דופ | בדיחות | תמונות מצחיקות | ציטוטים | סרטונים
Favorits
  נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פדיחות ובדיחות בע''מ
 הערים של דופ : פדיחות ובדיחות בע''מ
נושא נושא: סיכום פדיחות גדולות - עודכן שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
דנדן-בת
ראש העיר של "ציטוטשיין" ו"פדיחות"
סמל אישי
עיריית ציטוטשיין
עיריית ציטוטשיין

הצטרף / הצטרפה: 11/2/05
מדינה: ישראל

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 14/2/05 בשעה 12:24 | IP רשום צטט את דנדן-בת

סיכום פדיחות - עודכן

**** שלום, הרבה אורחים כמוכם מגיעים לכאן ונהנים לקרוא טיפה מהפדיחות של אחרים ובכלל מהדברים שיש כאן, אך אם לא תשתפו גם אתם אפילו בתור אורחים פדיחות משלכם אז בסוף לא יתחדש כאן כלום, אז קחו שניה תחשבו על משהו מצחיק שקרה לכם ותרשמו כדי שהפורום הזה לא יעלם ****

שלום לכולם,

כאן נציג לכם את מבחר הפדיחות הטובות מהעיר הקודמת ומהעיר הנוכחית

הפדיחות שנכתבו לא מזמן -

מאת ג'וקר

יום אחד בקיץ, אני ושני חברים שלי החלטנו ללכת לאיזה בור עם מים קפואים רצח, כי היה יותר מדי חם(זה היה בישוב אחד). מסביב לבור היו קירות מעפנים מעץ ומשלטי-ניילון של הפגנות- לא מסתיר בצורה רצינית... היינו שם איזה שעתיים- נכנסנו, יצאנו והחלטנו להכנס עוד פעם- היה סבבה. כשהחלטנו לצאת סופית, אז התחלנו להתנגב והכל, וכטבעם של בנים- הם לא כל-כך מתביישים אחד מהשני.... אני גמרתי להתייבש והתלבשתי, חברים שלי נהנו מהרוח ושמו את המגבת רק על הגב. אחד עמד צמוד לניילונים (שלא ממש מסתירים..) השני עמד על הפתח של הבור שהוא גבוה יותר מהרצפה והמגבת הגיעה לו עד המותניים. אמרתי לו שיוריד אותה טיפה למטה, גם כי כל היישוב בערך רואה אותו וגם כי אנחנו לא במיוחד נהנים לראות אותו ככה... אבל לא היה אכפת לו (הבור לא היה כזה קרוב ליישוב). טוב. אני מחכה להם והם עדיין ערומים, ופתאום אנחנו שומעים קול מאחורינו- "מתי אתם הולכים?" חברים שלי, על השניה, הסתירו, ואז הסתובבנו ואנחנו קולטים ארבע נערות תמימות שרוצות לשבת ליד  הבור (אין לי מושג מה הן רצו לעשות שם כי בנות אף פעם לא נכנסות למים שם כי זה יישוב דתי...) חברים שלי חטפו ת'שוק של החיים שלהם. זה שהיה מאחורי הניילונים עוד יצא בזול כי הוא לפחות היה טיפה מוסתר אבל לא כולו... אבל השני אכל אותה עד העצם.... הוא הסתיר מייד  ואמר בטון ענייני: "אה! עוד מעט!" אני נקרעתי מצחוק!!!! החבר השני שלי כל-כך התבייש שאיכשהו הוא הצליח להתלבש ולהיעלם משם בטיל... ואז החסרות-טקט האלה התרחקו משם, וחבר שלי אומר- "וואאאאייייייי!!! איזה פדיחה!!!!" ואני צוחחחחקקקק לפחות הם היו עם הגב לכיוון הבנות......

מאת אמבר :) [ממני חח]

הפדיחה הזו קרתה לי מזמן. הייתי קטנה ולא כל כך הבנתי.
הייתי בסופר, שם היה שמפו וליפה כזאת[הדבר הזה שמתקלחים איתו]
בצורת לב, וממש התלהבתי מהצורה ומהצבע, וכל כך רציתי את המארז הזה
אבל הוא היה ממש למעלה ובפנים.
בקיצור, עליתי על אחד המדפים וניסיתי לקחת אותו ולא הצלחתי.
כעבור כמה ניסיונות כושלים,
החלטתי שאני עולה על שמפו שמן [שמתי אותו על הרצפה ופשוט עליתי עליו]
לא הצלחתי ואז החלטתי שאני עושה מגדל של 3 שמפו ועליתי עליהם [כמעט נפלתי]
אבל הצלחתי לקחת. כל כך התלהבתי מהליפה בצורת לב [הייתי ילדה קטנה חח]
שהחלטתי שאני פותחת את המארז ומנסה קצת מהשמפו.
בקיצור, פתחתי את המארז ואת השמפו, פשוט לקחתי את השמפו והתחלתי לשים על השיער שלי!!
פשוט ככה! פתאום ראיתי מעט קצף אז מהר מהר לקחתי את השיער והורדתי אותו..
זה היה כל כך מצחיק שגם השארתי את השמפו והליפה על המדף..
אני עד היום צוחקת על זה

מאת elfiender

אחרי שזה קרה, סיפרו לכל המשפחה ש:

אחיין שלי (כשהיה בן 4.5) ואבא שלו יצאו לסופר לעשות קניות.

תוך כדי טיול בין מדפי המוצרים, אחיין שלי החליט שלוחצת לו הבטן ושחרר "נפיחה"  רעשנית; תוך כדי, עבר מולם איזה אדון וכשהוא התקרב, אחיין שלי אמר לאבא שלו: "אבא, די לתקוע כבר נודים...".

גיסי רצה לקבור את עצמו איפשהו, כי מרב ההלם הוא לא ידע להגיב...חחחחח

מאת ג'וקר

כשהייתי בכיתה ו' היה לנו מורה למתמטיקה שהיינו אוהבים לחקות ת'קול שלו מתי שרק אפשר. בקיצור יום אחד הוא כתב תרגילים (או משהו אחר) על הלוח והיה שקט כזה בכיתה והייתי בטוח שהוא יצא, אז התחלתי לחקות אותו לפי המשפט האחרון שהוא אמר, ובדיוק הרמתי את הראש ואז אני רואה אותו ממשיך לכתוב... על השניה הפסקתי את החיקוי. היה לי מזל שהוא לא שמע אבל החברה נקרעו...

מאת kimboo

היי ממצב חברה??
קיצר יום אחד כשהייתי ביסודי היתה לנו מורה מחליפה לספורט..
ההיא לבשה מכנסיים קטנות עלייה וכשהיא התכופפה ראו לה את התחתון חוטיני שלה!כן, חוטיני!
היא התכופפה איזה 15 פעמים באותו שיעור והיא לא קלטה שכולם צוחקים עלייה ומתלחששים..

פדיחות שנכתבו מזמן 

מאת מרגו

בטקס ט"ו בשבט (בבצפר) אני הייתי צריך להקריא קטע. לפני שעליתי לבמה לקרוא ת'קטע הייתי חייב לחרבן. אמרתי לעצמי "עוד 5 דקות, לא נורא". כשעליתי לבמה אני מקריא, מקריא ופתאום אני משחרר כזה פלוץ.... לא יכולתי להראות את הפנים שלי בבצפר מרוב בושה! כמה דקות אחרי ששיחררתי אז היה ריח כזה נורא (עשינו את הטקס באולם)...

יום אחד הלכתי לחברה שלי...
הייתי צריכה לשירותים אז הלכתי ולא היה שם מנעול....
פתאום אבא של חברה שלי נכנס...
אמרתי לו "היי........."
אז הוא עושה כזה "אוי" ומכסה ת´עיניים....
כרגע זה מצחיק...חחחחח אבל ברגע פאדיחות חבל"ז!!!

מפי:התפדחה ע"י דנדן-בת

יש לי חברה (העונה לשם דנדן בת) שנהנת לחקות רוסים. בשביל ליכתוב איזה עבודה היינו צריכים ללכת ל"יד ושם". באופן מפתיע המזכירה שם היתה רוסיה, שלא נהנת מהעובדה שכמה שביעסטיות עושות לה בלאגן. קיצור חזרתי הביתה והיה לי טלפון מהמזכירה הרוסיה שכעסה שקרעתי את הספר! אחרי כמה מסירת פרטים כמו מס´ הת.ז. שלי וכו´ הבנתי שעובדים עליי...
בשביל העבודה הזו גם לקחתי ספר מהספריה של ביתספר... (שם לסופרנית דווקא יש מיבטא אמרקאי...). הבטחתי להחזיר את הספר אחרי 3 ימים (ספר יקר.. שתבינו..). כמובן שהספר נישאר אצלי לעוד כמה חודשים טובים...
באמצע החופש מתקשרת אליי.....הסופרנית! היא מזכירה לי את הספר האבוד ומבקשת שעוד שעה הוא יהיה לה על השולחן! אני כמובן ישר חושדת בדנדן... אני אומרת לה דנדן אני יודעת שאת עובדת עליי תפסיקי והיא רק עונה כל הזמן במבטא האמרקאי שלה (מה ?! מה?! אני לא מבינה מה את רוצה?!?)... "דנדן אני יודעת שזו אתה" (עם מי את מדברת שם") מה זה המבטא המעפן הזה דנדן...(המבטא?!?) תפסיקי אני לא טיפשה כ"כ שתעבדי עליי פעמיים... (מה?!?!?!??!) וכו´.....עד שקלטתי שאני מדברת עם הסופרנית בכבודה ובעצמה! (איך שהוא יצאתי מיזה כי אמרתי שדברתי עם מישו בקו השני...)
אחרי התקרית המביכה לא היה לי בררה אלא לינסוע באמצע החופש לבי"ס ולהחזיר את בספר לסופרנית (וליברוח מישם מהר...)

נ.ב: שום דבר לא אישי כנגד רוסים או אמרקאים.....זה פשוט בשביל שתבינו ת´קטע עם המבטא...

מפי: דנדן-בת

פדיחה שהייתה לי...:
הייתי אצל חברה שלי בארוחה עם חברות... והיינו באמצע מן חרפון כזה ועשינו מלא חיקויים. אני בדיוק הייתי בחיקוי של תימנים ....איך שהם שרים ורוקדים והתחלתי לעשות הכל.... ופתאום אבא של חברה שלי הגיע! והם תימנים! ישר תוך רגע קיפלנו את העסק.... וקיווינו שהוא לא ראה את הפדיחות האלה.... (אני מקווה שהשכנים גם לא שמעו את חיקוי החזנים שעשינו שם...חחחח)

מפי: נושנוש-בת

פעם אחת אני הייתי באוטובוס ופתאום אני רואה מישו יושב לפניי והיה לו שיער מ´זה ארוך... ורציתי לדעת מה השעה....
אז כזה באתי אליו ואמרתי...:"סליחה אדוני,מה השעה?"
ואז הוא פתאום מסתובב אליי ואני קולטת שזאת אישה!!!!!!
ואני כזה .. אופס סורי...חחח....

הפדיחה העולמית של חברה של סופי:

הפאדיחה בעצם לא קרתה לי אלא לחברתי (נקרא לה "עדן").. היא 
 הלכה לגן החיות אם אחותה, הם הלכו על הרכבת שעושה סיבובים מסביב לגן החיות... אחר כך הם ירדו ועדן הלכה לצד אחד ואחותה לצד השני, עדן קראה לאחותה, ואחותה לא ענתה, (אני יודעת מה אתם חושבים שזאת לא הייתה אחותה אולי אבל זה כן! תתפלאו...) "שרה" היא קראה לה ואחותה לא ענתה, פתאום היא ראתה שאחותה מחזיקה בובה מן כזאת שעושה פיפי אם רוצים וכו´ ואז עדן מזה התעצבנה אל אחותה שמעדיפה לשחק אם הבובה שלה ולא לבוא איתה ופשוט משכה לה את הבובה וזרקה אל הרצפה, פתאום היא שומעת אישה קוראת מאחור, "היי! מה את עושה לתינוקת שלי..."
לא פאדיחה?!
פאדיחה ובגדול!

מפי: סוקי

יום אחד הייתי אצל דודים שלי שאלתי איפה השירותים כיוונו אותי לשירותים בשירותים יש מקלחת לא יודע למה בת דודה שלי לא נעלה את הדלת נכנסתי ותפסתי אותה חופפת היא קפצה מהמקלחת מחפשת מגבת ואני מסמיק כאילו סורי למה לא נעלת את הדלת והיא רדפה אחרי מגבת במשך שתי דקות ולא מצאה
למדתי החיפזון הוא מהשטן תעבדו לאט

מפי: מיטל

יום אחד באחת ההפסקות בבה"ס נשארתי בכיתה וציירתי על הלוח.
ציירתי לי להנאתי מפלצת ענקית. לא שמתי לב שצילצלו והתלמידים נכנסו לכיתה.
ליד המפלצת המכוערת שציירתי כתבתי שזאת מולקולה ג´ינגיית - זהו הכינוי של המורה לביולוגיה שלנו.
פתאום הרגשתי שמישהו נושף בעורפי........ הסתכלתי לאחור ואת מי ראיתי?
נכון המורה לביולוגיה עמדה שם.
לא ידעתי מה לעשות עם עצמי............
פדיחות.........
נקווה שהציון לא יושפע.........

מפי:ליאור (אני בת) 

קודם כל, מה המצב???
אז ככה הולכת הפדיחה.
נסעתי לטיול עם חברים לצפון, ובאוטובוס היה ממש משעמם לי. (שלוש שעות נסיעה, אל תאשימו אותי..!!) אז פתחתי ת´תיק של חברה שלי בהייתה בדיוק בימים הנוראים של החודש והוצאתי משם את כל האיפור/פדים/טמפונים שהיה לה. שמתי אותם בתיק של ידיד שלי שהיה איתנו בטיול. שירדנו מהאוטובוס עברנו בדיקה בטחונית. הבודק פתח לידיד שלי ת´תיק והיה בשוק ממה שהוא מצא... גם ידיד שלי היה בשוק... אנחנו צחקנו...
נו, מה דעתכם? פדיחה או לא???

.נ.ב.
איזה זבל אני...

נערך על ידי אמבר :) על 06/8/08 בשעה 02:58

מרגו

תושב ותיק
תושב ותיק

הצטרף / הצטרפה: 03/5/05
מדינה: Cape Verde

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/5/05 בשעה 16:27 | IP רשום צטט את מרגו

מתי תעשי עוד סיכום?.... כי הפדיחה שלי לוקחת את כוווווולם!

דנדן-בת
ראש העיר של "ציטוטשיין" ו"פדיחות"
סמל אישי
עיריית ציטוטשיין
עיריית ציטוטשיין

הצטרף / הצטרפה: 11/2/05

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/5/05 בשעה 23:19 | IP רשום צטט את דנדן-בת

מרגו יקר,

הסיכום הזה היה כשהאתר שינה את רשת הפורומים שלו.... שזה היה סיכום של כמה חודשים..... לפני איזה חצי שנה  

אז משהו כמו.... במליאת שנה לפורומים החדשים אני אעשה  (כמובן שתצטרך להזכיר לי את זה..... כי הזכרון שלי לא הכי טוב שיש ועד עוד חצי שנה שאני אזכור?)

מרגו

תושב ותיק
תושב ותיק

הצטרף / הצטרפה: 03/5/05
מדינה: Cape Verde

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 27/5/05 בשעה 11:23 | IP רשום צטט את מרגו

סבבה. אני אזכור

מיאו מיאו
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 15/12/05

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 28/1/06 בשעה 14:11 | IP רשום צטט את מיאו מיאו

בנוגע לפדיחה של סוקי לדעתי זו פדיחה של בת דודוה שלך ולא שלך

only peace
and love
חזרה לתחילת העמוד הראה מיאו מיאו's פרופיל חפש הודעות אחרות של מיאו מיאו

doctordod
סמל אישי
תושב חדש
תושב חדש

הצטרף / הצטרפה: 03/4/06

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 05/4/06 בשעה 17:16 | IP רשום צטט את doctordod

איזה פדיחות אדירות האחרונה היתה אכזרית איזה בושות היו לבן שעבדו עליו
חזרה לתחילת העמוד הראה doctordod's פרופיל חפש הודעות אחרות של doctordod

אמבר :)
סמל אישי
ראשי ערים
ראשי ערים

הצטרף / הצטרפה: 10/7/08

Offline מנותק/ת
נשלח בתאריך: 06/8/08 בשעה 02:59 | IP רשום צטט את אמבר :)

היי, עדכנתי את זה =]
חזרה לתחילת העמוד הראה אמבר :)'s פרופיל חפש הודעות אחרות של אמבר :)

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה