דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: אשכול חלומות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 02/3/09 בשעה 11:42 | IP רשום צטט את אורלי

הי שירי,

אנסה לפרש את החלום שלך:

העובדה שאמך צריכה לנסוע איתך יכולה להצביע על המציאות הקיימת. ייתכן והיא לוקחת חלק מאוד פעיל בחייך וכעת את מרגישה שאולי את רוצה לשחרר אותה לטובת העצמאות שלך.  אמרת לה שתמצא לעצמה מה לעשות במהלך היום אולי כי את רוצה להתעסק בדברים שלך. אמא היא דם דמות מנחה, ואולי את מרגישה כי כל הזמן מנחים אותך ואת רוצה לדעת לקחת את ההחלטות שלך לבד.

ההליכה לאיבוד שחוזרת בכל מיני חלומות: האם את מרגישה חוסר סיפוק בעבודה? את רוצה שינוי?

שדה"ת: מקום שממנו נוסעים לכל העולם ואולי את רוצה לעשות דברים אחרים בתחום המקצועי שלך.

אולי זה שלא ארזת מסמל את מה שאת צריכה לעשות אך מתמהמהת מפאת ההשלכות.... אולי את פוחדת לפגוע באמך או לקחת את חייך למקום אחר.

הידיד שמופיע לך בחלום אולי יציע לך הזדמנות עסקית או שינוי תעסוקתי.

זה מה שאני קיבלתי , אשמח לתגובתך.

אורלי

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 09/7/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 02/3/09 בשעה 15:18 | IP רשום צטט את erang

שלום שירי,

אני קיבלתי ש:

בגדול:קיים אצלך חוסר שליטה בחיים. את מנסה לשלוט במה שקורה לך בחיים.אבל הם בורחים.

בפרטים: אמך מנסה להיות שותפה בחיים שלך. צריכה לתת לך יותר חופש.

הידיד שלך בא לעזור לך, לפתור את התסבוכות אליהם נכנסת. להוציא אותך מהמצב.

ההליכה לאיבוד בשדה התעופה מרמזת על קצת איבוד הדרך בתוך עצמך, בלבטים שלך.

זהו בינתיים.

ערן

wolfinix
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 25/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 03/3/09 בשעה 20:12 | IP רשום צטט את wolfinix

אהלן שירי, מה שלומך?

בעקרון הדבר המרכזי שקופץ לי לראש מהחלום שלך הוא מצב בינים ביחס להתקדמות של חייך.

אמך בחלום מסמלת את מה שהיה עד עכשיו, לפי מה שכתבת חלומך מרמז שיש לה או היה לה חלק די גדול בארגון החיים שלך או בארגון תחום מסויים בחייך (מתבטא בחלום בחוסר הארגון לפני הטיסה שנובע מההבנה שלך שאלו חייך ומעכשיו את צריכה לארגן אותם), העובדה שהיא מתעקשת להמשיך עמך מראה שכנראה ההתערבות שלה בחייך היא קצת "פולשנית" ומעיקה עבורך כרגע.

העובדה שידיד שאת "מחזיקה ממנו" נותן לך את כרטיסי הטיסה שמסמלים את המושכות לחייך מראה שאת עדיין לא לקחת את המושכות לידיך כפי שאת רוצה, אם תצרפי לזה את תחושת הערטילאיות,הבלאגן,חוסר הזמן והלחץ בחלומך, לדעתי אפשר להבין מזה שאת יודעת מה צריך לעשות אבל או שאת  פוחדת לעשות אותו או שמשהו מונע ממך לעשות את מה שנדרש.

העובדה שיש לך חלומות נוספים עם מוטיב חוזר של איבוד הדרך צריכים לציין לך שעליך להחליט אם עדיין לא החלטת, על הדרך "שלך" בהדגשה-שלך ולהתחיל ללכת בה כי דרך של מישהו אחר גורמת לך ללכת לאיבוד כי היא לא מתאימה לך.

שירי, סמכי על התחושות שלך הם בדרך כלל צודקות, תנשמי עמוק וצאי לדרך - שלך.

בהצלחה

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 30/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 03/3/09 בשעה 20:36 | IP רשום צטט את Shiri

תודה לשלותיכם על הנסיון לעזור לי. מוזר שלכולכם פירוש מאד דומה, אבל ... אני לא ממש מתחברת. אולי אני פשוט לא מצליחה לראות דברים כפי שאתם מתארים.

לגבי אמי - ההפך הוא הנכון. כרגע אחי נמצא בתקופה מאד קשה ואמי מאד מרוכזת בו ו"מזניחה" אותי. דווקא כן הייתי רוצה שתהיה יותר מעורבת בחיי, ותתעניין בי ובמה שקורה איתי. אולי החלום משקף את זה.

אני מאד מרוצה מעבודתי ומהמסלול של חיי. אם יש משהו שאני לא מרוצה ממנו בעבודה, זה יחסים בינאישיים עם כמה מהאנשים אבל זה ממש בקטן, לא תופס חלק נכבד מיום העבודה שלי.

אף אחד מעולם לא התערב לי וניסה לארגן את חיי. כמובן שהורי ניסו להטוות את הדרך בה הם מאמינים, אבל בסופו של דבר עשיתי בדיוק מה שאני רוצה. לפעמים שמעתי לעצתם ולפעמים לא. הם תמיד פירגנו לי וקיבלו את כל הבחירות שלי בלי להתערב.

אין לי תחושות של בלבול ואיבוד הדרך. בגלל זה המוטיב החוזר "מבלבל" אותי. אני כרגע מאד יציבה בחיי ונמצאת במקום טוב שלא הייתי רוצה לשנות. מי שכן נמצא במצב שתיארתם זה בעלי. אולי בעצם החלום משקף את ההזדהות שלי איתו.

נתתם לי חומר למחשבה, ואני כמובן אחשוב על זה.

תודה רבה!!!!!

wolfinix
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04/3/09 בשעה 11:54 | IP רשום צטט את wolfinix

שירי, אתמול רונית הזכירה לי שיעור לא קטן בחיים, לא תמיד זוית הראייה שלך היא הזוית הנכונה להסתכל על דברים, ואת יכולה לקחת את זה לשני הכיוונים.

מצד אחד אם כולם מגיעים לתובנות זהות ביסודן - זה אמור להדליק לך נורית אדומה שיכול להיות שיש משהוא במה שהם אומרים כי לפעמים בדברים שקשורים אלינו אנחנו רואים את "מה שאנחנו רוצים" ולא את "מה שבאמת קיים" קחי את זה לתצומת ליבך.

מאידך את היא זו ש"חיה" את הסיטואציה ואת היחידה שמכירה את כל הגורמים מסביב כמו לדוגמא הקשר של אישך לסיפור (שאותו לא הזכרת בכלל בתיאור החלום, גם לא ברמת התחושות שלך שזה מוזר), כך שאם התחושות שלך אומרות לך חד משמעית שזה לא זה אז כדאי שתקשיבי להם כי גם אם הם לא נכונות ומטעות אם הם כל כך חזקות זה אומר שיש לך שיעור נוסף ללמוד מהן :-)

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 05/3/09 בשעה 07:19 | IP רשום צטט את רונית :-)

היי שירי,
קראתי את החלום שלך ואת הפרשנויות,
יתכן שיש כאן המשך לחלום שלך עם טבעות הנישואין....
בחלום את אומרת שאת צריכה לנסוע אבל כלום לא ארוז,זאת אומרת את נוסעת לח"ול(מקום רחוק=מעבר,מהפך)יתכן כפי שציינתי בחלום עם הטבעות שאת מרגישה שאת נמצאת בתהליך התבגרות ומעבר לחיים בוגרים, עברת דברים ששינו אותך לכן אמא שלך מלווה אותך אבל לא עובדת אלא צריכה למצוא מה לעשות (היא תמשיך ללוות אותך בחיים אבל כבר לא תהיה לה שליטה בחיים שלך, את זו שמחליטה) ומכאן תחושת ההולכת לאיבוד שאת מציינת, כי את מרגישה שאת לא יודעת מה לעשות והחיים גדולים מידי ועוד לא ארזת (את עוד לא מוכנה נפשית לשינוי),הידיד שמגיע ונותן לך את כרטיסי הטיסה יכול להיות מישהו במציאות שאת מרגישה שעוזר לך ונותן לך כיוון.
הסבר נוסף למהפך יכול להיות שבעצם לימודי הרוחניות את עוברת מהפך שלאמך אין חלק בו, ולכן היא יכולה רק ללוות אבל לא להיות חלק מהתהליך, ואת עדיין לא בטוחה בדרכך ומכאן תחושת ההולכת לאיבוד כמוטיב חוזר בחלומך. הידיד  נותן לך כרטיסי טיסה זאת אומרת את האפשרות לטוס לארץ הרחוקה (לתקשורים, חוויות בלתי מוכרות) הוא יכול לבטא את הסדנה שאת לומדת או מישהו שאת מכירה ואת משתפת אותו בתהליך.
איך את מרגישה עם הפירוש?

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 05/3/09 בשעה 09:16 | IP רשום צטט את Shiri

תודה לשניכם על הפירושים.

רונית, לגבי הפסקה השניה שרשמת - יש בזה משהו. אני כבר שנתיים עוברת תהליך רוחני, ולפני כן הייתי רק רציונלית. זה אכן מנוגד למה שלימדו אותי הורי שצריך להאמין רק למה שרואים וכל השאר זה שרלטנות.

בהקשר זה גם הייתה לי השבוע שיחה עם אמי בה שוב התגלו חילוקי הדעות ביננו, ואני טענתי שאנחנו כבני אדם בעלי ידע מאד מוגבל ויש הרבה דברים מעבר למה שאנוש יכול להבין. וזה מביא אותי בעצם לחשוב שמצאתי פרשנות לחלום: כפי שציינתי אחי עובר תקופה קשה ואמי מאד מועסקת בזה. אני כל הזמן מנסה לחזק ואתה ולעודד אותה במישור הרוחני ולנסות לגרום לה לראות דברים בצורה אחרת מה שיתן לה אופטימיות. אבל אמי מתעקשת להשאר פסימית ולהסריט סרטים מאד שחורים.

כנראה שהחלום בא להראות לי שאמי לא משדרת על אותו גל שלי ואין לה מה לתרום לי, ואני בעצם צריכה "לשחרר" אותה ולתת לה לחוות לבד את הארועים בדרכה שלה. 

תחושת הבלגן והבלבול כנראה משקפת את מה שאני חשה כלפיה.  הידיד שמביא את הכרטיסים כנראה בא לומר לי שאני צריכה לעזוב אותה לנפשה ולא להתעקש לשכנע אותה בצדקת דרכי.  היא רואה את החיים בצורה מאד שונה ממה שאני רואה. אין לי מושג למה דווקא הידיד הזה. כפי שציינתי, הוא ידיד רחוק שכלל לא מכיר את התהליך שאני עוברת.

אני עדיין לא יודעת איך לפרש את אובדן דרכי בשדה התעופה. אולי באמת קשור לשינויים הרוחניים שאני עוברת. כנראה שזה משקף את התרחקותי מהדרך הרציונלית של הורי, ושאני מחפשת את דרכי בעולם הרוחני. כיוון שזה עולם חדש לי, ודרך החשיבה שלי כל הזמן משתנה ונוטה יותר לרוחניות, זה אולי בעצם הרגשת איבוד הדרך שלי.

אגב, הלילה שוב חלמתי שאני במפעל שלנו באנגליה. להפתעתי היו שם המוני אנשים שאת חלקם אני מכירה מהארץ. הקולגה שלי שהזמינה אותי לאנגליה, לא באה לחפש אותי ואני ישבתי שם בין כל האנשים מחכה לה ומרגישה מבולבלת ואבודה. בינתיים שוחחתי עם האנשים. בהמשך היא הגיעה לחפש אותי ומצאה. היא שכחה שהייתי צריכה להגיע ולפתע נזכרה. דווקא לא הייתי מרוצה מכך שמצאה אותי כי רציתי להמשיך "להסתלבט" עם החבר'ה ולא להתחיל לעבוד.

מעניין למה דווקא אנגליה. אני מאד אוהבת לנסוע לשם ומאד אוהבת את האנשים שאני עובדת איתם שם. שוב חוזרת הרגשת הבלבול. אולי סוף החלום מראה שהייתי מעדיפה לבחור בקלות מאשר בעבודה. או אולי הייתי רוצה שכמה מאורעות קשים שעוברים על אחי, שלא יקרו...

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 06/3/09 בשעה 10:02 | IP רשום צטט את רונית :-)

שני חלומות שמישהי שלא רצתה להחשף מעוניינת בעזרה בפתרונם:
הראשון- היא נמצאת בחוף ים עם תיק צד ובו תכולה של כל מיני דברים, היא הולכת לחוף ושמה את התיק ומשאירה אותו מתוך הרגשת בטחון שאף אחד לא יגע בתיק, כשהיא חוזרת מהטיול לאורך החוף, היא מוצאת
שהתיק נעלם לה, היא פוגשת ידיד שמנסה לעזור לה למצוא את התיק והוא תומך בה רגשית והוא אומר שהוא יעזור לה ויביא תיק אחר עם תכולה, אבל היא התעקשה לחפש את התיק שלה, החבר ליוה כל זמן החיפוש, אבל התיק לא נמצא, היא חשבה שמזל שהנייד היה עליה, על הצואר,סוף החלום היה שהחבר הבטיח להביא לה תיק חדש, התחושה הייתה של ביטחון ואפשרות לסמוך על מישהו.

השני- יש אירוע משמח בבית והיא רואה תרנגולת בחצר והיא חושבת שצריך לשחוט אותה כדי להכין ארוחה, ואז היא רואה שכבר שחטו אותה והיא עוזרת למרוט  לה את הראש, היא השאירה את התרנגולת על השיש וראתה שתי בנות  קטנות בנות 3 בערך הצריכות להתכונן לארוע, להתלבש, היא מוציאה שני סרפנים בכתום וחום ומראה לאורחים בגאווה ומתכוננת להלבישן בסרפנים. התחושה שמשהו חדש עובר על הבנות.

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 06/3/09 בשעה 10:35 | IP רשום צטט את אורלי

הי לכולם,

אשמח לפרשנות לחלום שחלמתי:

אני רווקה בת 26, לפני כ- 4 שנים היה לי חבר שגרתי איתו. מאז שנפרדנו לא היינו בקשר בכלל.

אתמול בלילה חלמתי חלום שהוא הופיע בו כל הזמן. החלום החל כבר כשאנחנו זוג לכל דבר. והוא כל הזמן אומר לי שהוא אוהב אותי. במציאות, אני מאוד רוצה להחליף את האוטו שלי, בחלום חלמתי שהוא קנה לי אוטו חדש מהחברה בצבע ירוק זוהר. שאלתי אותו אם קנה לי דגם אחד של האוטו והוא אמר לי שקנה לי משהו שרציתי אבל קצת פחות טוב.

במקביל  נסענו לצימר, אני לא יודעת איפה אבל זו היתה דירה גדולה, עם ג'קוזי וסלון בחוץ כאשר בכל חדר יש מיטות. יש 3 חדרים, במפואר ביותר יש מקלחת וג'קוזי ושם היה זוג אחד. זכור לי בבירור שהמקלחת שם היתה מפוארת עם אורות כחולים , נכנסתי בחלום מספר פעמים לחדר זה לראות את המקלחת. בחדר השני היתה רק מקלחת עם 2 מיטות, לא היה שם אף אחד אבל לפני הנעליים ניתן היה להבין שיש שם אנשים . רק בחדר שלנו היתה רק מיטה. וצמוד לחדר שלנו המקלחת היתה גדולה אבל משותפת אבל למעשה אף אחד לא השתמש בה כי לכולם היתה מקלחת בחדר שלהם....

כשהיינו בצימר הוא כל הזמן חיבק אותי וחזר על זה שהוא אוהב אותי.......

כשחזרנו הביתה הוא הראה לי את האוטו שלי (אני חושבת מתחת לבית שלי) וזכור לי שאני נהגתי באוטו החדש ברחובות תל אביב.

ושוב אמר לי שאוהב אותי. כל הזמן היתה חזרה של מוטיב הזוגיות והאהבה בחלום.

אשמח לפרשנויות מעניינות.

תודה ושבת שלום,

אורלי

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 06/3/09 בשעה 13:56 | IP רשום צטט את Shiri

אני מפרשת לפי המשמעויות שאני באופן אישי נותנת לסמלים שהופיעו לכן בחלום:

רונית

1. חוף ים מסמל בשבילי מקום רגוע ושקט, חופש לגוף ולנפש. תיק מסמל עבורי בית או בעצם את היסודות או העוגנים שלי בחיים. התיק והים נראים לי מקום מבטחים. היא גם לא חוששת שם. אך משהו קרה שגרם לה לחשוש ולהוציא אותה מתחושת השלווה והבטחון. כלומר, משהו שהיא בטחה בו, יכול להיות שגרת חיים שהיא חושבת שתמשך כל הזמן, התערער. הציעו לה עזרה חיצונית, אך היא בחרה שלא לקבל אותה אלא לעזור לעצמה לבדה. מציאת הנייד על הצוואר נראית לי כאילו היא חשה מחנק, כלומר חוסר יכולת להמשיך בחייה הרגילים והנייד שמסמל תקשורת עם העולם החיצון שנמצא על הצוואר, פתר לה את הבעיה והקל עליה. וההוכחה לכך שהיא מתרצה לקבל עזרה ועדיין חשה בטחון. אז אם אנסה לסכם את הסיפור: בטחונה בדברים הקבועים בחייה התערער. מציעים לה עזרה אבל היא לא מסכימה. חל איזשהוא מהפך והיא משנה את הגישה ומוכנה לקבל עזרה מה שמסתבר כבחירה מוצלחת שאכן עזרה לה.

2. הסיפור קורה בבית. שוב מקום של בטחון, שגרה, עוגן בחיים. אני לא יודעת מה התרנגול מסמל עבורה. אולי סליחה (תרנגול כפרות) אולי פריון ושגשוג (הטלת ביצים). בנות קטנות - משהו חדש נולד. גם ההתכוננות לארוע ותחושת החגיגיות מרמזת על התחדשות. אז אם אנסה לספר את הסיפור: מישהו פגע בה בעבר וזעזע את עומה, והיא התקשתה לסלוח. היא התחילה בתהליך של סליחה ונותר לה עוד מאמץ אחד קטן. ברגע שסלחה לגמרי היא חשה תחושה של התחדשות וחגיגיות. הטינה הישנה עצרה אותה וכעת היא משוחררת ומתחילה לשגשג. היא גם אוהבת עצמה יותר עכשיו וגאה בכל מה שהשיגה עד כה.

אורלי - על פניו נראה שאת מאד רוצה אינטמיות בחיים. מוטיב המקלחת וחדר השינה שחוזר על עצמו מסמלים אינטמיות. גם הרכב החדש מסמל שמשהו חסר לך. את מוקפת באנשים, אבל חסר לך קשר אינטימי. את רואה זוגות סביבך ורוצה גם. לא ציינת אם את כרגע בקשר. אם כן, אולי היית רוצה לחזק את הקשר ולתת ולקבל יותר.

יתכן גם שמדובר בחלום נבואי, וזוגיות חדשה או זוגיות משופרת מחכה לך בפינה. בהצלחה!

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 06/3/09 בשעה 18:44 | IP רשום צטט את אורלי

הי שירי,

תודה על הפרשנות.

אני רווקה ולאחרונה היה איזה סימן לזוגיות , כרגע אני לא יודעת לאן היא מתפתחת.....

לקחתי את הפרשנות שלך לתשומת ליבי..

שבת שלום,

אורלי

wolfinix
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 08/3/09 בשעה 16:08 | IP רשום צטט את wolfinix

בנוגע לשני החלומות :

החלום הראשון:

- ים מסמל הטהרות, התחדשות, תמימות אבל יותר מכל הוא מסמל את הרגשות שלנו.

-תיק צד בתוספת התוכן שלו מסמל את "האני" שלנו, את אוסף התקוות, הדרכים, האמונות, המחשבות והצפיות שלנו.

העובדה שהיא השאירה את התיק שהוא ה"אני" שלה על חוף הים שהוא מכלול ה"תחושות והרגשות" שלה יכולה לרמז שהיא "שמה את מבטחה ואמונה" אולי אפילו בצורה עיוורת בסיטואציה מסוימת.

העובדה שהתיק נגנב בחלומה מרמזת שהיא נפגעה מכך, אולי מהפרת אמון, או מכל סיטואציה רגשית מאכזבת אחרת.

החלק השני של החלום מראה את נסיון ההחזות שלה, את ההתעקשות לחזור למצב הקודם לפני המשבר, הוא גם מראה את הידיד שמלווה אותה ומציע לה דרך לחזור ולהמשיך הלאה בדרך בריאה יותר, בהתחלה היא מסרבת והוא נשאר ועדיין תומך, לבסוף היא מאפשרת לו להראות לה את ה"תקווה" החדשה.

הפלאפון מסמל כנראה עוגן כלשהו בחייה, אחד שהיה שובר אותה לגמרי אם גם הוא היה אובד או נכלל באותה סיטואציה, הוא גם יכול לסמל את התובנות שהיא רכשה ואת העובדה שהן בסופו של דבר אפשרו לה להמשיך הלאה.

אם נתמצת את זה, החלום הראה לה שאפשר להתגבר גם על התנסויות רגשיות לא נעימות, הוא גם הראה לה שהיא לא לבדה ושיש מסביבה סביבה תומכת שרוצה לעזור ויכולה לעזור, נשאר לה רק לבחור להמשיך הלאה ו"לרפא" את הפצעים שנגרמו בעבר.

החלום השני :

-למען האמת אני לא מצליח לקבל כלום ממנו, אין לי מה להוסיף :-)

בנוגע לחלום של אורלי :

החלום שלך מציין 3 רמות אפשריות של קשר ורואים אותם לפי חדרי המגורים והמקלחות

החדר המפואר והמואר עם המקלחת הצמודהועם סימנים ברורים לנוכחות הזוג, שמסמל זוגיות בריאה, פתוחה ומוארת, דומיננטית ומורגשת.

החדר ה"רגיל" כביכול שבו את רואה רק רמזים לבני הזוג, שהוא מסמל קשר זוגי שמתחיל קצת רעוע וחסר, אך הוא יכול בפוטנציאל להשתפר מבחינת הרגש (קיימת בתוך החדר מקלחת שמרמזת את שיתוף הרגשות של בני הזוג).

והחדר האחרון עם המקלחת בחוץ מסמל זוגיות שלכאורה היא בסדר, אך קיים סוג של "מחסום" בין התנהלות הזוגיות לבין התנהלות ושיתוף הרגשות של בני הזוג.

מכונית חדשה מסמלת דרך חדשה (ביחוד בצבע ירוק שמסמל התחלה וצמיחה), העובדה שהיא מה שרצית אבל קצת פחות טובה מרמזת שכנראה יש לך או שתתחילי קשר חדש שבהשוואה לקשר קודם הוא "פחות טוב".

אם נחזור קצת אחורה ל 3 האפשרויות לזוגיות שניתנו לך בחלום תראי שהקשר הקודם משוייך לרמה הפחות מושכת מבחינתך של קשר - הוא משוייך לחדר השלישי, ואם זאת את כל הזמן נכנסת לחדר הראשון..

לדעתי החלום בא לאמר לך שאת הולכת להתחיל זוגיות בזמן הקרוב או שכבר התחלת באחת והזוגיות הזו תהיה לפי מה שתבחרי, יש לך 3 חדרים לבחור מהם.

אם תמשיכי להתעקש על הזוגיות  הקודמת - הקשר שלך יהיה חסר בדיוק כמו בחדר השלישי.

אם תתחילי זוגיות חדשה עם ספקות ועדיין תשווי אותה לקודמת- הזוגיות שלך תהייה כמו בחדר השני, תתחיל רעוע ואם תשתנה הגישה יש אפשרות לשינוי.

אם תחליטי להתיחס לזוגיות החדשה - כחדשה וכאחת בפני עצמה יש מצב שתזכי לחדר הראשון :-)

מקווה שתזכי לחדר הראשון :-)

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 10/3/09 בשעה 23:30 | IP רשום צטט את erang

הי רונית,מה נשמע?

בקשר ל2 החלומות..

החלום ה1:

בתחושת הבטן שלי- החלום הזה מזכיר לי את סיפור הילדים:"מי מצא את הגבינה שלי?"(משהו כזה)... הסיפור מספר על 4 חברים שמוצאים גבינה צהובה.אוכלים ממנה עד שהיא נגמרת. 2 חברים מחליטים להמשיך ולחפש "במבוך" גבינה חדשה..מחפשים ובסוף מוצאים. 2 החברים האחרים נשארים במקום ובוכים על הגבינה שנעלמה/נגמרה.

מוסר ההשכל, שתמיד נוכל לבכות על מה שנגמר. אבל עדיף לנו לשכוח ממה שהיה/נגמר ולהמשיך במרץ הלאה. בטוח שנגיע למשהו הרבה יותר טוב.

החלום ה2:

מורכב מ2 חלקים: החלק הראשון, של העיסוק בתרנגולת:

היא רוצה לקחת חלק בארוע בחיים שלה, ארוע טוב. אבל יוצא לה מזה משהו לא טוב. לקחו ממנה את הכיף שבדברהיא מצטערת על כך מאוד.

החלק השני, לגבי העזרה לילדות:

מנסה לעזור לילדות או לאנשים שתלויים בעזרה שלה.

אבל העזרה שלה היא כלפי חוץ, כדי שאחרים יראו שהיא עוזרת. משהו יותר להצגה כביכול.

אבל, למרות הכל זו גם עזרה, שעוזרת להן לפקוח את העיניים שלהן למשהו שונה, חדש.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 10/3/09 בשעה 23:45 | IP רשום צטט את erang

היי אורלי.

אני מאוד מתחבר לפרשנות של החלום שלך שפירש Wolfinix.

לדעתי, בחלק ה1:את מנסה להאחז במציאות קודמת שהיית בה. מנסה לחזור עליה בקשר זוגי

שקיים היום(קשר חדש), אבל הדרישות שלך היום מהקשר שונות וזה לא כל כך עובד.

-זה מה שקיבלתי.

<< הקודם עמוד של 11 הבא >>
  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה