דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
מיסטיקה ורוחניות
 הערים של דופ : מיסטיקה ורוחניות
נושא נושא: אשכול חלומות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
שירה

תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 16/3/09

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 01/9/09 בשעה 13:04 | IP רשום צטט את שירה

רונית זה שאת אלופה אני יודעת, אבל אני נדהמת עד כמה כל פעם מחדש.
הפרושים שכתבת מדוייקים בצורה מדהימה.
לגבי האקס שלי אני מרגישה הרבה שלא טוב לו, אין לי מושג למה אני מרגישה את זה (אנחנו לא בקשר).
תודה, תודה ושוב אלפי תודות.
חזרה לתחילת העמוד הראה שירה's פרופיל חפש הודעות אחרות של שירה

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 09/7/08
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 02/10/09 בשעה 18:45 | IP רשום צטט את erang

חג סוכות שמח 

היה לי חלום שהטריד אותי שלשום ורציתי לשתף אתכם:

אשתי מסדרת לי מקום עבודה בחברת מחשבים(אם אני זוכר טוב) גדולה.

כל החלום אני נמצא בחברה ומחפש את מקומי. עדיין לא מצאתי,אני "מטייל" בין החדרים

בחברה ופוגש עוד עובדים. מה שמוזר לי, שאשתי גם נמצאת שם(אני לא זוכר מה היא עשתה שם,אם היא עבדה שם גם או לא).

ואז, התעוררתי.

מישהו, מבין מהחלום הזה משהו??

תודה.

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 03/10/09 בשעה 09:43 | IP רשום צטט את רונית :-)

בוקר טוב ערן וחג שמח
לפי מה שאני מרגישה מהחלום שלך, אתה הולך "לאיבוד" מול רמת הציפיות של הסביבה ממך
הצורך שלך נעלם מול הצורך של אחרים ואתה עושה דברים שלא מתאימים לך רק כדי לרצות את הסביבה,
ולכן תחושת ההליכה לאיבוד....
חג שמח ונפלא לך ערן ולכל משפחתך

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04/10/09 בשעה 14:22 | IP רשום צטט את erang

שלום רונית

תודה רבה על הפרשנות המהירה שלך. יש לי כאן חומר למחשבה.

ד"ש וחג שמח

ערן

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 30/9/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/10/09 בשעה 14:07 | IP רשום צטט את Shiri

שלום לכולם.

חלום מהלילה. אשמח לפרשנות:

נהגתי ברכבי בכביש. פתאום הכביש נגמר, במקומו היה שטח חולי, ועליו כמעין שביל של מרצפות, אבל לא צמודות זו לזו. אז החלטתי לנסוע על המרצפות. בקצה השביל היה גלגל מים. החלטתי לנסוע עליו, בדמיוני ראיתי עצמי מתהפכת , אבל בסופו של דבר "נחתתי" חזרה לכביש בשלום והמשכתי לנסוע.

חניתי. יצאתי מהרכב וכשחזרתי,  רציתי להכנס לרכב שלי, וראיתי שפרצו אותו. אחרי סריקה, מסתבר שחלון קטן אחורי היה פתוח, והסקתי שמשם פרצו (במציאות אין לי חלון כזה..).

רונית :-)
ראש עיר של דופ בראש , ועיר המסטיקה
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 01/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/10/09 בשעה 14:39 | IP רשום צטט את רונית :-)

היי שירי
מה קורה?
קראתי את החלום שלך,
הכביש, נראה לי מסמל את נתיב החיים שלך,
שמכביש סלול הןא הופך לשטח חולי (שקשה לעבור בו) ובקצה השביל מים שעלולים לטבוע בהם
בחלום, חשבת שתתהפכי, כלומר לא תצליחי לעבור, אך הצלחת להחלץ מהדרך הקשה ולהגיע לדרך המלך שוב, גם בחיים כנראה שהרגשת שהצלחת להחלץ מדברים קשים, שלא תמיד ידעת אם תעברי אותם בשלום, אך עברת אותם והמשכת הלאה...
לגבי המכונית הפרוצה- יש כאן חדירה לפרטיות, האם משהו או מישהו גרם לך להרגיש שהוא נכנס לך למרחב המחיה?
אולי סמכת על מישהו(החלון האחורי הפתוח) והוא ניצל זאת לרעה?
או אפשרות אחרת, שהשיפוצים בביתך נראים לך כמו פריצה לפרטיות שלך ולבטחון ולשלווה שלך...
איך מרגיש לך עם הפתרון?

נשיקות וחיבוקים
רונית

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13/10/09 בשעה 15:11 | IP רשום צטט את Shiri

הי רונית.

לגבי התגברות על קשיים, אכן אני חווה מעט קשיים. עדיין לא נחלצתי מהם, אז אני מניחה שבחלום בעצם עודדתי את עצמי, שאצליח להחלץ מכל הקשיים. לגבי גלגל המים, עכשיו נפל לי אסימון שכנראה אני מסבירה לעצמי שהחיים הם גלגל עם עליות ומורדות.

לגבי החדירה לפרטיות, כנראה שמדובר בעבודה. מישהו "השתלט" על תחום שלי, וקצת קשה לי עם זה. אז אני מניחה שבזה מדובר.

תודה רבה!!!!!

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 14/10/09 בשעה 14:00 | IP רשום צטט את erang

היי שירי

בגדול נראה לי מהחלום שלך,שאת עוברת כל מיני ארועים שמסיטים אותך מהדרך שהיית רגילה אליה.

במילים יותר פשוטות.היית רגילה לדרך חיים מסויימת,פתאום דברים משתנים לך,דברים משתבשים(הכביש שמשתנה,גלגל המים). החיים מנסים להפוך אותך. את מרגישה שמאבדת את השליטה על החיים. אבל את מוצאת דרך לחזור לשליטה(המכונית שלך איכשהו חזרה לכביש).

את מרגישה שמישהו מנסה לחדור לפרטיות שלך?? (הפריצה למכונית שלך).

יום טוב

ערן

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 16/10/09 בשעה 19:08 | IP רשום צטט את erang

שלום שירי.כיוון שיצא לי פתרון דומה לשל רונית המומחית ניסיתי שוב.

התובנות מהחלום המוזר הן לא פשוטות כל כך..

דרך החיים שלך  הייתה פשוטה עד לא מזמן. עכשיו משהו קרה. שהסיט אותך מהדרך הישרה. תחבולות של אנשים שונים,שהשפיעו עליך,בילבלו אותך,הכל מתהפך אצלך. שום דבר אינו כמו שהיה.המציאות משתנה,אינה כל כך ברורה. האמונות הקודומות משנות כיוון. תפישת החיים אצלך משתנה.נאלצת לבחור דרך חיים חדשה שאינה מוכרת לך כדי לשרוד.

יש אור בקצה המנהרה,את חזקה ותשרדי את השינויים שקורים לך.עלייך להתאזר בסבלנות והכל יסתדר לך כמו שאת רוצה שיהיה ואולי יותר טוב. תבטחי בחושים שלך את יותר חזקה משנדמה לך.

מקווה שעזרתי במשהו   אשמח לתגובתך

Shiri
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18/10/09 בשעה 11:41 | IP רשום צטט את Shiri

ערן, תודה רבה. עזרת מאד. במיוחד בתגובתך השניה.

חיי בעבודה אכן עוברים תהפוכות. אני עובדת כבר מספר שנים במקום עבודה שמאד אהבתי, גם מבחינת תוכן העבודה שלי, גם מבחינת האנשים סביבי, גם מבחינת תנאים פיזיים. תמיד הגעתי לעבודה עם חיוך ועם הכרת תודה שהתמזל מזלי לעבוד במקום כל כך טוב. באמת הכל היה פשוט כדבריך. כשהייתי חושבת על העתיד, הייתי רואה עצמי בדיוק באותו מקום, בלי שינויים, ושמחה על כך.

בשנה האחרונה הכל מהתפך. יש לי שני מנהלים חדשים שמאד קשה לי איתם, תוכן העבודה השתנה מאד לרעה, התנאים הפיזיים שלי עומדים להשתנות בקרוב לתנאים מאד גרועים. מאז שאני כאן, החל מהשנה ,התחילו לי הרהורי עזיבת מקום העבודה. אני חשה שכל יום נהיה יותר ויותר גרוע. כל יום "גזירות" חדשות. כל יום מפטרים עוד ועוד אנשים טובים, ואת אלו שמשאירים, ממש מתעללים בהם.

תמיד חשבתי שאני עובדת במקום עם אווירה מאד אנושית, ואנחנו העובדים לא רק מספר, אלא נושא רווחת העובד מאד חשובה להנהלה. השנה באמת הכל התהפך. הפכנו להיות מספרים, או רהיטים שאפשר להזיז אותם ממקום למקום, ולתת להם כל משימה שהיא אפילו שהיא לא במסגרת הגדרת התפקיד. העיקר לחסוך כסף, ותחושת העובד כלל לא מעניינת.

אני מעודדת את עצמי בכך שעדיין אני נמצאת במקום שהוא הרע במיעוטו, ובמקומות אחרים המצב הרבה יותר גרוע. אני נאחזת בדברים הטובים בחיי כרגע: משפחה, בית, לימודים. ומקווה שהמצב זמני, ובקרוב יחזור למה שהיה.

לסיכום, ערן, הפרשנות שנתת מאד מתאימה למצב בו אני שרויה. וכיוון שהעבודה תופסת חלק מאד גדול בחיי ואת מרבית שעות הערות שלי (אני עובדת במשרה מלאה +), המצב מאד מטריד אותי.

עזרת לי "לעשות סדר" במחשבותיי. תודה רבה!!!

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18/10/09 בשעה 13:09 | IP רשום צטט את שירה

היי רונית מזמן לא הצקתי אז הנה שני חלומות לא ברורים לי:
1. אני מגיעה לכניסה של הבניין בו אני גרה ואני רואה שמשפצים את הכניסה ואני אומרת רגע אני הזמנתי שיפוץ לבית שלי ולא ללובי של הבניין ואז אחד הפועלים אומרלי אל תדאגי אין קשר, המשפצים של הדירה שלך נמצאים שם ופתאום אני מבחינה שהבניין הוא לא הבניין שבו אני גרה היום אלא הבניין שגרתי שהייתי ילדה, ואז בא מכר ילדות שלפני שנה נפגשנו פתאום והוא אומר לי טוב בואי נלך ואני אומרת לו אבל אני ממש צריכה PP והוא אומר נמצא מקום בואי נרוץ, הוא לוקח את התיק שלי (תיק תרמילאים) ואנחנו מתחילים לרוץ וברגע הראשון אני אומרת לו עצור נראה לי שנופלים דברים מהתיק ואני מסתכלת והכל בסדר ואנחנו ממשיכים לרוץ(הפעם אנחנו בסביבת הבית שאני גרה בו היום).

2.שולחים אותי ועוד כמה אנשים כולל אחותי להיות מסתערבים בעזה. עליי מטילים להיות גבר ואני אומרת זה בלתי אפשרי ישר יעלו על זה שאני לא גבר, מחליטים שאני אהיה גבר ושולחים אותי לעזה והקבוצה מתפזרת ואני לבד שם עם אשה פלשתינאית ובעלה, לא יודעת את השפה, מנסה לאלתר וכל הזמן פוחדת שאעשה טעות ויגלו שאני אשה (כל החלום אני פוחדת), מתחמקת מלהתקלח, מנסה ללמוד איך מתנהגים הגברים שם ואת סדר היום שלי רק שלא יעלו עליי, ואז אני פוגשת את אהוד יערי ואני אומרת לו תוציא אותי מכאן, אני לא מסתדרת ויעלו עליי והוא אומר שידבר עם הממונים והולך, ואז בהפגזה של צה"ל הבעל נהרג והאשה רוצה אותי כבעלה ושנקיים יחסי אישות ואז אני יודעת שפה היא כבר תגלה שאני לא גבר ואז אני מתעוררת.

אודה לפרוש.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 19/10/09 בשעה 00:09 | IP רשום צטט את erang

שירי, שמחתי לעזור.ועוד יותר שהצלחתי לקלוע.

שלום שירה,

1. החלום הראשון שלך מדבר אליי. בהרגשה שלי, את מרגישה שמשהו בך מאוד בסיסי,רגשות,תחושות,הרגלים שנשארו בך עוד מהילדות, צפים ועולים.ובנוסף,הם עוברים שינויים.

את עוברת איזה שהוא שינוי פנימי באישיותך(שיפוץ הבניין שמסתבר שהוא הבניין שגרת בו כילדה).

ה"ידיד" מהילדות שפגשת בא כדי לעזור לך כביכול, מחזיר אותך למציאות(לבית בו את גרה היום).

הפתרון הזה אומר לך משהו?

תודה, ערן.

שירה

תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 19/10/09 בשעה 13:17 | IP רשום צטט את שירה

היי ערן
ראשית תודה על ההתייחסות.
אני ב"שיפוצים" כל הזמן וכן דברים בהחלט משתנים ולשביעות רצוני.
לגבי אותו ידיד שנפגשנו אחרי נתק של כ 23 שנה, אני לא יודעת כי הוא מאוד הפכפך. בנעוריי הוא העריץ אותי וכיום בתחושה שלי בכל פעם שהוא מתקרב מדיי הוא דואג להתרחק מיד ועוד יותר דואג דיי להוריד לי את הבטחון.

erang
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 26/10/09 בשעה 10:21 | IP רשום צטט את erang

שירה שלום

בנוגע לידיד מהחלום שלך. לא היה לי מושג מה הקשר בינכם. אבל,כנראה בתחושת בטן מהחלום שלך,אני מרגיש שהידיד בא להוציא אותך מזכרונות הילדות(מהבסיס,מהחוויות הכי עמוקות שנשארות אצלנו בפנים). גם בפתרון שנתתי לחלום שלך,ראיתי שהידיד בא לעזור "כביכול".

אשמח לשמוע מה דעתך?

ערן

<< הקודם עמוד של 11 הבא >>
  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה