודה עם גוף האור ישנו חלל ריק, שאנו מכנים "מוֹת האגו"; ואפשר שהוא יבוא לידי ביטוי כדיכאון או כתחושת ריקנות. רִיק זה נועד לשמש כתחנת מנוחה בטרם תמשיכו במסעכם. זהו מרחב אנרגטי שבו לא קיים דבר, ושבו הנכם יכולים לבנות תמונה חדשה של עצמכם ושל חייכם קודם שתנועו אל השלב הבא. הרִיק הזה הוא מעין תא מיזוג, או אולי יכולתי לתאר אותו כפקעת הגולם, מקום שבו אתם יכולים לנוח ולעצב את הפרפר היפהפה שנועדתם להיות בשלב הבא שלכם.

ששת השלבים הראשונים של גוף האור נועדו לשינוי הדרגתי בכל הרמות, המשולב בהתעוררויות רוחניות סדירות ובשינויים פיזיים, מנטליים ורגשיים. החל מן הרמה השביעית ועד הרמה העשירית של גוף האור, המהלך משתנה והוא מתמקד כל פעם רק בתחום אחד של החוויה שלכם.

לדוגמה, ברמה השביעית רובכם חוויתם את הטמעת הרוח הראשונה שלכם, ועמה חלה התעוררות רוחנית הניתנת להבחנה. במהלך התעוררות זו, אפשר שגיליתם את הראיה על-חושית, את השמיעה על-חושית או את המודעות לתנועה של אנרגיה. בנוגע לרמה זו הנני דן בלשון עבַר כיוון שנכון לעכשיו הפלנטה עוברת לתחילת הרמה התשיעית.

חוויה כואבת למדי היא להיות ברטט בעל שיעור נמוך מזה של הפלנטה שעליה אתם חיים; שזהו מצבם של אלה הנמצאים למטה מן הרמה השמינית. כמי שקוראים את המאמר הזה, אני בטוח שהנכם נמצאים אי-שם בין הרִיק שבסוף הרמה השמינית לבין הרמה האחת-עשרה בהתפתחות גוף האור. אִילו הייתם מצויים ברמות הנמוכות יותר, לא הייתם מתעניינים בספרות בעלת זיקה רוחנית.

 

 

 

  חלק שני   

 

 

הרמה השמינית של גוף האור יוצרת שינויים קיצוניים בגוף. תסמינים פיזיים הדומים לתופעות ויראליות הם נפוצים ביותר. במהלך שלב זה, אפשר שהבחנתם שאתם מצטננים אחת לחודש. תסמינים נוספים הם כאבי ראש (מאחורי העיניים), המתרחשים בשעה שסיבי עצב הראיה מופנים לעבר מקור אור ובלוטת האצטרובל[3] הופכת לפעילה. אפשר שיהיו לכם כאבי אוזניים, כאשר מבני השמע שלכם מחוּוָטים מחדש לשם פענוח תנועות אור; וכמו כן זיעה מוגברת או שלשול, בשעה שאתם מפחיתים צפיפות מתאי גופכם. אחת מנקודות המבט על השינויים הללו היא שהנכם מוסיפים סליל פיזי שלישי לדנ"א שלכם.

יש אנשים שאצלם הגוף עשוי להתנגד להפחתת הצפיפות הנובעת מהטמעות האנרגיה הרוחנית, ותסמין ההתנגדות הזו הוא עלייה במשקל הגוף. הגוף האנושי נוטה לנסות להתמודד עם ההטמעות הללו על-ידי כך שהוא הופך לגדול יותר, לצורך הכלת כמות האנרגיה הרוחנית הגדולה הנכנסת לתוכו.

הדרך היעילה היחידה לעצור את עליית המשקל ברגע שהיא מתחילה, היא תרגול פיזי. כוונתי לתרגול מאומץ מאוד, כגון הרמת משקולות, רכיבת אופניים, ריצה או שחיה. התרגול חייב להיות בעוצמה מספקת כדי להתחיל בבניית מסת שריר. בניית מסת שריר תגן על מערכת העצבים שלכם, כיוון שהאנרגיות המגיעות עם כל הטמעה הן עוצמתיות בהרבה מאלה שמערכת העצבים שלכם רגילה אליהן. רקמת שומן אינה יכולה להגן על מערכת העצבים כפי שהשריר יכול לעשות זאת באמצעות ספיגת הגודש ממערכת העצבים. רקמת שומן "תטוגן" בשעה שהאנרגיות הללו עולות על גדותיהן, והתוצאה היא נזק לקולטני האינסולין[4] שבתאים. תרחיש זה מוציא מאיזון את המטבוליזם[5] וגורם לעליה במשקל. מסת השריר הנבנית באמצעות אימון, תספוג את הגודש ממערכת העצבים ותשכנע את תודעת הגוף שהוא "גדול דַיו" כדי להכיל את הרוח.

אפשר שתתחילו להבחין בנצנוץ צבעים על-פני המרקע הפנימי שלכם, ויתכן שתבחינו במשוואות גיאומטריות הנעות בתודעתכם או שתתחילו לשמוע הִמהום. זוהי ראשיתה של מיומנות התרגום [ההמרה. המת'], והיא תאפשר לכם להמיר צופן אור אלֵי הבנה ותפיסה קוגניטיביות[6]. הרשתות החובקות את הפלנטה מעבירות מסרים באופן תדיר אל כל צורות החיים האנושיות שבה. תמסורות אלה מגיעות בלבוש המכונה "מארזי אור", והן מקודדות. אני מכנה זאת "צופן אור". מידע זה חייב להיות מפוענח או להשתנות למחשבה מודעת, כך שתוכלו להבין אותו ולהשתמש בו בחייכם. תמסורות אלה נועדו לצורך מתן הדרכה ועל-מנת להסביר את המתרחש באופן אנרגטי בתדרי הממד הגבוה יותר.

אם אתם בעלי רגישות ויכולים לשמוע את ההִמהום, אנא הודו על-כך למדריכים שלכם. הם מנסים לסייע לכם לקבל את תמסורות צופן האור, אולם הם אינם יכולים לוודא שהנכם שומעים אותן אלא אם כן אתם מגיבים. הם ינסו אפוא לסייע לכם באמצעות הגברת עוצמת הקול ותדר צופן האור הניתן לשמיעה עד אשר ייווכחו בתגובה מכם. צופן אור כגון המהום, עשוי להפוך מטריד למדי ואף בלתי נוח פיזית בעליל. אם הנכם חווים תסמין זה, בקשו מן המדריכים שלכם להנמיך את עוצמת הקול ולכייל את התדר כך שלא יעצבן או יתיש אתכם.

השינויים הללו של הרמה השמינית עשויים להימשך אצל אדם עד שנתיים. עבור הפלנטה נמשך הדבר שלוש שנים.

הרמה התשיעית נוגעת למיזוג השינויים הרוחניים של הרמה השביעית והשינויים הפיזיים של הרמה השמינית אל תוך חייכם הפיזיים. ברמה התשיעית, המיקוד שלכם הנו במערכות יחסים; כיוון שמערכות היחסים הן אלה שבאמצעותן הנכם בוחנים את עצמכם ואת השינויים אשר נוצקו בתוככם. אפשר שתגלו כי כל מערכת יחסים המבוססת על שליטה או על מניפולציה הופכת לקשה מנשוא, ושמערכות יחסים רבות מגיעות אל קיצן במהלך שלב זה. ייתכן גם שתגלו כי עבודתכם בעולם משתנה בשעה שהנכם משלבים את זהותכם החדשה.

הרִיק המגיע בסיום הרמה התשיעית של גוף האור עלול להיות מכאיב למדי, כיוון שלאחר מיקוד כה רב במערכות יחסים ~ בסופו של דבר, החלל הריק הזה מצריך מכם להיות לבד עם עצמכם. אחרי הכול, מערכת היחסים שיש לכם עם עצמכם היא מערכת היחסים החשובה ביותר שיש לכם, הלא כן?

הרמה התשיעית מסתיימת (ולעתים מתחילה) בהטמעות גדושות למדי, המעניקות לכם מערכת יחסים נוספת שיש למזג [מערכת היחסים עם עצמכם. המת'], כחלק מן התהליך שלכם.

בתחילת הרמה העשירית, מרגישים בחיים חדשים, ואפשר שתחושו שאתם נולדים מחדש ושהנכם עדינים למדי. הרמה העשירית היא תחילתה של ההתעוררות הרוחנית אשר תוביל למיומנות שלכם בכל הקשור ליכולות המציינות מאסטרים ומומחים רוחניים. יכולות אלה, או מתנות הרוח, תתעצמנה בשעה שהנכם הופכים צלולים יותר אנרגטית. ברמה העשירית המיקוד יהיה על מתן ביטוי למתנות הרוחניות הללו; ואז מיזוג מלא שלהן, על-מנת שתהיינה שמישות בחיי היום-יום, בחיים הפיזיים שלכם. המתנה הרוחנית הטבעית והגדולה ביותר שלכם היא זו שתהיה המתנה הראשונה שתתגלם ברמה העשירית, והמתנות הרוחניות האחרות שלכם יתפַּתחו מאוחר יותר באופן הדרגתי.

יהא עליכם לחיות בהתאם למתנותיכם הרוחניות. לדוגמה, אם הנכם בעלי ראיה על-חושית ~ אתם חייבים לבצע החלטות בהתאם להבחנה העל-חושית שלכם ולא בהתאם לקליטתכם הפיזית, כיוון שברמה העשירית, הראיה העל-חושית שלכם תעקוף, פשוטו כמשמעו, את הראיה הפיזית שלכם.

ייתכן שבאחד הימים תבחינו כי הנכם רואים באופן ברור למדי שלושה נתיבים, וההכרעה בנוגע למקום שבו תניחו את כף רגלכם עשויה להיות מאוד מבלבלת. אתם תראו את הנתיב הפיזי, את הנתיב האתרי ואת הנתיב של הממד הרביעי. אם הנכם סומכים לחלוטין על הראיה העל-חושית שלכם, ולא על חוש הראיה הפיזי, אתם תדעו להיכן לצעוד. אם אתם משתמשים בחוש הראיה הפיזי, אפשר שתמעדו מספר פעמים במקום ציבורי...

בסופו של דבר, אתם תִלְמדו כיצד לעבד סוג זה של ראיה. התהליך שבו אתם הופכים לצלולים הוא תהליך של שחרור האנרגיה המאוחסנת בגוף הרגש ובגוף המנטלי, ושל העברתה אל הגוף הרוחני, שבו היא הופכת שמישה באמצעות היווצרות נסים כלשהם.

ההבדל היחיד בין אוואטר לאדם רגיל הוא מיקום האנרגיה המוכלת בתוך הגופים האנרגטיים. אצל אדם רגיל כל האנרגיה "כלואה" בתוך רגשות אצורים, בזיכרונות שבגוף הרגש, וכן גם באמונות ובמחשבות אשר בגוף המנטלי. האדם הרגיל הוא בעל גוף רוחני שטוח, כיוון שאין בו אנרגיה שתחסוך מתביעותיהם של הרגשות והמחשבות. לאוואטר יש גוף רגש וגוף מנטלי צלולים; כל האנרגיה המוכלת בתוך הגופים המעודנים שלו ~ מאוחסנת בגוף הרוחני. אצל המאסטר, האנרגיה הקשורה לרגש ~ זורמת מן הגוף הרוחני אל תוך גוף הרגש באותו רגע, והיא משתחררת שוב אל הגוף הרוחני ברגע שהגירוי הרגשי הסתיים. האנרגיה המקושרת למחשבה זורמת מן הגוף הרוחני אל הגוף המנטלי, ואז משתחררת שוב אל הגוף הרוחני כאשר מסתיימת המחשבה. דבר זה מותיר את האנרגיה של האוואטר פנויה לשימוש בהתאם לרצונו; האנרגיה הרוחנית פנויה כיוון שהיא אינה מתכלה על מחשבות, על אמונות, על רגשות ועל זיכרונות.

זהו המבנה האנרגטי שכל אחד מכם יוצר בגופים האנרגטיים שלו במהלך הרמה העשירית והאחת-עשרה של גוף האור. הדבר יאפשר לכל אחד מכם ליצור נסים, כגון הגשמת מחשבה בתוך מציאות פיזית.

הרמה האחת-עשרה של גוף האור היא התפתחות טבעית מן הרמה העשירית, ופעמים רבות המעבר כה קל ~ עד כי השינוי בלתי ניתן להבחנה. היכולות הרוחניות ממשיכות לצמוח והגוף הפיזי מתחיל להשתנות במראהו. הגוף הפיזי נעשה קורן, זוהר ומראהו יפהפה ביותר. ייתכן שיש לכם חברים ומכרים שמעירים לכם לפתע שאתם נראים צעירים יותר או שהשתניתם בדרך לא מוגדרת כלשהי.

הרמה האחת-עשרה מביאה עמה רמות עמוקות יותר של עיבוד הסוגיות הרגשיות שלכם. ברמה זו אתם חייבים להתמודד עם כל האמונות ותבניות החשיבה שלכם בנוגע למוות ולאובדן. אפשר שאתם חווים התפכחות מאשליה, או אפילו מגלים שהנכם בוראים את הפחדים העמוקים ביותר שלכם בתוך חייכם הפיזיים על-מנת שתוכלו לנקות אותם לחלוטין באמצעות החוויה שלכם אותם. בסיום הרמה העשירית, כל האנרגיה האצורה המוכלת בגוף הרגשי או בגוף המנטלי ~ חייבת להשתחרר אל הגוף הרוחני בהגיעכם לרמה האחת-עשרה. אם אינכם מתמודדים עם אותן סוגיות בעודכם ברמה העשירית, אתם תגלמו אותם בחייכם במהלך הרמה האחת-עשרה. עם זאת, בעת שהנכם מצויים ברמה האחת-עשרה של גוף האור ~ באמת שאין לכם דבר לפחד ממנו, למעֵט מן הפחד עצמו.

 

 

 

  חלק שלישי   

 

 

הרמה השתים-עשר של גוף האור היא ההתעלות. היא מאופיינת בתנועה של המרכבה אל תוך מרכז הלב בגופכם. את המרכבה ניתן לתאר באופן הפשוט ביותר ככדור מוזהב של אור. היא כלי ההתעלות שלכם ומהווה את החניכה העיקרית שלכם בעת שהיא פועלת. אירוע זה הוא תחילת ההתעלות האישית שלכם אל עולם האחדות של הממד החמישי.

ההתעלות יכולה להתרחש ברמה אישית, יכולה להתרחש בתוך קבוצה או כחלק מן החוויה הקולקטיבית. אתם מתעלים כשאתם מוכנים, בין אם אתם עושים זאת לבדכם או כחלק מקבוצה או כחלק מן השינוי הפלנטרי העומד להגיע. בשום אופן אין תקופה מסוימת שיש להתעלות בה, וברמה האישית ההתעלות מתרחשת באופן יום-יומי.

השנה, 1995, היא השנה הראשונה מאז "ההתכנסות ההרמונית" שבה האנרגיה נגישה למעבר אל תודעת הממד החמישי בעודכם בגוף הפיזי. ישנן נשמות רבות אשר התגלמו בכדור הארץ כיוון שהתנדבו לשרת באמצעות בחינת חווית גוף האור, והם הראשונים שנעים לעבר ההתעלות. עבור היתר, תכנית גוף האור תימשך עד שתהיו מוכנים, ואז תעברו.

ההתעלות היא דבר פשוט ביותר. זהו שינוי המתרחש כהרף-עין, אולם אתם עדיין כאן, השמש עודה זורחת והכוכבים עודם מרצדים. השוני הוא השמחה, היכולת שלכם לחיות בשמחה ולחוש שמחה. הדרך הפשוטה ביותר לוודא שמתרחשת התעלות היא להבחין בתכונת השמחה בחייו של אדם. תחילתה של ההתעלות מתרחשת בשעה שאדם מתחיל לחיות חיים שבהם הוא מגשים את החלומות שלו במציאות.

אני, מטטרון, יכול להגדיר שמחה כ"סמדהי"[7], כעונג עילאית או כאושר. זהו מצב של אחדות עם האל, וניתן להגדיר זאת גם כמרכז שלכם או כהימצאות במרכז שלכם. אל המקום הצלול הזה אתם יכולים להגיע באמצעות מדיטציה, שבה האנרגיה זורמת ואתם חשים את אותה אחדות קוסמית מוחלטת עם הכול. כל דבר הגורם לכם הנאה או תחושות של בהירות וכל דבר שהייתם מגדירים כשמחה ~ מהווה נתיב אל המצב הזה.

אם הנכם עובדים כחלק מקבוצה רוחנית, אתם תחוו סדרה של שינויים מהירים יותר בתהליך שלכם. שעה שחבר אחד בקבוצה שלכם מבחין בהתגלמות המרכבה, כולכם תקבלו אותה ובמהרה תהיו מודעים לה גם כן. בתחילה, אפשר שחברי הקבוצה לא יבחינו בהתגלמות המרכבה, אולם די בכך שחבר אחד בקבוצה מוכן לקראתה וכתוצאה מכך כל הקבוצה תרוויח. לקבוצה העוסקת בהתעלות יש יתרון עצום, כיוון שתודעת הממד החמישי היא תודעה של "אחדות"; או במילים אחרות, הקבוצה היא אחד. עבודה בקבוצה יוצרת אנרגיה סינֶרגטית[8] עצומה, שבה כל אחד מכם הופך לעוצמתי הרבה יותר מאשר עתידים הייתם להיות אילו הייתם לבדכם. כמו כן, הקבוצה מעניקה לכל חבר בה הזדמנות ללמוד להתחבר גם כאינדיבידואלים וגם מן האחדות אשר בקבוצה. זהו שינוי חיוני של תודעת הממד החמישי, שכל אחד חייב לחוות.

כאשר אינדיבידואלים וקבוצות מתמקדים בהתעלות, הם צריכים להתמקד בלהתחיל לברוא מחדש את חייהם כיצירת מופת מושלמת של שמחה. בעודם עושים זאת, הם יתחילו לחיות מתוך שמחה, ומאוחר יותר הם יהפכו להיות שמחה. בשעה שכל אחד מכם עושה זאת, אתם תתחילו לשנות את כל מי שאתם באים עמו במגע במהלך חיי היום-יום שלכם, בעודכם משדרים אליהם את אנרגיית השמחה ומעוררים אותם אל התדר הזה.

ההתעלות הקולקטיבית תתרחש כאשר רוב בני האדם המִתְעלים על-פני הפלנטה יהיו מצויים במצב זה של שמחה, ולא לפני כן. הסיבה לכך היא שהתנסות פלנטרית זו היא התנסות של בחירה חופשית. בממלכת הממד הזה, בחירה חופשית היא חוק אלוהי. כאשר רובכם תחיו את חייכם מתוך שמחה, ההתנסות הפלנטרית תנוע אלֵי עולם של אהבה ואחדות. כאשר רובכם תוותרו על משחק הקוטביות ~ כיוון שלמדתם כל שיכולתם וכל שהיה עליכם ללמוד באמצעות בחירותיכם לנוע אל שמחה ואחדות ~ ההתעלות הקולקטיבית תתרחש. עד שיגיע מועד זה, והוא יגיע, התפתחות גוף האור תימשך.

תהליך ההתעלות יימשך ככל שיידרש, ובסופו של דבר ~ האנושות כקבוצה קולקטיבית היא שתקבע את העיתוי של השינוי הגדול. לא ניתן להתערב בבחירה חופשית, אף לא למען הגבוהה שבמטרות ואפילו לא על-מנת ליצור את ההתעלות.

הנקודה שאני מבקש להדגיש במתן מידע זה, היא שהדרך הנפלאה ביותר שבה כל אחד מכם יכול לשרת את אלוהים, לשרת את המין האנושי, לשרת את הפלנטה ולשרת את עצמכם ~ היא לברוא את חייכם כיצירת מופת של שמחה. הֵיו חסרי רחמים בהערכת חייכם, ונקו כל דבר אשר אינו גורם לכם שמחה. שחררו רגשות ישנים וסוגיות ישנות, כיוון שהם מכַלים את האנרגיה שיכולתם לחוש בה שמחה. אם אתם מתמקדים בכך כתהליך שלם, ומתמקדים בללמוד לחיות מתוך שמחה כנתיב החניכה שלכם ~ אתם תהפכו למיומנים או תהפכו להיות המאסטרים הרוחניים שאתם משתוקקים להיות. אתם תסייעו לכל אחד שתפגשו, באמצעות הנוכחות השלמה שלכם, ואף תעגנו את אנרגיות השמחה עבור הפלנטה, כדי לסייע גם לה בהולדת רמה חדשה של התגשמות, לטובת כולם.

מצב אֶקְסְטָטִי זה של איחוד עם האל, הוא חלק מן הפוטנציאל העומד לרשות כולם. נתיב זה של שמחה הופך אפוא את תהליך ההתעלות לפשוט ביותר, כיוון שכל הנדרש הוא שכל פרט יתחיל להתמקד בכך וייקח אחריות מלאה לחייו. חיו את החיים כיצירת מופת של שמחה.

השינויים הפלנטריים המנובאים לזמנים הללו שבהם אתם חיים ~ מפחידים רבים מכם. אין לכם דבר לפחד ממנו למעֵט מן הפחד עצמו, ולפיכך אני אגיש מידע הנוגע לדרך שבה תהליך היווצרות גוף האור שינה את העתיד הצפוי לפלנטה. תיארתי לכם את התהליך כפי שהוא משפיע על העצמי הפיזי שלכם ועל החיים האישיים שלכם. כעת אסביר כיצד גוף האור משפיע על הפלנטה, כיוון שהפלנטה היא פיזית והיא מהווה את הבסיס הכולל לכינון החיים הפיזיים שלכם.

בשעה שאתם הופכים לישויות של אור, הפלנטה משתנה אף היא. היא הופכת לכדור של קריסטל ואור. כאשר החל ניסוי גוף האור בשנת 1988, הפלנטה עברה אל הרמה השלישית של גוף האור. מאז, בכל שנה היא עברה אל רמה גבוהה יותר ~ אל הרמה הרביעית בשנת 1989, אל הרמה החמישית בשנת 1990 ואל הרמה השישית בשנת 1991. הפלנטה נכנסה אל הרמה השביעית ביום ה-11 בינואר, 1992, עם פתיחת שער ה-11:11, ונשארה בה עד פתיחת השער הבא שהתרחשה ביום 5/5/1992. שער זה חנך את תחילת הרמה השמינית של גוף האור בתהליך הפלנטרי; וברמה זו של גוף האור, השינויים של כדור הארץ כבר היו צפויים מאוד.

שינויים פלנטריים נפתחו תמיד בסדרת תהליכים טכניים שאני מכנה "שערים". שערים הם צינורות אנרגטיים הנפתחים מתוך יקום המצוי בממד הגבוה יותר אל עבר היקום הזה. צינורות אלה מעבירים דרכם את האנרגיות הנחוצות לעיצוב תודעת ההמון, לשינוי הרטטים הפלנטריים ולשינוי התדרים הממדיים. לשם כך, יש צורך בסיוע אחיכם מן החלל החיצון ומישויות רבות המצויות בתדרים מממדים גבוהים יותר, על-מנת ליצור את השער ולזקק את האנרגיות למילוי ייעודו. מטרת השער והעיתוי שבו הוא נפתח מצויים בתחום הריבונות של מועצות האור או מועצת הקרמה [Karmic Board], וכן גם בריבונות אחוות האור הלבנה [the Great White Brotherhood]. מועצות אלה מפקחות על ההתקדמות ומסייעות כשדרוש הדבר.

מטרת שער ה-5/5/1992 הייתה לסכל הסתברויות לאסונות עצומים, שקרוב לוודאי היו מתרחשים בשעה שהפלנטה החלה לאבד צפיפות. האסון הצפוי הגדול ביותר היה אמור להיווצר בעקבות שינוי הקטבים. בשער ה-5/5/1992 החל המעבר בין השאיפה לנשיפה של האל, המעבר בין התפשטות והתכווצות היקום. שער זה של ה-5/5/1992, ציין את הרגע הדומם שבין שני הכיוונים. הרגע הדומם ממשיך עד שנת 2012, שבו מתחילה הנשיפה. יקום פיזי זה התפשט ונשבר לרסיסים. כאשר מתחילה ההתכווצות ~ היא מהווה את התמזגות הרסיסים אלֵי אחדות.

 

 

 

  חלק רביעי   

 

 

בשער זה אשר אותֵת על שינוי בכיוון האנרגטי, ניתנה הזדמנות הולמת להשתמש בשינוי מבנה הרשת סביב הפלנטה. הרשת האתרית סביב הפלנטה יוצרת סרטוט של מערך קווי או של נהרות אנרגיה בתוך הפלנטה. הרשת היא איבר אנרגטי של הפלנטה, וניתן להשוותה למערכת העצבים אשר בתוך ומחוץ לגוף שלכם. הרשתות מובְנות ומתוכנתות למטרות מסוימת, בתקופות מסוימות, והן משתנות באורַח קבע.

מאז תקופת אטלנטיס, רשתות העוצמה הכלכלית שַכְנו מעל חצי הכדור המערבי, ורשתות העוצמה הרוחנית שכנו מעל חצי הכדור המזרחי, אולם הן היו רדומות. רשתות אלה הופעלו עם תחילת הקולוניזציה של העולם החדש[9]. כעת, הרשתות הללו "התהפכו" או התחלפו בין המזרח למערב. משמעות הדבר היא שמאז ה-5 במאי, 1992, רשתות העוצמה הרוחנית ממוקמות מעל חצי הכדור המערבי.

שינוי הרשת מייצג היפוך אנרגטי, והוא שקול לשינוי הקטבים, אולם ללא השינוי הפיזי. היה זה שינוי חיוני ביותר, כיוון שהפלנטה וכל צורת חיים שעליה היו חייבות לשנות כיוונים באופן אנרגטי, היות שזרם האנרגיות הכלל-עולמי השתנה. השינוי בכיוון האנרגטי היה יוצר את שינוי הקטבים בכדור הארץ (ברמה הפיזית) במהלך פרק זמן של שלושה חודשים אילו תהליך שינוי הרשת לא היה מגיע לכלל סיום. שינוי הרשת יצר מבנה אנרגטי זהה לשינוי הקטבים, אולם ברמה האנרגטית בִּמקום ברמה הפיזית. בעת שהיו צפויים אסונות נוראיים, החלון היה נפתח בטווח זמן של תשעת החודשים שלאחר שינוי הרשת.

שינוי הרשת היה כה עוצמתי, שנדרשו מאמצים משותפים של ישויות רבות על-מנת להביאו לכלל סיום ~ ישויות גשמיות, ישויות לא-גשמיות ומאסטרים נעלים. הסיוע של הספינות ושל אחיכם מן החלל החיצון, נדרש גם הוא על-מנת לסכל את האסונות הפוטנציאלים שהיו צפויים בתקופה זו. בגין שינוי הרשת, השינויים הפלנטריים "אוּרגֵנו" בידי הישויות הללו כדי למנוע את האסונות או לפחות כדי לתזמן אותם באופן שימנע אובדן חיים ככל האפשר.

מכיוון שהפלנטה השלימה את הרמה השמינית, האפשרות לאסונות גדולים פחתה במידה ניכרת. הפחדים שיש לרבים מכם בנוגע ליצירת ההתעלות באמצעות מעגל החיים והלידה מחדש ~ יכולים כבר להשתחרר מכם, כי קרוב לוודאי שהתפתחות גוף האור תימשך בעוד שהפלנטה נשארת יציבה למדי. האין זה קל יותר לראות זאת כפוטנציאל אפשרי, בִּמקום את האסונות שנובאו?

תהליך שינוי הרשת הזה גם מניע את מעגל עשרים השנים האחרונות, קודם להתרחשותם של אירועים שמימיים אחרים, על-מנת להתוות את התכווצות העולם הממדי. מעגל עשרים השנים הזה הוא בבחינת "לעשות-או-למות" ["do-or-die"] בנוגע להתפתחות גוף האור בתכנית ההתעלות.

שינוי הרשת תוכנן לסייע לאלה הידועים כ"עובדי אור" בתקופה זו של שינוי, כיוון ששינוי הרשת מאפשר לתדרים הפלנטריים להתמיר מן הממד השלישי אלֵי מה שידוע כתדרי הממד הרביעי הנמוך יותר. השינוי הניע את הרטט הפלנטרי אל מה שמכונה "העולמות האסטרליים". עולמות אלה הם עדיין עולמות של קוטביות ואשליה, אולם הם הרבה פחות פיזיים. דבר זה מאפשר לכל אחד מכם להתחיל לגלות פוטנציאלים של שמחה בחייכם; ובעת שהנכם עושים זאת, הסיכוי לאסונות פוחת.

אלה אשר ערים ולומדים להשתמש בעוצמה הרוחנית כדי לברוא בממד הפיזי, יכולים להשתמש באנרגיות המגיעות ממערך הרשת החדש על-מנת לברוא את הגרסה האישית שלהם ל"גן עדן עלי-אדמות". רבים מכם ביקשו את הסיוע הזה, כיוון שעובדי אור רבים ביקשו את היכולת להשליך מחשבה אל תוך חומר, ביקשו את היכולת לגרום לעצמים או לעצמם לרחף וביקשו שיהיה להם ארנק שלעולם לא יהא ריק. השמיים נענו לכם והעניקו לכם את האפשרויות הללו בחייכם באמצעות השינוי הממדי שנוצר עם שינוי הרשת.

השינוי מעורר את פוטנציאל היישום של האפשרות לברוא, כיוון ששינוי הרשת צִמצם את צפיפות החומר בשְליש אחד לפחות ~ דבר המקל מאוד על אלה מכם המשתמשים באנרגיה או בעוצמה הרוחנית על-מנת לברוא בתוך הממד הפיזי.

אלה המסוגלים לכך, לא זו בלבד שנתונה להם האפשרות להתעלות אל עולמות הממד הרביעי שבהם הנכם רוטטים כעת, אלא אף נתונה להם האפשרות לנוע אל עולם הממד החמישי. הדבר היחיד שדרוש לשם כך הוא שיהיה ביכולתכם להגיע אל רמת הרטט הזו, וכן אל אותה תכונה של שמחה בחייכם.

לכל אחד מכם יש מוח שמאלי ומוח ימני. כל מחצית של מוחכם מתפקדת בהתאם למטרתה המוגדרת, ואצל כל אחד מכם, שליט תחום פעילות אחד. ומכיוון שבעליונים כמו בתחתונים, נכון הדבר גם בנוגע לפלנטה. כשם שהתעוררות רוחנית מתפתחת אצל אדם, ותִפקוד שני תחומי המוח מתאזן ומשתווה ~ אותו מצב חייב להתרחש בפלנטה. המוח השמאלי של הפלנטה, או המערב, והמוח הימני של הפלנטה, או המזרח ~ חייבים להגיע לאיזון חדש. המזרח והמערב חייבים להגיע לדרגה שווה בחייהם הפיזיים על-מנת שההתעלות תתקדם.

אפשרות אחת לכך נוצרת עם שינוי זה של הרשת, שנועד להגיש לתודעה המערבית את ההזדמנות לרכישת מיומנות ועוצמה רוחניות, ונועד להניב במזרח איזון חדש של עוצמה כלכלית ופוליטית. שינוי הרשת מעורר את הסיכוי להעצמה רוחנית שלמה בעולם המערבי, עוד בתקופת החיים הנוכחית.

מעולם לא היה מודל טוב לדרך שבה ניתן לתרגל רוחניות בעולם המערבי, וזו הסיבה לכך שכה רבים מכם אימצו את האמונות המזרחיות או פנו לאלתר לחיי נזירות במהלך הנתיב הרוחני שלהם. הרשת הזו תחולל סוג חדש של רוחניות, כזו המתאימה לתודעה ולתרבות המערביות.

חשוב שכל אחד מכם ידע כי הליכה בנתיב הנזירות, פרישה מחיי היום-יום או חיים של סגפנות ~ אינם הולמים עוד. אתם חייבים לחיות בתוך העולם; והנתיב הרוחני החדש הזה יביא לידי איזון ולשילוב בין התחומים השונים של החיים. אתם תלכו בנתיב הרוחני בעודכם חיים בעולם, בעודכם מקיימים חיי משפחה, בעודכם מחזיקים במִשְרות ובעודכם מנהלים עסקים. כל ההיבטים של חיי היום-יום שלכם יהפכו לרוחניים.

דרך התנהלות זו יוצרת איזון גם אצל כל אלה החיים ועובדים במדינות חצי הכדור המזרחי, ומאפשרת להם לחוות עוצמה פוליטית ורווחה כלכלית במהלך תקופת החיים הנוכחית. כמו כן, האיזון החדש הזה גם יחולל את האיזון הקרמתי הדרוש לצורך סילוק הקוטביות הטבועה בעולמות הממד השלישי והממד הרביעי.

שינוי הרשת משפיע על גופכם באופן פיזי בגין היפוך הקוטביות בגופכם. למרבית האנשים היה זמן מאז שנת 1992 להסתגל לגמרי לשינוי האנרגטי. השינוי עודד את האצת התפתחות גוף האור, ולהאצה זו יש בוודאי תופעות לוואי פיזיות.

כמו כן, שינוי הרשת הפך, פשוטו כמשמעו, את השדות האלקטרומגנטיים של הפלנטה. שינוי הרשת גרם לשינוי ולמיזוג של הפיזי עם הרוחני בשבע ערי האור שעברו מחצי הכדור המזרחי לחצי הכדור המערבי.

לכל אחת מערי האור יש מאסטר מקומי; וכעת המאסטרים הללו מזינים באנרגיה את אותם מקומות ביבשת אמריקה הצפונית הסמוכים למיקומן הפיזי של ערי האור הללו. הזנה זו נועדה לתעל את אנרגיות המאסטרים לעבר האנשים ולהעיר את ציבור ההמונים.

ערי האור נמצאות בארצות הברית ~ בהר ראנייר [Mount Rainier, הר געש בדרום-מערב העיר סיאטל שבמדינת וושינגטון. המת'], בסולט לייק סיטי [בירת מדינת יוטה. המת'], בדנבר [בירת מדינת קולורדו. המת'], ליד העיר סטון מאונטיין [Stone Mountain] שבמדינת ג'ורג'יה, בחוף הים של האי הילטון האד [Hilton Head, אי באוקיינוס האטלנטי השייך לדרום קרוליינה. המת'], במידת-מה בצפון ובמערב של דטרויט [שבמדינת מישיגן. המת'] שעל גבול ארה"ב וקנדה, וכן בבאפלו אשר במערב מדינת ניו-יורק.

כעוגן נוסף, שאמבאלה [Shamballa] עברה מהרי ההימלאיה שבמזרח אל אזור המצוי ליד באג'ה [Baja, מקסיקו. המת'], ואבלון [Avalon] עברה לאוקלהומה הדרומית שבארה"ב.

שבע ערי הזהב התעוררו מחדש בדרום-מערב ארצות הברית ובצפון מקסיקו, ושערי גן עדן נפתחו במדינת מיזורי שבארה"ב.

במרחב הדומם הזה שבין השאיפה והנשיפה ~ ישנה דממה. בזכות השקטת האנרגיה, מתאפשר לכל אחד מכם לברוא למען עצמכם כל מה שתרצו. הסיוע האנרגטי המגיע מערי האור, והאנרגיה המתועלת דרך המאסטרים בערי האור ~ שלכם הנם. השתמשו בם כרצונכם. כך הוא פשוטו כמשמעו, לעובדי האור נתונה האפשרות להפוך למאסטרים נעלים ולברוא את השינוי עבור עצמם, את אותו שינוי הידוע כ"תרגום" [הכוונה להמרת הבריאה הקודמת בבריאה חדשה. המת']. יתר יצורי האנוש המתעלים, יעברו ממודעות הממד השלישי אל מודעות הממד הרביעי.

 

 

 

  חלק חמישי   

 

 

רבים בחרו לפחד מפני הממשל, לפחד מפני האפשרות למלחמת אזרחים או לפחד מפני אובדן החירויות שלהם בגין אסונות גיאוגרפיים בתקופה זו. מבקש אני לפְנות אל הפחדים הללו ולסייע לכם לשנותם באמצעות מידע.

אולי ההמחשה הטובה ביותר לדרך שבה תהליך זה משפיע על המבנים הפוליטיים בעולמכם בעקבות שינוי הרשת, היא לדון במה שאני מכנה "המהפכה השקטה". מהפכה שקטה זו נוצרה בשל שינוי הרשת, והיא רק הדרך שבה שינוי הרשת בא לידי ביטוי. זו מהפכה אשר תשנה את הממשל, את המבנים הפוליטיים, ותיישב את הפערים בין דעות שונות של אנשים אחת ולתמיד. אולם היא מתרחשת בדממה. בשקט, ללא דיבור, ללא ויכוחים או אי-הסכמות רבים; ברגיעה, ללא מלחמה או מבלי לפטור במחי-יד!

כאשר רשתות העוצמה הפוליטית והכלכלית היו ממוקמות מעל חצי הכדור המערבי, רוב האנרגיה שהופקה באמצעותן "נבלעה בחטף" על-ידי ארצות-הברית. נעשה שימוש בטכנולוגיות עצומות, בטכנולוגיות גבוהות [היי-טק. המת'], על-מנת להפנות את כל האנרגיה שהופקה באמצעות הרשתות הללו לעבר כוח הממשל של ארצות-הברית. דבר זה סייע להתפתחותו של ממשל-על. אולם בזכות שינוי הרשת, דברים השתנו. הטכנולוגיות הגבוהות שבהן השתמשו כדי להפנות את האנרגיה לעבר כוח הממשל ~ עדיין קיימות, אלא שהרשתות שינו את ייעודן. רשתות העוצמה הרוחנית מעניקות לאנשים את האפשרות להתעוררות רוחנית גדולה ולהעצמה רוחנית מלאה. ודבר זה יחל בראש ובראשונה בדרגי הממשל.

כל אחד מכם אשר התעורר לאפשרות לתקשר אנרגיה או לברוא באמצעות מחשבה, נמנה על מנהיגי המהפכה השקטה. כל מקום אליו תכוונו את האנרגיה או את המחשבה ~ שם יהיו השינויים הראשונים שיתרחשו.

מהפכה שקטה זו עומדת לארגן מחדש את הממשל של ארצות-הברית, בעודה משחררת את רוב שליטתו לטובת המדינות האינדיבידואליות [המדינות המרכיבות את ארצות-הברית. המת']. המהפכה השקטה תחולל שוויון לכול, תארגן מחדש את מערך המיסוי, הסעד והבריאות, ותיצור פרשנות מחודשת והבנה חדשה של חוקת ארצות-הברית. היא תארגן מחדש את הממשל כך שישקף ביתר בהירות את רצון העם.

זִכרו כי ממשל ארצות הברית אינו אלא התגלמות התודעה הקולקטיבית של אזרחיה. האופי והאיכות שמפגינה ממשלה, הנם תמונה ברורה של תודעת ההמון באותה חברה. תודעת זו של ההמון משתנה באופן מכריע בשעה שהמהפכה השקטה מתקדמת. וכאשר משתנה התודעה, לממשל לא תהיה ברירה אלא להשתנות אף הוא, כיוון שהממשל רק משקף מהו באמת רצון האנשים.

המהפכה השקטה מהווה תזוזה ממערך ערכים אחד לאחֵר, באמצעות האנשים. ערכים של כוח ושל ניצחון-בכל-מחיר משתנים לערכים של קהילה ושל שמחה. רמות תודעה גבוהות יותר, הנחוצות על-מנת להגשים את ההתעלות באופן אישי או למען הציבור כולו, יעמדו לרשותכם כתוצר של המהפכה השקטה. שינויים אחרים שהתרחשותם נובעת ישירות ממהפכה זו יהיו שינויים בדרך שבה מנוהלת המערכת המשפטית, שינויים במדיניות הכלכלית ושינויים בהחלטות הממשל, כמו אלה הנוגעות לרפואה האלטרנטיבית. עֲמָדות, כגון אותן החלטות לחשאיוּת בנוגע לפרויקטים ולמחקרים ממשלתיים, ישתנו ויזכו לגילוי נאות.

השינויים הגדולים ביותר אמורים להתרחש בשער 5/5/96. האנרגיות המיועדות לתמוך בשינויים הללו מגיעות בעוצמה רבה מן הספינה, מירושלים החדשה, מאז שער 5/5/95, ויושלמו עם חגיגת יום ה-14 במאי, 1996. עם זאת, קרוב לוודאי שהמדיניות והשינויים הממשלתיים לא ייערכו מחדש מייד לאחר מכן; צְפוּ לכך שהם יהיו הם בבחינת חוויה מתמשכת.

הגיעה השעה שכל האמריקנים יבינו שהממשלה שלהם והחברה שלהם משקפות בבהירות את הדרך שבה הם חושבים כקולקטיב, ואת ערכיו של הקולקטיב. כפי שבפנים ~ כך בחוץ. אם כל פרט ישתדל לזכך את האנרגיות שלו ויתחיל לחיות את חייו כיצירת מופת של שמחה, הממשלה תשקף את התודעה הזו במהירות רבה. זה מה שנקרא "מהפכה שקטה", כיוון שהיא שקטה וכיוון שזו מהפכה, ומשום שהיא מתבצעת באמצעות אנרגיה ולא באמצעות מכוֹנוֹת של מלחמה.

המהפכה השקטה הזו משפיעה על חייו של כל אחד מכם באופן אישי מאוד, כיוון שהממשלה מהווה חלק מחייכם בכל יום. לדוגמא, סוגיות בתחום המיסוי עוסקות ברווחה הכלכלית שלכם. נושא המוצרים והשירותים העומדים לרשותכם, אף הוא שנוי במחלוקת. המהפכה השקטה חודרת לחיי היום-יום שלכם, כיוון שכעובדי אור הנכם בעלי עוצמה. על כתפיהם של עובדי האור מונחת אחריות רבה למקד את האנרגיה מן הרשת ולשנות את המצב הנוכחי כך שישקף במידה רבה יותר את התודעה הגבוהה יותר. ישנן קבוצות רבות של עובדי אור העובדות עם אנרגיה כדי לכוון את המהפכה השקטה, במיוחד אותן קבוצות השוכנות בסמוך לערי האור באופן פיזי.

מאז ההתכנסות ההרמונית, התרחשו שינויים מדיניים רבים על-פני הפלנטה הזו. אחדים מהם נועדו לשם השכנת שלום. אם לִמְנות כמה מן האירועים, הרי שחוויתם את נפילת חומת ברלין, את נפילתה של ברית המועצות ואת התהליך הבינלאומי לפירוק מנשק גרעיני. אירועים אלה התרחשו כיוון שזוהי העת לעליית השחר על תקופה של אלף שנות שלום.

אולם החברה הזו מפורקת מנשק מבחוץ, והיא חייבת לפרוק את נשקה גם מבפנים. כפי שבפנים כך בחוץ. באופן מסורתי, האמריקנים יצרו מתח נפשי ~ הן בתודעת ההמון הן באופן אינדיבידואלי ~ באמצעות בריאה של "מפלצת" ["bogey man"[10]] בחייהם. במהלך המלחמה הקרה, המפלצת החיצונית הזו הייתה ברית המועצות; מפלצת אשר הצדיקה את גידול החימוש. תהליך זה "כלא" כמויות עצומות של משאבים מכל הסוגים, לא רק של כסף אלא גם של אנרגיה. הדבר שמר ביציבות על-כך שהמשאבים בעולם יישארו בשליטת אלה שניתן לכנותם מצביאי המלחמה. הפרוק מנשק הוא הכרחי אפוא, כיוון שהוא מחלק מחדש את כל המשאבים הללו בין ידיים אחרות ובין תכניות אחרות. אם יש שלום, אין צורך בכלי נשק. משאבים אלו אשר הופנו לגידול החימוש, יהיו פנויים עתה למטרות אחרות. בין אם מדובר בחינוך, בבריאות, בדיור או במחקר של אנרגיה אלטרנטיבית ~ כל המשאבים זמינים כעת.

אך התודעה האמריקנית עדיין לא שינתה את תודעת הפחד מפני המפלצת. עתה, משהמפלצת החיצונית קרסה ובאמת אין שום דבר אחר המשתווה בעוצמתו הכבירה לברית המועצות ~ הציבור האמריקני יצר מפלצת נוספת על-מנת להמשיך ולקיים את המתח הנפשי. כיוון שזה מה שהציבור התרגל אליו, זה מה שהציבור התמכר אליו, אל הגישה הזו של שׂשׂון-אלי-קרב. המפלצת הנוספת נוצרה בשל אותה עוצמה פוליטית וכלכלית, ובשל התשוקה להחזיק בעמדת העליונות הזו. בנוסף, המפלצת הזו שומרת על-כך שהמדיניות הכלכלית והמבנים שלה יישארו באותו מקום שנוצר עם הופעתה של המלחמה הקרה ועם גידול החימוש. מניע כלכלי גדול קיים כאן, כיוון שמדובר בכסף המצוי בכיסיהם של אנשים רבים המועסקים בתעשיית המלחמה.

על-מנת להמשיך לקיים את הסדר-יום הישן, של הפחד מפני המפלצת, הציבור האמריקני השתכנע כי המפלצת שנגדה הוא נלחם היא הממשלה שלו. העניין הוא שהממשלה שלכם היא אתם!

זוהי חברה המתפרקת מנשקה, והפירוק מנשק חיוני למען השלום. אמנם אפשר שהחוקה תקבל פרשנות מחודשת, אולם הזכויות, כפי שהן מוקנות בתיקונים השונים לחוקה ~ לא ירָמְסו. אפילו זכויות התיקון השני לחוקה [הקובע את זכותם של האזרחים לשאת נשק. המת'] לא ישתנה. לאמריקנים תהא נתונה תמיד הזכות לרכוש או לשאת נשק. השאלה היחידה היא ~ מדוע שהם ירצו בכך?

זוהי ביאתו של המילניום החדש, תקופה של אלף שנות שלום. קדמו אותה בברכה ובזרועות פתוחות! אל תיאחזו באמונות ובמבנים הישנים אשר היו מבוססי פחד!

 

 

 

  חלק שישי   

 

 

אירועים פוליטיים אחדים שמתרחשים בארץ זו [בארה"ב. המת'] ואשר עוררו דאגות בנוגע לאובדן אותן זכויות, כגון האירועים שהיו בוואקו [עיירה במרכז מדינת טקסס, ארה"ב] והאירועים שהיו כעת באוקלהומה סיטי [בירת מדינת אוקלהומה, ארה"ב], נועדו להעלות אל מודעות האנשים הערכה לגבי מה שהוגן או לא הוגן ומהו המקום שבו האלימות מוצדקת על-ידי החברה. דומה שהייתה שם אלימות מצד נציגי הממשל, ודומה שהיו שם מעשי אלימות גם מצדו השני של המתרס. במצבים אלה, אילו הייתם יכולים לראות את האירועים הללו כבבואה של כל הנכלל בתודעת ההמון הקיימת במקום הידוע כארה"ב, הייתם מבינים שאין כאן עניין של צודק או לא צודק. האירועים הללו ממחישים בצורה הטובה ביותר עד כמה רבה היא האלימות שישנה בתודעת ההמון ועד כמה מוטבעת השנאה שמוחזקת בתודעת ההמון, מכיוון שאת השנאה המוטבעת הזו יש לעבד ולשחרר; והשחרור הזה מתחיל באופן אינדיבידואלי.

הדרך הנפלאה ביותר לשחרור שנאה מוטבעת היא להעביר את עצמכם אל מרחב שאתם מאמינים שאין בו אויבים. הניעו את עצמכם אל מרחב שבו אין שאלה בנוגע לצורך להגן על זכויותיכם. הניעו את עצמכם לגישה הגורסת: כֵּן, יש לכם את הזכות המוחלטת לשלוט ולהחזיק בנשק, אולם מהיכן בכלל נובע הצורך להשתמש בכלי הנשק הללו? הרי זהו עולם של שלום!

זהו אחד מן הדברים שישתנו באופן קיצוני תוך שנה אחת לערך כתוצאה מן המהפכה השקטה. עם שינוי האנרגיה, האשליה שיש לכם אויבים תהיה מציאותית פחות ופחות, עד שלא תתקיים עוד. הֵיו בהירים בתוככם בנוגע לדרך שבה אתם מפרשים את האירועים האלימים האלה ובנוגע לדברים שהם משקפים לכם. היו בהירים בתוככם בנוגע לדרך שבה אתם רואים את הצורך להחזיק בכלי נשק והיו בהירים בנוגע לערכים שלכם. עיבדו על נושאים אלה ברמה האישית ובתוך חייכם שלכם, עד שתוכלו ליצור תחושה של ביטחון מוחלט, תחושה של עולם יציב.

בנוגע לאנשים אחרים בחייכם שיש להם דאגות ופחדים בנוגע לבעיות הפוליטיות הללו ~ סייעו להם בעזרת יכולתכם להעביר אנרגיה. הקלו על מאמציהם לעבד את האמונות שלהם עד שיוכלו להגיע למקום שבו יחושו בטוחים ונטולי פחד. הֵיו בגישה של ~ הגיעה העת לשלום, הבה נקדם זאת בברכה. אם אתם יכולים לעשות את הדברים הללו, יהא זה בבחינת סיוע נפלא לשינוי תודעת ההמון בנוגע לסוגיות האלה.

מעניין הוא שברמת המַקרו, אנשים מוכנים להיפטר מנשק גרעיני, להשמיד אותו, לפרוק אותו ולהפוך אותו לבלתי חוקי, אולם ברמה האישית ~ הם ידבקו בנשקים שלהם בחוזקה רבה. על-פי החוק האלוהי, כפי שבפנים כך בחוץ; לפיכך, הדברים חייבים להתרחש ברמה האישית תחילה, ורק לאחר-מכן הם יוכלו להתגשם במישור הבין-לאומי. אם אתם רוצים באמת להוציא את הנשק הגרעיני אל מחוץ לחוק, התחילו בחייכם שלכם.

לרוב, קודם שהאנרגיה נערכת מחדש בדרך מאוזנת, המטוטלת נעה בתנופה רבה מצד אל צד. התקווה היא שהבעיה הזו היא רק בבחינת נדנוד המטוטלת לפני שהעמדות מאזנות את עצמן.

תזוזות פוליטיות אחרות שאתם רואים נועדו לשם יצירת רפורמות במערכת הרווחה. שינויים אלה הם תוצר השער שנפתח לפני שנה, ב-6/6/94. היה זה שער למתן תוקף עצמי. אך ביחד עם מתן תוקף עצמי עולֶה הצורך באי-תלות.

שער זה העביר דרכו דגם חדש להעצמה אישית נשית. את האבטיפוס של האלה את'נה [אלת החכמה במיתולוגיה היוונית. המת'] כל אישה נושאת בתודעה שלה, ודגם פעיל של אותו אבטיפוס של האישה המועצמת הוקרן מן הספינה את'נה באמצעות השער. אירוע זה חשף תרופה למחלות חברתיות רבות בעולם המערבי; שכֵּן, כיצד יתכן שהפלנטה או המינים החיים בה יתעלו בשעה שיותר ממחצית אחת של האוכלוסייה [המחצית הנשית. המת'] נמצאת בעמדה "נחותה"? אל נשים רבות מתייחסים כאל נחותות; הן מרוויחות פחות, מקבלות פחות סיכויים, פחות השכלה, מועברות לטיפול רשויות הרווחה, מוצאות את עצמן בתנאי עוני וזוכות לאי-שוויון הזדמנויות. על-מנת לשנות זאת, גם הנשים חייבות להכיר בכוחן. האנרגיה התומכת בנשים נגישה היא, והייתה כזו מאז ההתעוררות מחדש לכוחות הטבע בשער ה-21/12/91.

השינויים שמתרחשים במערכת הרווחה והשיפור שלה, מטרתם היא אכיפת רעיון האי-תלות, והם ימַשכו במהלך שש השנים הבאות. הנשים שמהוות חלק ממערכת הרווחה הן אלה שיש להן חוזים עם הציבור בנוגע לתלות ולתמיכה. אותם חוזים יוגשמו בשלמותם עד ראשית שנת 1997, והשלמה זו משמעותה שהן תהיינה חייבות להתחיל במלאכתן בעולם ולנוע לעבר העצמה אישית מלאה. מעמד התלות שהן מקנות לא יהא הולם עוד, וזאת בעיקר משום שבשעה שמרבית התודעה תשתנה עם קבלת הרעיונות והתכניות החדשים הללו ~ כולם ישתנו.

דומה הדבר לשינויים שהתרחשו בתודעת ההמון ואשר מיגרו את מחלת הפוליו [שיתוק ילדים. המת']. את הפוליו לא הדבירו באמצעות תרכיב חיסון, משום שבמציאות, תרכיב חיסון הוא ~ או שאינו יעיל או שיוצר מחלות. האמונה שהייתה בתודעת ההמון ביחס לחיסון היא זו שחיסלה את הפוליו. משום שמרבית האוכלוסייה האמינה שהיא אינה יכולה לחלות בפוליו, היא אכן לא חלתה. מערכת הרווחה נמצאת במצב דומה.

"השיטה" שהפכה להיות השלטון הפדרלי [השלטון המרכזי של ארה"ב. המת'] החלה לכרוע תחת העומס, ותמשיך כך. היא הגיעה לקצה יכולתה ~ לנקודה שבה המבנה שלה, מידתה ויסודותיה, אינם יכולים עוד לשאת את גודלה. תהליך שֶבֶר זה של הממשל אשר בדרג השלטון הפדרלי, בהחלט נשען על המהפכה השקטה, ונוצר בשל אותם אינדיבידואלים המחפשים אחר "מפלצת" חדשה. בסופו של דבר, כל העמדות משרתות את טובתם הגבוהה ביותר של כולם. השבת הכוח למדינות [של ארה"ב. המת'] נועדה לטובתם הגבוהה ביותר של כולם, והיא מעניקה יתרון רב יותר לפְּרט. השינויים שיחולו בשירותים חברתיים רבים יגיעו עד לדרג השלטון הפדרלי, כשהאחריות לשירותים החברתיים הללו תחול על כל מדינה ולא על הדרג הפדרלי.

המועצות בממדים הגבוהים מתבוננות בשינויים האלה, כפי שהולם. שינוי הרשת אינו תומך עוד אנרגטית בקיום של שלטון פדרלי גדול ורב-עוצמה. ביזור כוחו של השלטון הפדרלי לנתחים קטנים יותר, והשבת הכוח לאנשים אשר בדרג המדינה ובשלטון המקומי, ראוי הוא. ודאי שהדבר מגביר את הצורך באי-תלות עצמית ובהעצמה אישית, משום שכבר לא תתקיים תכנית ממשלתית לטיפול בכול. שֶבֶר זה בשלטון הפדרלי יצמצם את הוצאותיו של הממשל ויאפשר ארגון מחדש של מערכת הטלת המסים. יתכן שבעתיד תגלו שהמפלגות הפוליטיות יהפכו לדבר שעבר זמנו, כאשר יעלם קיטוב הרעיונות המנוגדים ויהפוך לאחדות. המהירות שבה הדברים יוגשמו לכדי הוויה פיזית אינה ניתנת לחיזוי, אך יש לכך סבירות רבה.

השינויים בתחום מערכת הבריאות יהיו דומים לסוגיות ייצור החימוש ולרפורמה במערכת הרווחה, משום שגם בתחום זה אצורים משאבים עצומים שמונְעים את הפניית האנרגיה למחקר בתחומי הרפואה האלטרנטיבית או את הפנייתה להדברת מחלות. תחום הבריאות הגיע לקצה היכולת שלו להעניק. יש לכך, בוודאי, מחיר בשוק. הכלכלה אינה יכולה עוד לשאת בהוצאה הזו, ומערכת הבריאות תעבור מהפך כמובן. אתם תהיו עדים לשינויים קיצוניים שיתרחשו בזכות המהפכה השקטה; וכֵּן, השינויים האלה יהיו דומים לתהליך כינון הרפואה הציבורית [בארה"ב. המת']. השינויים ~ המקבלים תמיכה מן המהפכה השקטה ~ יהיו אלה הכרוכים בחיים המבוססים על בריאות הוליסטית [גוף-נפש-רוח. המת'] ועל השקפה שאין עוד מחלות, סבל או חולי; השקפה שתתאפשר הודות לתהליך ההתעלות. תודעת ההמון כבר יצרה עמדה של שינוי. תודעת ההמון הבחינה בכך שהטיפול הרפואי המסורתי הוא יקר, פולשני ולא יעיל. דברים שלא הוזכרו אלא בקבוצה מטפיזית לפני שבע שנים, משודרים כיום בכל אמצעי התקשורת ומתקבלים על-ידי כל אחד כמעט, אפילו על-ידי רופאים. זוהי דוגמה לדרך שבה תהליך שינוי תודעת ההמון יכול להתרחש במהירות.

 

 

 

  חלק שביעי   

 

 

תהליך פלנטרי זה הנו כה נרחב, כך שהוא מקיף הכול ולא היה אפשרי אילולא ארצות הברית של אמריקה. האבות המייסדים, הודות לידע שלהם בתורת הנסתר ובזכות המיומנות שלהם, ידעו בדיוק מה הם בוראים באמצעות סימנים מאגיים וסמלי כוח, בתקופת היווסדה של האומה הזו. מאוחר יותר, בעת שהתפתחה החוקה, אנשים בעלי אותם מאפיינים פעלו לבניית החוקה. מה שקורה כעת הוא מעבר מרמת הוויה אחת לרמה גבוהה יותר, לטובת כל המבנים הללו. כל הדברים הללו מתוזמרים בזכות התפתחות גוף האור. האבות המייסדים ערכו כיוונונים לתקופה זו, באמצעות כוח רוחני, משום שהיה להם ברור שמועד זה יגיע. זמנים אלה נחזו על-ידי כל נביא, כל חוזה וכל אורקל[11], מאז ימי קדם. הם ניבאו את הדברים מראש, והנכם חיים אותם!

השער העיקרי לשנה זו יפַּתח ביום 9/9/95. שער זה יעביר דרכו אנרגיות של השלמה. זהו סיום המעגל של התגלמויות רבות שהתפתחו בתוך החיים האמריקנים ~ בין אם הן ממשלתיות, כלכליות או אפילו רוחניות. שער זה יתחיל את מחזור הפירוק ויהיה השלב המסיים גם ברמה האישית. בשלב זה יורגש רִיק שבו הישן עדיין לא נסתיים לגמרי והחדש עדיין לא התהווה. כתוצאה מן הריק הזה, ייתכן שפני הדברים יהיו קשים במהלך שלושת החודשים שלאחר פתיחת השער. כל אחד מכם שהנו אדם בעל מודעות ועוצמה, חייב להתמקד בתחושת הריק בשמחה, ובשינוי אורחות חייו במהירות ובקלות. בעודכם עושים זאת, המעבר מן הצורות הישנות אל החדשות יקרה במהירות ובקלות גם אצל מרבית האנשים. עבור אלה מכם השוקדים במרץ על ההתעלות שלכם, הנכם נושאים משא חשוב, את המשא הטמון בחיים ללא רבב.

אינכם יכולים ליצור משהו ברמת המַקרו (רמת הקולקטיב) מבלי להביאו תחילה אל תוך המיקרו (הרמה האישית). כמו שמעל, כך מתחת ~ זהו חוק אלוהי. משמע, את מה שאתם מבקשים ליצור בחברה שלכם, במבנים החברתיים שלכם ובמדינה שלכם, עליכם ליצור תחילה בתוך חייכם האישיים. רבים מאלה שהתגלמו בגוף הם בעלי ייעוד אלוהי לערוך מחדש את החוק כך שידמה מאוד לחוק האלוהי. אתם נמצאים כאן על-מנת לשנות את הציבור כולו בנוגע לסוגיות בתחומי הפוליטיקה, הכלכלה, הממשלה והחוק. אתם חייבים להשתמש ולחיות בהתאם לעקרונות החוק האלוהי בחייכם שלכם תחילה, בטרם תוכלו לסייע ברמת תודעת ההמון. בִּראו חיים שאין בהם צורך בהגנה או באלימות, ללא צורך בקיטוב פוליטי, ללא צורך בתכניות סעד וללא צורך לטפל במחלות. בראו את חייכם כעולם של שלווה, שמחה, ביטחון ושוויון; והעולם החיצוני ישתנה בעקבותיכם.

העולם הזה שבו אתם חיים כיום הוא עולם של הממד הרביעי ~ העולם האסטרלי. זהו עדיין עולם של קיטוב, אך כבר יש בו שינוי. הקיטוב הזה הוא רק אשליה!

בכל נתיב של חניכה ישנם סיפורים על אודות "שומר הסף", ולעתים תכופות מאוד, השומר הוא מפלצת איומה. כשהחניך מתפתח במידה מספקת כדי לנוע אל העולמות האוסטרליים, הדבר הראשון שהוא נתקל בו הוא השומר, ועל החניך להביס אותו על-מנת להמשיך להתקדם בנתיב הרוחני שלו. תהליך זה שקול למבחן, ואת המבחן יש לעבור או שהנחיותיו של המאסטר יפַּסקו. כל מסורת אזוטרית ושיטתה בנוגע לדרך שבה יש להתמודד עם השומר ולגבור עליו. אחת מן האמיתות האוניברסליות בנוגע למבחן היא שהשומר הוא אתם. השד האיום הוא רוח רפאים אסטרלית של הפחדים החמורים ביותר שלכם. זוהי מפלצת, כן, אולם היא אינה אלא אשליה. בכל מסורת, הפתרון הוא שהחניך ישחרר את הפחדים ואת השדים האישיים שלו, ואז הוא יתגבר על השומר. הוא פשוט ייעלם. זוהי הסיבה לכך שכל מסורת רוחנית או כל נתיב של חניכה מתמקדים תמיד בפיתוח של בהירות ושל תכונות אישיות כגון אנושיות, סליחה ואהבה. תכונות אלה הן הדרך היחידה שבאמצעותה הנכם יכולים לחדור את העולמות האוסטרליים; משום שגם במסורות של העולם הישן וגם בתהליך ההתעלות כיום, תדרי הממדים העליונים אינם נפתחים בפני החניך עד שהוא יעבור את המבחן. בתהליך חניכה, אין כישלון. אם אינכם עומדים במבחן, השיעור פשוט יחזור על עצמו עד שהחניך יבין. זהו הדימוי הטוב ביותר שביכולתי לתת לכם לצורך תיאור החוויות שלכם בתדר של הממד הנוכחי. זִכרו, השומר הוא רק אשליה והקיטוב הוא רק אשליה. אם אתם משחררים את האשליות ואת האמונות האלה, אם אתם משחררים את הפחדים, השומר נעלם! והעולם שאותו אתם חווים יברא את עצמו מחדש סביב תפיסות המציאות החדשות שלכם.

הסיוע של כל הפמליה של מעלה עומד לרשות כל אחד מכם, אולם אתם חייבים לבקש. איננו יכולים לפגוע בבחירה החופשית שלכם, גם לא כדי לסייע לכם. כל הסיוע הדרוש לכם על-מנת לעבור את השינויים הללו בשלווה ובשמחה, עומד לרשות כל אחד מכם. המידע הזה ניתן לכם כדי להבטיח לכם שהכול כשורה. תפקידי הוא לשנות את הפחדים שלכם, להבטיח לכם אהבה אלוהית ולעורר אתכם לפוטנציאלים שייתכן שיש לכם כדי לסייע לקולקטיב.

לכל אחד מכם יש אחריות אחת בלבד בחיים האלה, והיא אחריות לחייכם שלכם. חוק אלוהי הוא שאומר כפי שלמעלה כך למטה, וכפי שבפנים כך בחוץ. לפיכך, כשאתם מבחינים בקשיים, באויבים או במפלצת בעולם החיצוני שסביבכם ~ התבוננו על חייכם פנימה, משום שהם קיימים גם שם. אם אתם מנקים את התפיסות האלה מן החיים הפנימיים שלכם, תגלו שהחיים החיצוניים שלכם, החוויות שלכם והתחושות שלכם, משתנים באורח פלא. זהו חוק אלוהי. ביכולתכם לגרום להסרת הקיטוב בצורה מאוד פשוטה ~ באמצעות עיסוק בחייכם שלכם, וזה כל מה שכל אחד מכם נדרש לעשות.

התקדמו הלאה וביראו בחיים שלכם יצירת מופת מושלמת של שמחה. הכלים נתונים לכם, הכוח נתון לכם, וכל הסיוע וההדרכה שקרוב לוודאי תצטרכו עומדים לרשותכם. למעשה, על כל אחד מכם לעשות זאת, וכשתעשו זאת ~ אתם תשנו גם את עולמכם וגם את העולם הרחב יותר. לא נותר לכם דבר לפחד ממנו למעט מן הפחד עצמו, משום שהפחד הוא הדבר השלילי הגדול האחרון שנותר בעולם. עִבדו על הפחד שלכם והסירו אותו מן הגוף המנטלי ומגוף הרגש שלכם, וכשתבצעו זאת, אתם תסירו אותו מתוך חייכם. הפחד הוא האויב האחרון שנותר, והאויב הזה נמצא אך ורק בתוככם, בתוך כל אחד מכם.

ברכות לכולכם, מכיוון שאנו אוהבים אתכם ומכבדים אתכם, ומבקשים רק לשרת כל אחד מכם. האמת היא שהישויות הנפלאות הן אלה אשר התגלמו בגוף בתקופה זו של שינוי. החניכה שלכם קרובה להשלמתה. כל שנותר הוא שכל אחד מכם יעמוד במבחני השמחה.

 

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

[1] ההתכנסות ההרמונית [The Harmonic Convergence] ~ האירוע הרוחני שהתרחש ב-17 באוגוסט, 1987, שבו נחנך העידן החדש ונערכה המדידה הראשונה.

 

[2] ריברסינג ~ טכניקה הנקראת גם נשימה מודעת או לידה מחדש.

 

[3] בלוטת האצטרובל ~ בלוטה אנדוקרינית במוח המפרישה את הורמון המלטונין.

 

[4] קולטני אינסולין ~ האינסולין הוא הורמון המווסת את רמת הסוכר בדם, וקולטני האינסולין הנמצאים בתא - מאפשרים לתא להתחבר לאינסולין שבדם ולהפוך את הסוכר לאנרגיה.

 

[5] מטבוליזם ~ תהליך חילוף החומרים בתא.

 

[6] קוגניטיבי ~ הכרתי. מהמילה "קוגניציה", שמשמעותה בפסיכולוגיה היא מכלול תהליכי ההכרה המנטליים.

 

[7] סמדהי [Samadhi] ~ מצב של תודעה עילאית, אחדות עם אלוהים מעבר לזמן ולמרחב, מעבר לדואליות. היכולת לחרוג מעבר לחלק החיצוני של התפיסה, והתמזגות ההכרה במהות הנושא, כשדבר אינו קיים למעֵט המודעות הטהורה הזו.

 

[8] סינֶרגטי [synergistic] ~ שיתוף פעולה אפקטיבי שתוצאתו הכוללת גדולה מסכום תוצאות פעולותיו של כל גורם לחוד.

 

[9] העולם החדש ~ תקופת ההתיישבות האירופאית ביבשת אמריקה, במאה ה-15 עד המאה ה-19.

 

[10] בוגי מן [Bogey Man] ~ דימוי אגדי לשד או מפלצת. דמות חסרת מראה אופייני מסוים, אשר לרוב מהווה אמונה אצל ילדים. הבוגי-מן מושווה לעתים לאנשים חיים, כגון רוצחים סדרתיים. כמו כן, המושג בוגי-מן משמש באופן מטפורי לציון אדם או דבר אשר למישהו יש פחד לא רציונאלי מפניו.

 

[11] אורקל [Oracle] ~ אורקל, במיתולוגיה היוונית, הוא מקום שבו משיב אל על שאלות שנשאל - לרוב לגבי העתיד. התשובה ניתנה באמצעות כוהן או כוהנת, ולרוב, ניסוחה היה מעורפל. המונח "אורקל" שימש גם ככינוי לכוהן עצמו. (מתוך האנציקלופדיה של ynet).

 __________________
החיים קצרים מכדי לדאוג בגללם, עדיף לחיות אותם
רונית-מנחת סדנאות "חיבור למודעות העל" שעוזרות בשינוי והתפתחות אישיים ונותנות כלים לריפוי אישי וריפוי אחרים ,קואוצ'רית מתקשרת,פותחת בקלפים ועוד
חזרה לתחילת העמוד הראה רונית :-)'s פרופיל חפש הודעות אחרות של רונית :-)
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0938 שניות.