דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: אשכול חלומות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
wolfinix
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 25/9/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 11/3/09 בשעה 10:02 | IP רשום צטט את wolfinix

הנה קושיה נוספת לפענוח (ורק מכיוון שעכשיו פורים אני מפרסם את זה )

חלמתי אותו אתמול בלילה מאוד מעניין אותי מה דעתכם עליו...

אני חושב שהחלום התחיל בתוך מנהרה עם חברים מכל התקופות של חיי (לא בטוח אם היו שלבים נוספים לפני כן כמו איך הגעתנו לשם), חיפשנו דרך לצאת משם, התחלנו ללכת בפיר כשאני בראש וכשאנחנו קשורים אחד לשני בשרשרת מתכת ארוכה, בשלב מסוים נאלצנו לטפס על קיר הפיר כי מלמטה היתה תהום (משום מה התהום לא הפחידה אותי) במהלך ההתקדמות חלק מחברי כמעט ונפלו , החלטתתי לייצב את השרשרת טוב יותר בחלום ובעצם התחלתי לקבע אותה לקיר כדי שהם לא ימעדו שנית כלומר השרשרת בין כל אחד ואחד מאתנו התקצרה בגלל האבטוח וזה גרם להם לשאול אותי "מה קרה לשרשרת"? כשהסברתי להם למה היא התקצרה התחושה היתה שהם מרוצים או מקבלים את זה -לא בטוח (הקטע הממוזר שתמיד היתה מספיק שרשרת לכל אורך ההתקדמות, גם אחרי שהתחלתי לאבטח את ההתקדמות).

בשלב הזה הופיע סוג של מפלץ מתחתינו אני זוכר שהוא היה מרטיע אך לא היה לי פחד קיומי ממנו, ככה המשכנו עד שיצאנו החוצה לשדה ירוק מלא בצואה של המפלץ שאני (בשלב הזה אני לא זוכר מה חברי עשו או מה עבר עליהם) שקוע בה מעט אך לא בצורה מגבילה, במרכז השדה היה עץ ענקי (לא זוכר חשיבות מיוחדת ממנו פרט לכך שהוא היה מרשים) ואיך שכולנו יצאנו ראיתי את המפלץ רץ מסביבנו בשמחה כאילו הוא בבית..התחושה היתה טבעית.

המשכנו להתקדם הלאה והגענו לשכונת מגורים שכל בית בה שונה מקודמיו, נכנסנו לבית דו קומתי קטן (במונחים של היום, לא היתה לי שום תחושה של חוסר מקום כשהינו בתוך הבית) ,נכנסנו דרך המטבח שהיה נעים למראה ומרווח אך לא משהו מיוחד (פרט לכך שהתנור הי מוכר לי בחלום- למרות שאני לא זוכר תנור כזה במציאות) איך שנכנסתי אליו הרגשתי שזה בית הילדות שלי וששם גדלתי וגם משפחתי הופיע שם עם חברי (או שהם היו גם במנהרה ולא שמתי לב לא סגור על זה), המשכתי הלאה לכיוון הסלון, חדרי המגורים כשכל הזמן אני נתקל בדברים של הילדות שלי למרות שחלק לא קטן מהם לא מוכר לי במציאות אך בחלום - הם חפצים מילדותי,בסוף הגעתי למדרגות עליתי בהם עד תחילת הקומה השנייה ואז שמתי לב שאני רחב מידי בכתפים בשביל לעבור, כאילו הכניסה מתאימה לי כשהיתי קטן ולא לעכשיו, לבסוף הצלחתי להשתחל לקומה העליונה ושוב שם עברתי את אותם הדברים כמו בקומה הקודמת, חפצי ילדות שהם שלי או שייכים לילדות שלי- אבל לא זכורים לי במציאות, הדבר האחרון בקומה הזו שזכור לי הוא שהרמתי מצלמה עם שקופיות מקובעות של סרט (כמו שהינו מקבלים בימי הולדת ) ומאוד נהניתי להסתכל בה ואף הראיתי לאבי שהסתקרן ממה אני נהנה..

אחרי זה חזרתי והופעתי בסלון (לא יודע איך - אני כנראה קוסם ) כשכולם יושבים או מסתובבים שם עם שתייה וכיבוד, בזמן הזה אני מבחין דרך הדלת בשכנה שלנו שם שהיא בת גילי (כלומר גם היא בוגרת) ולמרות שאני לא מכיר אותה (בוודאות) - אני חש שאני מכיר אותה וגם היא, היא מתחילה לצעוד לכיוון של הבית ושלי ולפתע היא נכנסת לתוך הסלון דרך דלת הרשת ששם ומתחילה לשוחח איתי על משהוא שאני לא זוכר  (נכון בעסה? כי זה ממש מסקרן אותי עכשיו מה היא אמרה לי) ו..יצאה החוצה לקח לי שנייה להתאפס על עצמי בחלום ויצאתי אחריה, כאשר מרבית החלום אנחנו מסתובבים יחד ברחוב של המקום הזה ומדברים על-הכל ועל- כלום, על כל כל מה שחשוב ולא חשוב כאילו אנחנו מכירים אחד את השנייה כבר שנים, בדרך הגענו למועדונית ונכנסנו אליה היו שם שתי ילדות קטנות שצבעו ציורים שלהן ואנחנו המשכנו הלאה לחדר הבא שם הינו לבד ושם התקרבנו אחד לשניה והינו ביחד כשהתחושה שאני זוכר היא שאני  "שלם" טוב זה לא בדיוק אבל זה הכי קרוב זה הרגיש נכון שאנחנו זוג ושתמיד הינו זוג.

משם המשכנו הלאה והגענו למעין בניין של משרדים ואיך שהגענו לשם יצא המנהל והכנופיה שלו ולכולם היו נשקים, לא אני ולא בת זוגתי החדשה בחלום לא חשנו פחד או רטיעה מהם, שאלתי את המנהל מה הסיפור של המקום, והוא אמר לי שהמקום נבנה ע"י השותפים שלו והוא כדי לתת "מקום מושלם לאנשים לחיות בו" ואז התחלנו להסתובב באזור כשבכל פינה הוא מראה לי אנשים וידלים מאושרים בחיים שלהם שם, אבל זה מרגיש לא נכון ולא טבעי וגם בת הזוג שלי מרגישה כך, אנחנו מגיעים לבריכה שגובלת בים אני מסתובב לכיוון המנהל ומסתכל לכיוון בת הזוג שלי והיא פשוט מבינה ובורחת משם,(התחושה היא שנינו יודעים שנפגש שוב לאחר שנברח) אני חוזר במבט למנהל כשמסביבי כל הכנופיה שלו, ואני לא זוכר שנאבקתי בהם אבל אני כן זוכר שרצתי וקפצתי לבריכה שלידנו כשבידי הנשק של אחד מחברי הכנופיה (אין לי מושג איך הוא הגיע אלי, כפי שאמרתי לא זוכר אימות כלשהו) מתחת למים אני רואה שתי דברים הראשון את הילדים והאנשים שראיתי לפני כן רק שהפעם אני רואה אותם דרך המים של הבריכה, השני אני רואה קרון ישן של רכבת חשמלית בתוך הבריכה שבתוכו יש אנשים מתים אנשים שבתחושה שלי הם חלק מהאנשים שמחוץ לבריכה.. אני ממשיך לשחות עם הנשק כשאני פתאום רואה ילד  בתחתית הבריכה ואני מחליט להציל גם אותו - ופה נגמר החלום..

חתיכת חלום הא? רק לרשום אותו לקח לי 40 דקות ואני כבר מאחר לעבודה..

אז נסיים בזה

התחושה שלי מהבית- בית ילדות שמרכז את כל העבר שלי - אבל רוב הדברים שם לא מוכרים לי במצאיות.

התחושה שלי מבת הזוג- אני בקושי זוכר איך היא נראית אני רק זוכר שיער בלונדיני או שטני ארוך ואני חושב עינים כחולות, ההתנהגות שלה טבעית, בטוחה ונינוחה ומוכרת גם מהצד שלי וגם מהצד שלה למרות שבוודאות אנחנו לא מכירים.

לא הרגשתי פחד או חשש קיומי בחלום, תמיד הרגשתי בטוח עם עצמי ועם הפעולות שלי ותמיד גם ידעתי מה לעשות.

"חלום טוב חלום שלום"

אם הצלחתם להגיע עד כאן אז אני מודה לכם על הקשב ומחכה לתגובות ולפרשנות שלכם.

טוב אני זז לעבודה..

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/3/09 בשעה 07:48 | IP רשום צטט את רונית :-)

בוקר טוב מאיר 
אתה לא חייב לחכות לפורים כדי לספר חלומות
קראתי את החלום שלך...
אני אתן לאחרים לענות ואז אכתוב לך את ההרגשה שלי...
לגבי שני החלומות של החולמת:

בחלום הראשון לדעתי היא חוותה תחושה של הפרת אמון ,(היא השאירה את התיק על החוף ולקחו לה אותו)שגרמה לה לניתוק מעצמה, היא חיפשה לחזור לעצמה ולתחושת הביטחון זמן רב( החיפוש אחרי התיק האבוד)וכמו ששירי ציינה התקשורת עם הסביבה לא אבדה לה(לא לקחו לה את הסלולרי) אבל בסוף הגיע מישהו חדש בחייה שעזר לה להכיר את עצמה מחדש ולסמוך על אחרים שוב,
החלום השני מדבר לדעתי על הגיל בו היא חוותה את הפרת האמון מצד הסובבים אותה, התרנגולת השחוטה אני חושבת שזו היא כפי שהיא הרגישה, שעשו לה משהו ש"שחט אותה" והיא נשארה עם תחושת אשם שגם היא הייתה שותפה לשחיטה (לכן היא עזרה במריטת הראש)אך כעת היא בתקופת התחדשות וניקוי מערכות (היא מוציאה סרפנים חדשים בצבעי צ'קרת הבסיס כתום וחום) לצורך קבלת עצמה מתוך שחרור העבר הבלתי נעים.

אורלי לגבי החלום שלך:
אני חושבת שהפרשנויות שקיבלת היו נפלאות החל משירי שראתה את חוסר הסיפוק, המשך בערן שראה את ההתקעות על הישן וחוסר יכולת להמשיך הלאה וכלה במאיר שביטא יפה את הידיעה שלך שרצית משהו אחר וטוב יותר בקשר שהיה, החלום לדעתי נתן לך תמונה עד כמה אותו חבר לא ענה על הצרכים שלך ולא תאם את מה שרצית (המכונית לא בדגם הרצוי, החדר שאת קיבלת קטן וחסר מקלחת לעומת האחרים) והמקלחת שלך משותפת מה שיכול להצביע על התחושה שלך שאת חולקת את המקום האינטימי שלך ואת החבר עם אחרות,
מה את מרגישה לגבי הפרשנויות שקיבלת?

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 14/3/09 בשעה 22:38 | IP רשום צטט את אורלי

הי רונית,

שבוע טוב,

אני חושבת שהפרשנות שלך נכונה. אכן היה לי חבר תקופה לא ארוכה אבל באמת הרגשתי כאילו לא היה הוא שלי באמת....אפשר לשלב זאת עם הפרשנויות של האחרים.....

אכן נאלצתי בסופו של דבר לחלוק אותו עם אחרת.... (והמבין יבין...)

בגדול, אני חושבת שהיגע הזמן להפסיק להתפשר על הדבים המשמעותיים בחיים.

נשיקות

אורלי

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

שירה

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 16/3/09

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/3/09 בשעה 13:37 | IP רשום צטט את שירה

שלום לכולם חדשה כאן

שם: שירה
גרושה
תאריך החלום: 12.3.09

החלום:
בחלום אני צריכה להנחות ערב בעברית ובאנגלית עם הרבה מכובדים ואורחי כבוד כמו שמעון פרס וכשאני באה לעלות על הבמה פתאום אני רואה את ידידי ז"ל, רואה אותו ברור ברור וכל כך שמחה ואומרת לו איזה כיף שבאת ואז הוא מביא לי מעטפה ואומר לי אלו כל המכתבים שX שלח לך (בזמנו הוא רצה לסדר לי מישהו והתקשורת ביננו היתה דרכו), אני כולי שמחה לראות אותו מחזיקה במעטפה והוא אומר לי זה המכתב הראשון שהוא כתב לך, אליהו הנביא שיגע אותי כבר שאתן לך את המעטפה (במכתב היו את כל פרטי ההתקשרות ל Xׂ).
ואז אני אומרת לו אז בוא תשב תראה את ההופעה ומסתכלת איך הוא הולך כמו שהלך לפני שחלה בוחר כיסא ויושב בקהל.
ואז מישהי באה ואומרת לי את יודעת גם X יושב בקהל, באותו רגע אני כבר לא יודעת מה ללבוש מחליפה מגינס למכנסים אלגנטיות ועקבים, נו רוצה לעשות רושם טוב ואז עולה לבמה ומנחה את הערב ושרה שם.
בסיום הערב אני יורדת לקהל ומתיישבת ליד ידיד ז"ל ולידו אני רואה את X ואני אומרת לו הוא נראה כמו נער אמרת שהוא גבוה וידידי ז"ל אומר לי זה הוא אם את רוצה אותו עכשיו תדברו בינכם.

אודה לפרוש.

חזרה לתחילת העמוד הראה שירה's פרופיל חפש הודעות אחרות של שירה

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/3/09 בשעה 18:59 | IP רשום צטט את רונית :-)

מאיר הגיע זמן הפתרון, לגבי החלום שלך:
יש לי הרגשה שהחלום הוא מעין התבוננות שלך על עצמך והתנהלותך בעבר ובהווה
בחלום כמו במציאות אתה מרגיש האחראי לגבי כל מה שקורה , אתה מביט במעין הסתכלות על העבר שלך לכל אורכו, ורואה איך אתה לוקח את האחריות על  הקבוצה
בכל פעם  ועם כל מיני חברים,
 האם אתה במציאות אחראי גם על יצירת הקשר ושמירת החברות? זה יכול להסביר את השרשרת שאתה שם, ויתרת כנראה על חלק מהחברים שאכזבו אותך או שהשתנית וכבר לא התאימו לך (השרשרת שמתקצרת) החברים האחרים הרגישו ואף העירו על כך, המפלץ שחיכה למטה היה החלק בך שכעס על התלות שכולם נתלים בך (לכן הוא גם לא הפחיד אותך, כי הוא חלק ממך שאתה מקבל אותו) לכן גם הצואה של המפלץ שאלו כנראה מילים קשות או מעשים לא נעימים שמצאת את עצמך עושה מתוך הכעס החבוי, ומכאן החברים ששקועים בחלקם בצואה הירוקה (צבע ירוק הוא צבע של רגש)
אני מרגישה בצורך אצלך בשינוי הקיים (הכתפיים שלך כבר לא מתאימות למה שהיה קודם,) המצלמה עם ימי ההולדת יכולה להצביע על גדילה והתבגרות( יום הולדת= גיל) השכנה המוכרת לך גם היא חלק שלך שעוזר לך לראות את הדברים בעניים בוגרות (סוג של איד= מפלץ, האני= אתה, אני עליון =שכנה)
כאשר החיבור בינך לבין האני העליון שלך (השכנה) מאפשר לך לראות את הקורה לך בעיניים אוביקטיביות, בנין המשרדים הוא כנראה מקום העבודה שלך שאתה מרגיש כנראה שאנשים לא נחמדים ולא נעימים נמצאים בו העוסקים בתחרות עד כדי דריסת אנשים (כלי הנשק ואנשים מתים) הבריכה מציינת את החיים עצמם ובתוך המים נראה לך שנמצאים כל אלה שנכנעו למציאות הקשה והם מעין מתים חיים,כשאתה לא שייך לשם ורוצה לצאת ואפילו להציל את הילד הקטן  החלק בך שלא נכנע לתביעות הסביבה להסתגלות והתבגרות.
איך אתה מרגיש עם הפתרון?

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/3/09 בשעה 19:01 | IP רשום צטט את רונית :-)

שירה ברוכה הבאה
כרגע אני צריכה לצאת לסדנה שלי,  אבל מחר אני אקדיש זמן לחלום שלך.
המשך יום נעים רונית

wolfinix
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 25/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/3/09 בשעה 22:34 | IP רשום צטט את wolfinix

רונית תודה על הפתרון :-)

האמת החלום סקרן אותי ופרסמתי אותו גם כאן כי לא הצלחתי לפרש אותו בעצמי, ואני בדרך כלל כן מסוגל, התיעצתי גם מעבר לפורום בנוגע אליו ומכולם חזרו התשובות שאין שום דבר מיוחד בחלום הזה, הוא מתפרס ליותר מידי כיוונים ואינו מכווין לנקודה מסוימת.

ואת האמת אני נוטה יותר לכיוון הזה, החלום הינו חלום ותו לא כמו שאומרים "חלום טוב חלום שלום".

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 17/3/09 בשעה 14:36 | IP רשום צטט את רונית :-)

שירה שלום,
חסרים לי פרטים כדי לפתור את החלום שלך-
מה עיסוקך בחיים? יש לך קשר לתקשור?
האם את מנחה או מרצה והאם את שולטת בשפות נוספות?
האם את רווקה? כי יש תחושה שלך של החמצה עם אותו X
ונסיון ליצור מחדש יכולת להגיע אליו, האם במציאות אותו ידיד אכן קישר בינכם וכשנפטר ניתק הקשר עם X?

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 17/3/09 בשעה 16:06 | IP רשום צטט את שירה

היי רונית
אני עובדת סוציאלית בחופשה, גרושה ללא ילדים.
אני שולטת באנגלית, כמה מילים בצרפתית וכמה מילים בגרמנית אבל לא מעבר.
יש תחושה ענקית של החמצה לגבי X כי הוא רצה להכיר אותי אבל לא יכולתי כי הייתי פרודה, אחרי שהתגרשתי הוא בא לארץ וחטפתי רגליים קרות , אח"כ הוא לא יכל מטעמי עבודה ודרך הידיד המשותף היינו שולחים דשי"ם ומעבירים מסרים האחד לשניה.
וזהו כשהידיד שלי נפטר נותק הקשר, כי לי לא היו את פרטי ההתקשרות אליו ולו היו את שלי רק עברתי דירה אז הכתובת שונתה והטלפון.
בחלום הידיד מראה לי את המכתב הראשון ש X שלח לי שם היו כל פרטי ההתקשרות אל X במציאות.
ואם אני מתקשרת? חברים שעוסקים במיסטיקה אומרים שכן , אני לא יכולה להגיד את זה על עצמי.

אודה לפרוש ואם יש מסר שידידי ז"ל ניסה להעביר לי אשמח לדעת מהו?
תודה.

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 17/3/09 בשעה 17:12 | IP רשום צטט את רונית :-)

שלום שירה,
המסר הוא אכן שלא תתיאשי, במכתבים יש את הדרך לקשר עם אותו ה-X
היכן המכתבים שהידיד העביר לך?
יש מישהו נוסף (יתכן מישהי) הקשור לידיד שלך שנפטר וקשור גם ל-X נסי למצוא אותו הוא יעזור לך.

המשך יום נפלא רונית

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 17/3/09 בשעה 17:25 | IP רשום צטט את שירה

רונית ראשית תודה
שנית בחלום הוא העביר לי את המכתבים, במציאות הם נשארו אצלו.
ואין מישהו או מישהי שבקשר עם X.
מנסה לאתר את X בכל דרך אפשרית ולא מצליחה, יש לך אולי רעיונות? (הוא לא מהארץ).

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18/3/09 בשעה 13:52 | IP רשום צטט את רונית :-)

שירה, מה שמו של X ושמו של הידיד? אני אנסה לראות אם יגיע אלי מסר דרך אחד מהם...

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 19/3/09 בשעה 14:26 | IP רשום צטט את אורלי

הי שירה,

קראתי את החלום שלך ונראה בו שאת חווה תחושת החמצה גדולה גם במציאות.

לא יצא לך להכיר את הבחור אבל הידיד הגיע בחלום לומר לך שעדיין לא מאוחר. למעשה, הוא ניסה להעביר לך איזה מסר שאת יכולה להגיע אל הבחור גם אם הוא (הידיד) שלך לא בין החיים.

כלומר, יש לכם איזה שיעור משותף ביחד שעליכם ללמוד אותו.

הקהל בחלום והעובדה שבה את מנסה להיות מיוחדת או מטופחת לכבודו מסמלת כי הבחור חשוב כלומר, הוא נבדל משאר הגברים,,,,

זהו כרגע.

יום טוב,

אורלי

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 20/3/09 בשעה 13:51 | IP רשום צטט את שירה

היי רונית
מתנצלת שמשיבה באיחור