דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: אשכול חלומות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 09/7/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 09/2/09 בשעה 10:01 | IP רשום צטט את erang

שלום שירי,

ניסיתי שוב להתחבר אלייך דרך החלום שלך.דמיינתי איך אני מגיע למלון,מתארגן בחדר.

עד כה היה מאוד נחמד,הרגשה טובה,של חופש ומנוחה.

כשיירדתי למטה ללובי,הגעתי למקום שם היו כל ה"חברים" שלי מהעבודה.כולם דיברו אחד עם השני/ה.

היו מאוד עסוקים בתוך עצמם,מאוד מגובשים אם אפשר לאמר.אבל,לא התייחסו אליי בכלל.

הרגשתי די מנותק מהם.חיפשתי חברים שיבינו אותי,ויקשיבו לי באמת למה שאני חש/מרגיש.

זה מה שקיבלתי.אשמח לשמוע מה את חושבת.

ערן

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 09/2/09 בשעה 10:04 | IP רשום צטט את רונית :-)

כהמשך לדברים של ערן, עלו לי שתי אפשרויות נוספות לפתרון החלום שבהחלט מצביע כמו שערן ציין על בדידות וצורך בקשר.

אפשרות אחת: את מתארת את המלון יפה חיצונית (כרי דשא) אך בפנים המלון בסיסי ופשוט, המלון לפי הרגשתי מיצג אותך כפי שאת מרגישה לגבי עצמך,חיצונית את מפגינה ביצועים מרשימים ויכולות גבוהות, אך בפנים את מרגישה חסרת בטחון ופשוטה,

הכנס מטעם העבודה יכול להצביע על שינויים שעוברים עלייך (כי כפי שציינת העבודה היא חלק נכבד ממך ומייצגת אותך ולכן היא את) שינוים אלו גורמים לך להתרחק מהדברים האהובים עלייך,

החברות מסמלות אולי את התחביבים שלך ואת הדברים שאת אוהבת וקשורה אליהם אך אין לך זמן להגיע אליהם, את מחפשת את הדרך חזרה למקום הבסיסי, האמיתי שלך וקשה לך למצוא,יתכן כי חיי היום יום שלך מקשים עלייך או לא מאפשרים לך להגיע לדברים שאת רוצה ומתגעגעת אליהם, לפשטות ולהנאה שאת מחפשת (אין תחבורה ביום שישי). יש כאן צורך מצידך לשינוי החיים שלך לפנות מקום גדול יותר לעצמך ולצרכייך ופחות לצרכי הסביבה שדורשת ממך הרבה מידי.

האפשרות השנייה שעלתה לי:

המלון יכול לבטא את מקום העבודה שלך, בתחילה הוא היה פשוט ולא יוקרתי אך היה נעים לעבוד בו ולאט,לאט ככל שהוא התפתח נהיה צפוף יותר ובלתי נעים, האינטימיות והפרטיות נעלמו ואת לא מוצאת את עצמך במקום, (את מחפשת את החדר שלך) הצורך לחזור הביתה יכול לבטא את הרצון לחזור למה שהיה קודם, לתחושת הביחד ולפשטות שהייתה במקום העבודה, החברה שמשתזפת על הדשא יכולה לבטא את  חוסר ההבנה וחוסר הראייה מצד הסביבה למצוקות הפנימיות שלך.

תראי אם את מתחברת לפתרונות או לחלקם

נשיקות רונית

נערך על ידי רונית :-) על 09/2/09 בשעה 10:06

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 30/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 09/2/09 בשעה 13:30 | IP רשום צטט את Shiri

רונית וערן היקרים!

קודם כל - תודה על כל הנסיונות לעזור לי. שניכם נתתם לי חומר למחשבה.

ערן - כפי שכתבתי לתגובה הראשונה שלך התחברתי. לגבי התגובה השניה, אני מתחברת חלקית. באמת פיצול המחלקה בעבודה גורם לי להרגיש מבודדת חברתית. כלומר, אני לא מרגישה שלא מתייחסים אלי. להפךף אני מרגישה מאד אהודה בעבודה, אבל בתנאים הפיזים הנוכחיים אני לא מוקפת בחברים, אלא באמת הולכת "לחפש" אותם או נתקלת בהם במקרה במהלך היום.

רונית - לאפשרות הראשונה שהצעת אני לא מתחברת. האפשרות השניה נראית לי מאד מדוייקת. ממש צדקת! אני מאד מתגעגעת למצב הישן בו כל המחלקה ישבה ביחד במשרדים רעועים ומטים ליפול. עכשיו לכל אחד יש משרד יפה אבל אנחנו מרוחקים זה מזה. אני באופן אישי מרגישה מבודדת והייתי רוצה לחזור ולשבת בקרבת חברי. חוסר ההבנה נובע מהמעביד שבכלל לא רגיש לרגשות המחלקה, שאגב שותפים לכולנו. כלומר, אני לא היחידה במחלקה שמתגעגעת למצב הקודם, אלא כולנו חשים אותו דבר , וכולנו מתוסכלים מחוסר הרגישות והאטימות של המעביד.

ועוד פרט שאחרי הניתוחים שלכם משכנע אותי יותר שעל כך היה החלום: אחרי הפיצול ביקשנו לקבל יום גיבוש שלפחות יום אחד נהיה כולנו יחד בכיף. נעננו בשלילה. וזה באמת מתחבר לי למלון או מה שהיה נראה לי כ"כנס" מהעבודה.

המון תודה לשניכם!!!!

שירי

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 10/2/09 בשעה 01:17 | IP רשום צטט את erang

שירי,

אני שמח בשבילך לתובנות שהגעת אליהם.

לגביי, כשאנו עוזרים לאחר,אנו עוזרים לעצמנו.

והתגובה שלך עוזרת לי.

תודה

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 11/2/09 בשעה 16:05 | IP רשום צטט את Shiri

אם כך, קבלו חלום נוסף:

במציאות אני עונדת שתי טבעות: על יד שמאל טבעת נישואין. על יד ימין טבעת שקיבלתי במתנה מאמי לפני שנים רבות.

החלום: חשתי שמשהו מציק לי ביד ימין באצבע הסמוכה לטבעת. ראיתי שבטבעת נוצר קילוף של המתכת (כסף) וזה יוצר את הגירוד באצבע שלידה.

התסכלתי על טבעת הנישואין לבדוק אם גם היא נזוקה, וראיתי שהיא שלמה ללא כל פגם.

חזרה למציאות: כשהתעוררתי מהחלום וניסיתי לפרש לעצמי, חשבתי שמדובר במשהו שקשור באמי שמפריע לי, וכשניסיתי לבחון את יחסי עם בעלי בהקשר זה ראיתי שהכל מושלם. זה בהחלט יתכן כי עם אמי אכן קיימים כמה דברים לא סגורים מהילדות, ועם בעלי יש לי מערכת יחסים יחסית מושלמת, ללא דברים שאני חשה שצריך לתקן. את המחצית הראשונה של היום אכן ביליתי עם אמי. (היה יום שבתון אתמול)

אבל.. אני חשה שהחלום מדבר על דברים אחרים, אני רק לא יודעת על מה...

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/2/09 בשעה 11:17 | IP רשום צטט את רונית :-)

שירי, החלום הנוכחי שלך מעורר בי תחושה שיתכן שאת בתקופת מהפך אישי,                אדם עובר בתקופת נישואיו תהליך שבמהלכו עם השנים הוא נפרד מהיותו שייך כולו למשפחת ילדותו ולנסיבות חייו עד נישואיו, והופך להיות שייך יותר למשפחה שהוא יצר עם בן זוגו, כולל מחשבות, הרגלים, השתייכות.

החלום שלך נותן לי את ההרגשה שיש לך כאן חלק בשינוי זה ולכן הטבעת שנתנה לך אמך מתחילה להתפורר בעוד טבעת הנישואין שלמה ויציבה.

בנוסף עם השנים הקשר הילדותי של תלות הורה-ילד משתנה לקשר בוגר של אדם מול אדם ואת רואה את הוריך בעיקר את אימך עם הפגמים וחוסר השלמות כשעוד לא החלטת לגמרי איך להתמודד מול זה ואיך להתייחס לעבר ולפגיעות שנפגעת ממנו.

איך את מרגישה עם הדברים?

נערך על ידי רונית :-) על 12/2/09 בשעה 11:18

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/2/09 בשעה 11:26 | IP רשום צטט את רונית :-)

החולמת ביקשה להשאר בעילום שם:

תעזרו לה לפתור את החלומות-

שלשום בלילה:

חלמתי שאני הולכת ברחוב עם מישהי שאומרת לי שהחבר לשעבר שלי עזב את העבודה במקום החדש שהתחיל  ועבר למקום אחר משהו ממשלתי היא לא זוכרת איפה בדיוק. אחר כך, קניתי נעליים.

מוטיב החבר לשעבר חזר מספר פעמים בחלום, מה פשר המוטיב והחלום עצמו?

אתמול בלילה:

חלמתי שאני אצל אמא שלי בבית. אני יושבת בסלון, החדר הצמוד זה החדר שינה הישן שלי. בו נמצא חבר שלי (אני לא יודעת מיהו) שאני אוהבת נורא והוא שוכב עם מישהי אחרת. בהרגשה שלי שזה משהו חד פעמי. הם יוצאים ביחד מהחדר והבחורה אומרת בדלת שהיא הולכת לחבר שלה עכשיו.

הוא יוצא אחריה , ואני מבינה שזה החבר שלי לשעבר , יורד בחדר מדרגות 2 קומות למטה, ונכנס לסלון ענק שבו כל החברים יושבים בנוח בחדר אוכל ובספות (ראיתי את שותפו  בבירור מבין כולם). אני שואלת אותו למה הוא עשה לי את זה ,אני שמרתי והגנתי עליו ודאגתי לו והוא פגע בי ומתנהג כאילו לא אכפת לו ממני. כל החברים יושבים בסלון ומביטים עלינו ועל מה שקורה. חברי לשעבר אומר שסבל איתי כל התקופה ועשיתי לו רק רע. לא התייחס למילותיי יותר, התעלם. התעסק בלהכניס ולהוציא דברים מאיזה חדר . הוא אומר שהוא צריך ללכת כי יש לו פגישה ב -9 . הלך וסגר את הדלת אחריו.  מה הפשר?

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/2/09 בשעה 14:54 | IP רשום צטט את erang

היי רונית.

לגבי החלום הראשון של החולמת:

היא מנסה להבין מה עושה החבר שלה במשך היום,כשהיא לא רואה אותו.

יש לה ספקות לגבי מה שהוא מספר לה.
לא בטוחה לגביו,לגבי הקשר איתו.
כשהיא תתחזק.תאמין בעצמה.תדע מה הרצונות שלה האמיתיים.מי היא באמת. אז היא תתחיל לבטוח גם בחבר שלה יותר.
הנעליים שהיא קונה, מסמלות את הביטחון שחסר לה.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/2/09 בשעה 01:23 | IP רשום צטט את erang

שוב שלום,לגבי החלום ה-2:

חלום מורכב.

היא עדיין אוהבת את החבר שלה. אבל,לו עצמו לא אכפת כל כך ממנה.

נשענת על דברים חולפים,על העבר, על הנוסטלגיה.

במקום לפרוץ קדימה לעתיד חדש, טוב יותר בשבילה, נקי יותר ובטוח.

ערן.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/2/09 בשעה 09:58 | IP רשום צטט את erang

שלום רונית

שוב לגבי החלום ה-2:

הבחורה טוענת שהיא נמצאת בבית של אמא שלה. בו נמצא חבר שלה.

בהתחלה היא לא יודעת מיהו,ובהמשך מתברר לה שזהו החבר שלה לשעבר.

עוד משהו: החבר שלה שוכב עם מישהי אחרת,והחברה אומרת שהיא יוצאת להיפגש עם החבר שלה?!

זה כבר מסתבך.

* לפי מה שהבנתי, היא מרגישה פגועה מהחבר הקודם שלה.שהיא השקיעה בו,נתנה לו את הלב כמו שאומרים,ואיך הוא פוגע בה בצורה כזו. אבל, נראה לי שהוא קיבל את המגיע לו דרך אותה בחורה אחרת, שעוזבת אותו לטובת החבר שלה.

משום מה היא נותנת לחבר שלה לשעבר לעשות בבית שלה ככל העולה על רוחו. גם לשכב עם מי שבא לו, וגם להכניס ולהוציא דברים מהחדר.

מעניין לדעת מה טיב היחסים שלה כיום עם החבר שלה לשעבר...

**יש לי הרגשה שקשה לה להתנתק ממציאות שלא נוחה לה בכלל. ולפתוח דף חדש בחיים שלה. גם לה מגיע לחיות(ושתהיה לה פרטיות בבית שלה)

ערן ג

אורלי

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 24/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/2/09 בשעה 13:45 | IP רשום צטט את אורלי

הי רונית,

פרשנות לחלום:

אני רוצה לחזק את דבריו של ערן. להרגשתי, החולמת נמצאת במצב שקשה לה להמשיך הלאה החבר שלה מסמל את הפגיעה הכואבת שלה וחוסר הרצון לחיות ולהמשיך הלאה.

הוא מרשה לעצמו הכל בביתה של החולמת, כאילו בטרטוריה שלה הוא מרשה לעצמו לעשות כל מה שהוא רוצה ומבלי לשים לב לחברתו ותחושותיה.

על החולמת להתעורר ולהבין כי היא נמצאת בשלב שעליה להמשיך הלאה ולחיות את חייה, להשאיר את העבר בעבר.......

אורלי

חזרה לתחילת העמוד הראה אורלי's פרופיל חפש הודעות אחרות של אורלי

סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/2/09 בשעה 14:17 | IP רשום צטט את רונית :-)

קראתי בעניין את הפרשנויות לחלומות, רציתי להתייחס לפרשנות שלך אורלי, ציינת את הפגיעה הכואבת שנראה לך שהכותבת נפגעה (מה שאכן קיבל אישור ממנה), גם ערן וגם את ציינתם שהחבר עושה בבית שלה( בנפש שלה) כבתוך שלו נכנס ויוצא, בלי להתייחס אליה...

השאלה היא מדוע החולמת מאפשרת לו להכנס, כי הרי זה בידיים שלה, את מי להכניס או להשאיר בחוץ, החולמת לדעתי צריכה להבין שרק היא מחליטה מי נכנס אליה, מתי וכמה פעמים,ולהשגיח  יותר על דלת הכניסה אפילו אם זה רק במחשבות ובחלומות...

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 23/2/09 בשעה 17:10 | IP רשום צטט את erang

שלום לכולם

סיפרו לי חלום ארוך מורכב:

אישה ובעלה נמצאים באולם. יש ספסלים. מחנכת של הבן שלהם לא היה לה סבלנות לבעל,דיברה אליו כמו שמדבר הורה ולא מורה.      

הם ראו ציורים של הבן. לקחו כמה,ישבו בצד ימין של המורה. לבעל לא התייחסה.התייחסה רק להורים האחרים בכבוד.

הבעל רואה אבא של ילדה מהכיתה,היה לו שיער שחור עם קוצים. ולבש חולצה אדומה. הוא רץ אליו ומתחיל לדבר איתו. האבא אומר לו:"תפסיק עם זה. אל תרוץ אלי יותר, זה לא נעים לי!"

אבא של בת מהגן של הבן יושב שם ואומר לאישה:"תראי לי את הציורים/תמונות האלו". היא נותנת לו 2 ציורים:ציור 1 על דף IBM גדול. ציור 2 על דף כימי ורוד.         & nbsp; כשהוא מתחיל להסתכל,היא מבחינה בשמות של ילדים אחרים על הציורים.   הוא אומר:"תראי לא משנה גודל הנייר, הציורים באותו הגודל(עם מסגרת)".  הציורים היו בעפרון. הדף הורוד עם שוליים. דף IBM קצת קרוע למעלה. הקוקוו למעלה ולמטה במקום בצדדים.          ;  היה שם איש עם אף נשרי,שיער ארוך וגלימה. היה אותו ציור מצוייר ב-2 הדפים.

חלום לא פשוט...

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 01/3/09 בשעה 17:02 | IP רשום צטט את Shiri

עוד חלום שלי. אשמח לפרשנויות:

1. כתבו את שמכם, הגיל, מקום עבודה, בן זוג - בת 35 , עובדת בתחום הייטק, נשואה ללא ילדים

.תאריך בו נחלם החלום. - אתמול

3. מה חלמתם – 

אני לפני נסיעה לאנגליה מטעם העבודה (במציאות יוצא לי לנסוע מטעם העבודה לחו"ל וגם לאנגליה) . שום דבר עדיין לא מוכן (אריזות, כרטיסי טיסה וכו') . אני אמורה לנסוע עם אמי (אמי לא עובדת איתי במציאות). לפתע אני חושבת על כך שאמי מצטרפת ואני מסבירה לה שהפעם אין טעם שהיא תבוא, כי הנסיעה לא קשורה אליה. כלומר, היא מוזמנת לבוא אבל כנסיעת בילוי ולא עבודה. אם היא באה שתתכנן לעצמה מה לעשות במהלך היום. אמי עונה שהיא תצטרף לעבודה בכל זאת. לפתע מגיע ידיד רחוק שלי עם כרטיסי הטיסה. אני נזכרת שעדיין לא ארזתי וצריך למהר לשדה התעופה.

בשדה התעופה אני הולכת לאיבוד לבדי. זה אגב מוטיב חוזר בחלומות שלי. אני מגיעה לשדה התעופה לבדי ושם הולכת לאיבוד.

4.איפה התרחש החלום - אני לא חושבת שהיה מקום מוגדר. המקום היה ערטילאי

5. אנשים שהופיעו בחלום – עם אמי יחסים מצויינים. עם הידיד אני נפגשת לעיתים רחוקות. אני מאד מחבבת אותו ומחזיקה ממנו.

6.מה הרגשתם בחלום – הרגשתי בלגן ודאגה מכך שכלום לא סגור ויש הרבה דברים להחליט ולעשות בזמן מאד קצר. לא זוכרת מה הרגשתי שהתעוררתי. מה שכן, אני בד"כ לא זוכרת חלומות. ואם כבר זכרתי, אז כנראה שלחלום הייתה משמעות חזקה.

7.מוטיבים חוזרים – הולכת לאיבוד בשדה התעופה, ועוד מוטיב חוזר דומה בחלומות אחרים: אני נמצאת בבית מלון והולכת לאיבוד.

8.מה לדעתכם המשמעות של החלום.-אין לי מושג... בגלל זה אני כותבת כאן.

תודה!!!!!!

<< הקודם עמוד של 11 הבא >>
  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה