דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: אשכול חלומות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
שירה

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 16/3/09

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/4/09 בשעה 11:44 | IP רשום צטט את שירה

שוב חלום אודה לפירוש.
חלמתי שוב על ידיד ז"ל. אני מטפלת בחלום באשה נכה באיזה מרכז ופתאום רואה שחפציו של ידידי ז"ל מוצעים למכירה פומבית, עומדים בתוך ארונית זכוכית.
אני מאוד רוצה ג'ינס קצרים מסויימים אך כשאני באה למחרת אני רואה שדווקא אותם קנו ונשארו זוג אחד שאותם פחות רציתי, כאילו שאני קשורה לראשונים והם יותר בעלי משמעות עבורי. אני מגלה שאותה בחורה נכה שבה אני מטפלת קנתה אותם ואני מתחננת ובוכה ומבקשת שהיא תיקח את השניים ואני אקח את אלו שאני קשורה אליהם, היא לא מבינה למה זה כ"כ חשוב לי אבל לבסוף ישנה הסכמה ואני מקבלת את מכנסי הגינס הקצרים שאליהם אני קשורה והם היו שלו (מוזר הוא שאלו מכנסי נשים).
מוזר שאני בוכה הרבה בחלום גם מרגע שאותם מכנסיים ניקנו וגם אחרי שקיבלתי אותם ואני מחזיקה בהם כבאוצר.

אודה לפרוש
תודה.
חזרה לתחילת העמוד הראה שירה's פרופיל חפש הודעות אחרות של שירה

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/4/09 בשעה 17:18 | IP רשום צטט את אורלי

הי שירה,

אני אנסה לפרש את החלום שלך..

מן החלום, ניתן להבין כי הידיד בהחלט היה חבר נפש.

את מטפלת באישה זקנה ונכה שמסמלת את הבגרות שלך לאחר שאיבדת את הידיד שלך.אולי גם קצת נכות שפיתחת מאז...

מכנסי גי'נס קצרות מהוות עבורך את הצעירות נפש שהיתה בך כאשר הוא היה בחיים ולכן יש להם גם ערך סנטימנטלי עבורך. את רוצה את הצעירות שלך בחזרה...

אפילו שהם מכנסי נשים שהיו ברשותו הם מסמלות את הקשר המיוחד שהיה ביניכם כאשר היה חי. את מחזיקה אותם כבאוצר כיוון שזהו הזכרון היחיד שנשאר לך ממנו לאחר מותו. זהו התווך המקשר בין שניכם ובין החיים למוות. כלומר, כאשר לך יש את המכנסיים המיוחדות שהיו שלו את שומרת על היחודיות שלך איתו אפילו שהוא מת.

בכי לעיתים מהווה עבורנו שחרור והשלמה עם מצב קיים כאשר אנו ערים לכך שאין ביכולתנו לשלוט במצבי החיים.

מקווה שעזרתי לך .

אורלי עוזיאל - מאמנת אישית ומנחת סדנאות.

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

sharonlb

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 29/9/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/4/09 בשעה 17:53 | IP רשום צטט את sharonlb

הי שירה,

מובן מאוד מהחלום שאותו אדם ז"ל מאוד חשוב לך ועדיין חלק בלתי נפרד ממך.

את מטפלת באישה נכה מפני שייתכן ואת מרגישה שאת זקוקה לטפל באדם כלשהוא אשר זקוק לעזרתך ואף ייתכן ותלוי בך ואת עושה זאת על מנת להתגבר על הקושי שלך להשתחרר מאותו אדם ז"ל. אותה אישה נכה תלויה בך כפי שאת עדיין תלויה ואף קשורה באותו אדם ז"ל שחשוב לך. ייתכן ואת אפילו קצת תלותית והטיפול בה עוזר לך להתנתק מתלות זו ולהעביר את אותה תלות לאישה בך.

הקשר לחפציו וזה שאת לא מוותרת על אותם מכנסיים משקף יתכן את אותו הבלבול שאת שרויה בו. בלבול בין הרצון לשחרר את אותו אדם ולהמשיך הלאה לבין הצורך שלך לא לוותר על אותו אדם ז"ל אשר קיים בך ואת תלויה בו.

לאבד אדם יקר זה דבר כואב וקשה אך יש בך הכוח הנפשי לשחרר את הכאב / פחד/ קושי זה. את יכולה לזכור אבל להמשיך הלאה. זכרי את הטוב ואת הרגעים היפים וקחי אותם איתך תמיד בלב.

יחד עם זאת, זכרי כי אותו אדם עדיין ברוחך ובליבך אבל רוצה לראות אותך שמחה ומאושרת וזוכרת אותו מתוך השמחה והאור. הוא רוצה אותך ממשיכה הלאה ולוקחת איתך ממנו זכרון חשוב / מתוק שיהווה מסר / חזון ואולי אף מהות לחייך.

רק טוב .

שרון

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 17/4/09 בשעה 00:55 | IP רשום צטט את שירה

ראשית המון תודה
שנית כן קשה לי להפרד ממנו, אבל אמרו לי שבעצם העובדה שאני לא נפרדת אני לא משחררת את נשמתו ואני ממש לא רוצה לגרום לו לחוסר מנוחה, אבל קשה לי.
עוד מעט יהיה יום השנה ואני עדיין לא מאמינה, הוא פשוט חסר לי כל כך.
תודה.

sharonlb

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 29/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18/4/09 בשעה 08:56 | IP רשום צטט את sharonlb

שירה יקירה,

ראשית זה מרגש כמה שאת אמיתית עם עצמך.

היכולת לשחרר זאת לא הכוונה לשכוח אלא להתמודד בצורה הנכונה לך שתעזור לך להתנתק מאותו עצב\פחד\אולי הרגשת חוסר או אולי בדידות... את מסוגלת להמשיך מתוך הזיכרון המתוק והשלם שאותו אדם חשוב לך, עדיין איתך בכל מקום ,בתוך ליבך עמוק . כחי אותו איתך מתוך השמחה והאור, מתוך הדברים היפים שהייתי עושים יחד וחשובים לשניכם ואז תחיי אותו מתוך האהבה שקיימת בך ומתוך הקלות ולא מהקושי והעצב.

המון הצלחה

ורק טוב

שבת מקסימה

שרון

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 22/4/09 בשעה 12:13 | IP רשום צטט את אורלי

הי רונית,

אשמח לפרשנות לחלום. זוכרת שסיפרתי לך בעבר שחלמתי על החבר שלי לשעבר?

הוא הופיע לי בחלום הלילה שוב. ...

אני זוכרת אותי יושבת על ספה שחורה ארוכה (כמו אצלו בבית) והוא מסדר איזה תיק על השולחן בעמידה.

כאשר אני שוכבת על הספה אני שואלת אותו מה עם הבחורה שיצאת איתה? הוא עונה לי שנפרדו.

שאלתי אותו: למה? לא אהבת אותה? והוא עונה: לא , זה לא הסתדר.....

שאלתי שוב האם הוא אוהב אותה? הוא עונה לי משהו בסגנון של: לא זה לא משנה.....

בין לבין אני זוכרת אותנו מתנשקים נשיקות חטופות ואולי אף שוכבים מחוסקים על הספה.....

הפרשנות שלי לחלום,  היא הרצון שלי. דיברנו עליו לפני כמה ימים בטלפון....

אשמח לשמוע פרשנויות נוספות.

תודה ,נשיקות וחיבוקים גדולים ויום טוב,

אורלי.

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 23/4/09 בשעה 12:58 | IP רשום צטט את שירה

היי
חלום נוסף שונה מהקודמים
חלמתי שאני שוכרת דירה ומגיעה לשם עם החפצים שלי. כשאני נכנסת פתאום אני רואה שהדירה לא מובנית לי. לא מובן לי איזה חדר זה הסלון כי כל החדרים יכולים להיות הסלון כמו שכל החדרים קטנים מדיי לסלון, אין מעקה בטיחות במרפסת וכל הציוד של מי שגר שם בעבר עוד נמצא. ואז הדייר מגיע בחור צעיר ממני דיי פרוע ומתחיל לפנות את הדברים שלו. אני מנסה להעזר בו ולשאול איפה הסלון והוא מנחה אותי ומספר שלא יקח את כל החפצים כי חלקם שייכים לאקסית שלו והיא תגיע לקחת אותם ואז הוא מנסה להתחיל איתי מה שלא נראה לי בכלל ופתאום חברים שלו מגיעים והכל בבית בלאגן ואני מנסה למקמם את החפצים שלי ואז שואלת איפה המפתח והם מראים לי שיש מפתח במרפסת שכל מי שרוצה נכנס ואז מגיעה בעלת הדירה שהיא בת גילי ופתאום אני נזכרתשלא שאלתי מה סכום השכירות והיא עונה את תגורי פה כמה שאת רוצה בתמורה תשאירי את מכונת הכביסה שלך גם אם תגורי שנה, אני מתייעצת עם אחותי והדבר לא נראה לי וכל הדירה לא נראית לי ואניאומרתלעצמי איזו שטות עשיתי שעזבתיאת הדירה שאני גרה בה היום.

אודה לפרוש וסליחה על המגילה.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 09/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 24/4/09 בשעה 02:57 | IP רשום צטט את erang

שלום שירה

בגדול מה שאני מרגיש מהחלום שלך:

מעבר לדירה "חדשה"מסמל שאת מנסה לעשות שינוי בחיים שלך: אבל, השינוי לא כל כך פשוט כמו שחשבת.

אמשיך בקרוב.

ערן

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 24/4/09 בשעה 13:21 | IP רשום צטט את רונית :-)

לאורלי, אכן הפרשנות שנתת לחלום שלך נראית לי נכונה, אכן זוהי השאיפה שלך שבאה לידי ביטוי ברצון לקשר ובצורך בחיבוק ובאהבה...והם יגיעו אל תדאגי.

לשירה,
האם את עוברת שינויים כרגע בחיים? מבחינת מקום עבודה או עיר אחרת למגורים?
כי החלום נותן לי הרגשה שמשהו חדש קורה לך שאת עוד לא יודעת איך להתייחס אליו ואת מבולבלת לגבי,
יתכן שמשהו ביציבות חייך נפגם ואת מרגישה ש"אין מעקה בטיחות" כלומר קיימת סכנה, האם בהתנהלות היום יום שלך קורים דברים שאת מרגישה שאין לך שליטה עליהם?

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 25/4/09 בשעה 01:28 | IP רשום צטט את שירה

כן רונית, קשה לי להודות אבל אחרי כמה שנים שאני גרושה יצאתי לשוק הפו"פ ואני אומרת לעצמי בשביל החרא שיש בחוץ , עזבתי?
הכל נראה לי שם ללא חוקים, הכל נראה פוגע ואין לי מושג איך להתנהג. להיות קשה זה מרחיק, להיות רכה זה להפגע.
ואז חושבת שאולי ואם אפשר היה להחזיר את הגלגל אחורה למקום הבטוח שעזבתי.

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 30/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 28/4/09 בשעה 12:14 | IP רשום צטט את Shiri

שלום לכולם.

רציתי לשתף אתכם במשהו. לפני מספר ימים כתבתי כאן שכל הזמן יש לי חלומות על כך שאני הולכת לאיבוד, במיוחד כשאני בנופש (בית מלון, שדה תעופה..). החלומות האלה כל הזמן חוזרים בואריאציות שונות.

הבנתי שפירוש החלום הוא שאני אובדת באיזשהוא תחום בחיים שלי. זה מאד הציק לי כי במודעות אני יודעת שבכל תחום בחיי אני נמצאת במקום טוב שאני מרוצה ממנו, אין לי התלבטויות ואין לי תהיות. אבל ההבנה שבאיזשהוא תחום אני אובדת, לא נתנה לי מנוח.

הלילה נפל לי האסימון: קודם כל הבנתי שתמיד בחלומות אני יודעת לאן אני צריכה להגיע, אני רק לא מוצאת את הדרך. אז זה כבר שופך אור אחר על כך שאני לא מתבלטת או לא מוצאת משהו. הבעיה היא בדרך להשיג אותו.

בנוסף, הלילה חלמתי שאני מנסה להגיע לסדנת ויפאסנה ועוברת הרבה תלאות ו"פיקשושים" בדרך. ואז הבנתי שמה שאני בעצם מחפשת זה שקט נפשי \(ויפאסנה מסמלת עבורי שקט נפשי).. כמה שיחסית טוב לי בחיים, עדיין לא הגעתי למצב של נירוונה. ואני מחפשת את הדרך להגיע לשם. וזה גם התחבר לי לחלומות על בתי מלון, שדה תעופה שבעצם מייצגים עבורי - נופש / חופש -> שקט נפשי.

בנוסף, ברוב החלומות היו מעורבים דמויות מהעבודה. ובעבודה שלי, עד כמה שאני אוהבת את העבודה ואת מקום העבודה, זה המקום העיקרי בו אני מאבדת את השקט הנפשי שלי.

אני משתפת מתוך כוונה להדגיש שני דברים לכל מי שמתעסק בפתרון החלומות שלו:

1. מאד חשובה הצורה בה מספרים את החלום. חייבים לשים לב לפרטים הקטנים. ברגע שהבנתי שהמטרה ידועה והדרך היא הדבר הלא ידוע, היה לי מאד קל להגיע לפתרון. כמובן שמאד חשוב מה הפרטים בחלום מסמלים עבורי. כי פרט מסויים יכול לסמל משהו אחר למישהו אחר. כמו כן, צריכים להיות מאד גמישים במחשבה ולא להתקבע.

2. בסופו של דבר הפתרון מגיע. לא להתייאש!

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 09/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 08/5/09 בשעה 02:06 | IP רשום צטט את erang

שלום אורלי,

מנסה לענות לחלום שלך לגבי החבר שלך לשעבר:

בהתחלה קיבלתי משהו לגבי החבר שלך. אבל פתאום השתנתה התמונה אצלי למשהו שונה

לגמרי: את מנסה למצוא,לגשש אחר יעודך. מחפשת תקווה אצל אחרים.

כל התשובות נמצאות אצלך. את צריכה להבין את זה.להתחזק באמונה הפנימית שלך.

ערן.

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/5/09 בשעה 14:09 | IP רשום צטט את שירה

חלום מאמש, אודה לפרוש
חלמתי שאני נמצאת בבית יתומים כדי לאמץ ילד/ה ואז מביאים לי לראות את הילדה שאני אמורה לאמץ, אני לוקחת אותה ורגע לפני שאני יוצאת מבקשים ממני לקחת גם את האח שלה ואני מסכימה, ורגע לפני שאני יוצאת מבקשים ממני לקחת עוד זוג אחים ושוב רגע לפני שאני יוצאת מבקשים ממני לקחת עוד ילדה מדהימה ואני אומרת לאחראי הם כולם חמודים אבל אני לבד ולא אוכל להחזיק 5 ילדים, אז אחזיק שניים כי אין כימיה ביני לבינם ואקח את השניים הראשונים שביקשת ואת האחרונה. באותו רגע באים שני גברים ערסים ולוקחים את האחים שאני ויתרתי עליהםבמעין בוז שאומר ניצחנו והאחראי אומר לי במבט מאוכזב ומוכיח הם כבר נקשרו אלייך ואת ככה מוותרת עליהם? ואני אומרת אבל לא היתה כימיה ביננו והכימיה חשובה, ויוצאת משם עם שלושת הילדים אבל עם רגשות אשמה כבדים, למרות שבטוחה בצידקתי.

אודה לפרוש.

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 15/5/09 בשעה 09:43 | IP רשום צטט את שירה

חלום נוסף שהעיר אותי מבוהלת.
חלמתי שאני נמצאת עם מישהו שהוא בן זוגי, אנחנו נוסעים באוטובוס עם עוד כמה חברים ופתאום איזו מישהי בגילי אך נראית קטנה לגילנו (39) אומרת לו שלום והוא מושיב אותה על ברכיו, היא נראית כמו נערה. אני מתרגזת ויורדת מהאוטובוס ונמצאת ברחוב שהוביל לבית הספר שלי, ואומרת לעצמי אני יעצור מונית ויסע הביתה (לבית של היום), פתאום אני רואה את אשתו ז"ל של דוד (אח של אמא של) יושבת על ספסל פיקניק עם חברות (היא נפטרה לפני המון שנים בגיל 32) והיא נראית יפה ואני ניגשת אליה אומרת את שמה ושואלת זאת את והיא אומרת כן ואני מזכירה לה מי אני ואומרת לה כמה נפלא היא נראית ואנחנו מתחבקות ואז היא אומרת לי בואי אני רוצה שהבן שלי (שלה) יגיד לך שלום, והיא מצלצלת באינטרקום שירד ואני אומרת לה שזה בסדר שהוא תמיד אומר שלום כשאני רואה אותו והיא אומרת אני רוצה שילמד נימוסים. ואני מספרת לה שאני בכיתה י"א ושנשארה עוד שנה לסיים את התיכון ושהבגרויות מעיקות ופתאום מצטרפת לשיחה אחות של מישהי שלמדה איתה שאומרת שהיא מסיימת ללמוד השנה. ואז אותה דודה ז"ל שיודעת שאני עובדת סוציאלית מספרת לי על מישהו שנמצא בדיכאון ואם אוכל לעזור לו, כי אם הוא לא יטופל הוא ימות.

חלום מוזר, מוזר שאני חולמת הרבה על המתים, בשבוע שעבר חלמתי על אבי ז"ל .
אודה לפרוש.

<< הקודם עמוד של 11 הבא >>
  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה