דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: לחיות מתוך הקלות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 30/9/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 22/2/09 בשעה 13:46 | IP רשום צטט את Shiri

לרונית ולכולם,

שמתי לב שבחתימתך את מציינת שאת מנחה סדנאות למודעות על, אבל לא מצאתי כאן אף מאמר או אזכור בנושא.

בתור מי שלמדה את הסדנה, אני לא מתיימרת להציגה ולהסביר במה מדובר, אבל כן הייתי רוצה לספר על מה שלמדתי.

הסדנה מכילה המון נושאים והמון כלים, אבל אם הייתי צריכה לסכם במשפט אחד הייתי אומרת שאני באופן אישי למדתי לחיות את החיים מתוך הקלות. קיים הפתגם שהחיים נתנו לך לימון – הפוך אותו ללימונדה. וזה בדיוק זה.

השינוי שעברתי בסדנה שכלל את פיתוח יכולת התקשור עם ההדרכה העליונה שלי, הכלים לריפוי של עצמי וסביבתי, הכלים שקיבלתי להגשמת חלומות ומשאלות לבי, היכולת לאזן את עצמי וסביבתי ובעצם ליצור את חיי ולא להיות קורבן של נסיבות, הפכו מקלישאות ומדברים שהייתי קוראת עליהם או רואה סרטים בנושא, הפכו להיות חיי והוטמעו בי.

כיוון שבסדנה עברתי תהליכים שהטמיעו לי את הכלים ב DNA ופשוט הפכו להיות חלק ממני, ובנוסף החיבור שלי להדרכה עליונה מאד חזק. למדתי להכיר ולראות את הדברים הנפלאים שקורים לי כל הזמן ואת העזרה שאני מקבלת מלמעלה. הבנתי שאם קורה משהו לא כל כך נעים יש לו סיבה טובה שכרגע לא ברורה לי, אבל בקרוב היא תתברר.

כמובן שזה על קצה המזלג, והסדנה הזו פשוט מכילה המון. קצרה היריעה כאן...

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 22/2/09 בשעה 13:50 | IP רשום צטט את Shiri

אנסה להביא דוגמא מחיי היומיום. היא לא הדוגמא הכי מדהימה אבל היא הכי טריה:

במקצועי אני מנהלת פרוייקטים. יש עלי אחריות רבה, וכאשר יש תקלה בפרוייקט שלי, אני זו שנושאת באחריות גם אם האשמה תלויה במישהו אחר מהצוות שלי או באחד מנותני השירות.

ואכן קרתה תקלה שיכלה להשפיע עלי מאד לרעה. שני המנהלים שלי לקחו על עצמם לטפל בזה (זה היה ביוזמתם, אני לא ביקשתי מהם). קיבלתי מהם תשובה שהתקלה אינה ניתנת לטיפול. כיוון שהם מדורגים מעלי ושניהם מקצוענים לא שאלתי שאלות. הנחתי שהם עשו למעני ככל יכולתם.

בהמשך זומנתי לשיחה מאד קשה בה ננזפתי ואפילו היה רמז לפיטורים.

כבר כאן אני יכולה לעצור ולומר שלפני הסדנה יכלתי לקחת זאת מאד קשה. אבל לשמחתי ידעתי לקחת זאת בפרופורציות ולא להתרגש. ידעתי שכל מה שקורה הוא לטובה ואני רק צריכה להמתין ולראות מה יקרה.

חזרתי למשרדי. עם שובי נכנסה זו שהייתה אמורה לתת את הפתרון לתקלה. חשוב שתבינו שמדובר במישהי שלא נוהגת להכנס למשרדי. אין ביננו יותר מדי קשר למעט "שלום שלום" כשאנחנו נתקלות זו בזו במסדרון. היא פשוט נכנסה למשרד והתעניינה בשלומי ושאלה למעשי כרגע. עניתי לה שאני מטפלת בהשלכות של התקלה. היא הייתה המומה, ולא הבינה כלל מדוע זה קורה.

אמרתי לה שהבנתי ממנהלי שהיא אמרה שאין פתרון. בסופו של דבר הסתבר שיש פתרון מאד פשוט והם לא הבינו אותה. היה בניהם "שיח חרשים". תוך 10 שניות פתרתי אני בעצמי את התקלה, והכל חזר למקומו בשלום.

למה קרה מה שקרה וכמו שקרה, יש לי תשובות. אבל בשביל להסביר לכם, אצטרך לכתוב 10 עמודים...מה שכן אכתוב הוא, שהצורה בה התנהלו הדברים שירתו אצלי הרבה מטרות, ותרמו לי הרבה הבנות הקשורות במקום עבודתי ובאנשים שעובדים איתי.

ובנוסף, שוב התחזקה אצלי האמונה שהכל קורה לטובה, ושומרים עלי למעלה, החיים האלה מדהימים ואני מוקפת בהרבה דברים טובים כל הזמן, והכל יסתדר בסופו של דבר.

מה שהכי מדהים אותי בפרשה הזו הוא התזמון והמהירות בה הדברים הסתדרו.

ואסיים במסר: כולנו מבורכים. לפעמים צריך פשוט יותר לשים לב לזה.

ותחשבו על זה...

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 01/3/09 בשעה 06:56 | IP רשום צטט את רונית :-)

הסדנה  חיבור למודעות העל אכן נפלאה, אני מסכימה איתך לגמרי.
בחודש מרץ אני מתחילה להעביר את הסדנה בראשון לציון.
מי שמעוניין לעשות שינוי, להתפתח רוחנית ולעבור מסע עם עצמו, ללמוד כלים לריפוי אנרגטי אישי וכללי,
מוזמן ליצור איתי קשר...

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/3/09 בשעה 19:35 | IP רשום צטט את Shiri

נו??? רונית????

איך היה השיעור הראשון של הסדנה? אני אשמח לשמוע חוויות.

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/3/09 בשעה 08:52 | IP רשום צטט את רונית :-)

תודה שירי על ההתעניינות, המפגש היה נהדר, בחלק הראשון כמו שתמיד קורה כולם היו קצת בהלם מהתדר, כי הם לא רגילים לשמוע, לאחר ההפסקה כשהם התרגלו לקול של לילה מתקשרת, והפנימו את התדר היה להם הרבה יותר קל, היה נהדר אילו יכולתי לצלם ולהקרין את התגובות של האנשים בהתחלה ואחר כך, איזה הבדלים, בכל סדנה זה קורה מחדש,הייתה סדנה שאחת אמרה- מה זה הקול הזה, אני לא מסוגלת לשמוע אותו, והיום היא  בסדנת ההמשך-קריון, ואפילו פתחה קבוצה משלה.
יש אנשים עם חוויות מרגשות, אמא לילד אוטיסט שעושה הצגות עם הבן בבתי ספר,
מישהי שיוצרת דברים וראתה את התדר בצורת מנדלות , היו כמובן גם כמה שהביעו חשש ופחד טבעי כי נפגשו עם דבר חדש ולא מוכר, תמיד זה קורה וכשמבינים איזה מתנה מקבלים לחיים הפחד נעלם.
הייתה מישהי שאמרה מראש שהיא באה להרגיש את התדר למפגש אחד(כי כרגע היא לומדת) ועוד 4 חודשים נפתח אצלה בבית קבוצה, גם היא יצאה עם המון חוויות ואמרה לי שידעה שהסדנה הזו בשבילה, היא כבר מכינה את הקבוצה הבאה. הבריאה פשוט מופלאה ותודה על החוויות הנהדרות שהיא נותנת לנו לחוות ועל האנשים המופלאים שאנחנו פוגשים בדרך.

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 15/3/09 בשעה 09:51 | IP רשום צטט את Shiri

איזה כיף לשמוע, או יותר נכון.. לקרוא! אני בטוחה שתהיה לכם סדנה מרתקת ומלאת חוויות מפעימות.

התלמידים שלך הולכים לעבור עכשיו דברים נפלאים. אני מתרגשת בשבילם. אני אשמח לשמוע חוויות מהסדנה. יהיה נחמד אם תכתבי מדי פעם בנושא.

לי באופן אישי בשבועיים האחרונים (ואני מזכירה שאני שנתיים אחרי הסדנה) מזדמנים עוד ועוד אנשים שמבקשים ממני לקבל מסרים בתקשור. הפניות הולכות ומתרבות. בינתיים העברתי מסרים נכונים שהוכיחו לי ולמקבלי המסרים את היכולות שלי ועד כמה הם התרחבו. בעקבות המסרים המדוייקים שהעברתי, אותם אנשים מבקשים ממני עוד מסרים ואף שולחים אלי מכרים וכך המעגל מתרחב.

אני מאד נהנית לראות את האנשים האלה נרגשים ומיישמים את הדברים שאני אומרת להם, וכך מקלה עליהם בבעיותיהם. כיף לראות מישהו שהיה חי בעלטה תקופה ארוכה, ופתאום משפט אחד או שניים שלי מדליקים לו את האור. נפלא!!!!

בקיצור, מאז הסדנה חיי מלאי ריגושים והפתעות נעימות. אני שמחה שקיימים עכשיו עוד אנשים, שאלו הם תלמידיך שזה הולך לקרות להם גם.

אז אל תשכחי לשתף אותנו בחוויות. אני מחכה בכליון עיניים.

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 07/7/09 בשעה 11:49 | IP רשום צטט את רונית :-)

חוויה מהסדנאות:
במהלך מפגש שעסק בתדר השמחה כיוון שהוא תוקשר בסמוך ליום השואה, הגיעה מישהי חדשה בשם מרים לסדנה, תוך כדי המפגש, ראיתי דמות בשמלה לבנה עם שער שחור ארוך עומדת מאחוריה, כששאלתי אותה (במחשבה כמובן) מי היא?
ענתה לי שמי מרים, בהפסקה שאלתי את מרים אם היא מכירה מישהי בשם מרים, וסיפרתי לה על מה שראיתי, בהתחלה מרים אמרה שהיא לא מכירה אף אחת כזו, לפתע נזכרה שהייתה לה סבתא בשם מרים שנפטרה בזמן השואה והיא נקראה על שמה, הגילוי היה מרגש מאוד, וחיזק את הידיעה שמרים (הסבתא) הגיעה בדיוק במפגש שדיבר על יום השואה כדי להתחבר ולעזור למרים בחיים.

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/7/09 בשעה 23:25 | IP רשום צטט את רונית :-)

במפגש של היום בסדנת קריון נשאלנו שמעון ואני מדוע אנו לא נותנים תקצירים של המפגשים כי השפה בספרים ובדיסקים מעט קשה ולא תמיד מובנת,
לכאורה הרי מה יותר נכון ופשוט לתת את הסיכום שהכנו לתלמידים ולהקל להם על החיים?
אולם כשחושבים על כך יותר לעומק מבינים שלא תמיד הפשטות והקלות תורמים, לעיתים כמו במקרה הזה הם לא מאפשרים התפתחות אמיתית, כי כאשר התלמיד מתמודד בעצמו עם הספר ועם השפה, חושב על הפרוש, מנסה למצוא את המשמעות מפרק במוחו את הפרק לחלקים ומנסה להגיע לעומקו של כל חלק, הוא עובר תהליך של הבנת החומר הנלמד, מתרגל לשפה המעט שונה, ומעבד את החומר עד שהוא מבין אותו .
כמו לקרא את התקציר של שיקספיר במקום את היצירה במלוא עוצמתה, כי הרי כל אחד מוסיף גוונים משלו לפירוש היצירה, רואה בה נדבכים שאחרים אולי פספסו, נותן את המקום האישי שלו מתוך חייו ונסיונו.
נסו לחשוב שהייתם קוראים רק את פירוש רש"י או קאסוטו בלי לקרא את התנ"ך והרי שבעים פנים לתורה....
ובמחשבה זו אאחל לכם לילה טוב וחלומות נעימים

נערך על ידי רונית :-) על 14/7/09 בשעה 09:14

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה